Spring naar bijdragen

Amalia

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    302
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    3

Profile Information

  • Geslacht
    Vrouw

Recente profielbezoeken

2.990 profielweergaven

Amalia's Achievements

Forummer

Forummer (2/4)

  1. Ja, de latjes onder je matras misschien, maar als je een beetje verder om je heen kijkt, zie je dat bijna niets waterpas ligt. (En dat bedoel ik niet letterlijk )
  2. Het is net zoiets als met lichaamsgewicht en de bmi-index. Sommige mensen vinden zichzelf te dik maar zijn het niet, net zoals sommige mensen zichzelf alcoholist vinden zonder het te zijn. Wat natuurlijk niet wegneemt dat als je vindt dat je teveel drinkt je daar iets aan moet doen.
  3. Bang dat je zelf niet door de ballotage komt ?
  4. Amalia

    Een leven vol alcohol

    Nou, als je die 6 liter wijn inderdaad vannacht opdrinkt, zoals je schrijft, krijg je toch gelijk en zal je huidige woning waarschijnlijk wel je laatste woning zijn
  5. "Te vaak en teveel" met een fles rood als incidentele max maakt je nog geen alcoholist, hooguit een bovengemiddelde liefhebber . Maar als je dat zelf teveel vindt, moet je er inderdaad iets aan doen, lijkt me.
  6. Amalia

    De ezel & de steen

    De vernederende ervaring van een orenwassing door een broer of zus zou zeker kunnen bijdragen aan, wat Noelle ook al schrijft, een gevoel van "dit wil ik ECHT nooit meer meemaken". Mits je je koppigheid daarin natuurlijk kunt laten varen .
  7. Amalia

    Jaarpact

    Als alcohol een no-go voor je geworden is, zoals je bijvoorbeeld ook onder geen omstandigheid hondenvlees eet, hoef je je niet op al die onverwachte individuele uiteenlopende momenten voor te bereiden. Wel zo makkelijk
  8. Amalia

    Jaarpact

    Mwah, ik zit momenteel ook in Frankrijk, maar totaal geen aanvechting qua drank. (Wel allerlei kazen daarentegen .) Het heeft alles te maken met de stand van je aan-/uitknoppen, denk ik.
  9. Van de smaak of van de beginnende roes? In het tweede geval klinken de alarmbellen uiteraard
  10. @Spirit, pezen kunnen ook flink kraken. Als je vier stappen kunt lopen heb je waarschijnlijk niks gebroken. Maar herstel van een verstuiking kan wel een tijd duren natuurlijk
  11. Beetje vreemd inderdaad. Alsof als je ergens op een etentje bent uitgenodigd je een zak gehaktballen meeneemt uit vrees voor de culinaire kunsten van de gastheer .
  12. Kun je nagaan hoe die gastheren tegen dat "feestje" opzagen! (Ik zie drankgebruik toch vooral als spanningsregulatie)
  13. Iedereen die een toetsenbord kan bedienen kan tegenwoordig zijn ongeredigeerde hersenspinsels tegen betaling netjes opgemaakt en in een chique kaftje laten "uitgeven". Klinkt gewichtig, maar is doorgaans niet meer dan vulsel voor de kliko.
  14. Recht praten wat krom is. Hoort er ook bij.
  15. Volgende keer kun je ook overwegen bij frustraties en spanningen een eind te gaan hardlopen, fietsen of desnoods wandelen. Om uit je hoofd te geraken. Dat werkt uiteindelijk beter dan de quick fix (die helemaal geen fix is) uit de fles te halen.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...