Spring naar bijdragen

MijnGerrit

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    269
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    4

3 Volgers

Recente profielbezoeken

Het blok recente bezoekers is uitgeschakeld en wordt niet getoond aan andere gebruikers.

MijnGerrit's Achievements

Forummer

Forummer (2/4)

  1. “soep met ballen dat zou me wel bevallen” schreef de nachtburgemeester van Rotterdam ooit.
  2. Ho ortolanen op´t menu vind ik wel heel erg cru.
  3. Verscheiden heiden kleuren omber, stemmen somber.
  4. Hallo Marjoke. De berichten zijn verplaatst naar het forum "Naast ons", zie ik. Dat is bedoeld voor mensen zoals jij, met een verslaafde partner, vader, moeder, wat dan ook. Dit onderdeel van de site is niet zo druk. Vreemd eigenlijk, als je nagaat dat er voor iedere verslaafde een aantal naasten moeten zijn die last hebben van hem of haar. Misschien kun je het beste hier eens wat berichten lezen. Dan zul je zien dat daar best informatie te halen is; bijvoorbeeld over cursussen die je kunt volgen, zelfhulpgroepen die je kunt bezoeken. Het is een nare, lastige situatie waar je in zit en je kunt best wat hulp gebruiken. Sterkte en succes.
  5. @Quinn riep je? Ik lees hier vrij regelmatig nog, maar erg selectief tegenwoordig. Alcohol trekt niet meer aan me, maar wat wel "de ziekte van meer" wordt genoemd, steekt regelmatig de kop op; op allerlei gebieden. Niet erg, het hoort bij me. Jouw vraag deed me denken aan wie ik mis, soms al jaren lang. Vaak mensen die hier actief waren toen ik op het forum kwam (februari 2014). Ik noem er een aantal: @Appeltje, @dribbeltje, @Ietje, @Kurkdroog, @Lucide, @Meya, @plof, @walrus en Artax natuurlijk. Hou je goed Quinn.
  6. MijnGerrit

    Laatste poging

    Hoi Hub. Kijk ik vandaag weer een keer op het forum, zie ik dat je hier terug bent. Heel mijn dag is goed! Je bent een strijder! Onverdoofd is beter. Zet hem op.
  7. MijnGerrit

    Jaarpact

    Dank Bob, dank Jane. De taart ziet er smakelijk uit! Wel moet je wat nieuws gaan verzinnen, Jane, want de motorfiets gaat eruit. Ik word zo langzaamaan ouder, de motorfiets zwaarder en het thuisfront ongeruster. Ik ben nu gewend aan het idee en heb er vrede mee. Bob, ik blijf graag op het jaarpact staan. Ik lees eigenlijk niet meer op het forum en drank is erg ver weg tegenwoordig. Wel heb ik nog steeds contact met wat lotgenoten en dat blijft waardevol. Dit jaarpact geeft me ook een goed gevoel. @stroumfke Ik lees je berichtjes hierboven. Vrijwel niemand stopt in één keer en het gaat jou ook lukken. Hou je goed.
  8. MijnGerrit

    Tramadol verslaving

    @Mams1234 Het schiet niet op met reacties. Ook dit forumonderdeel lijkt niet erg te leven. Je zou kunnen proberen je vraag te herhalen op "Vraag het de hulpverlener" binnen dit onderdeel. Dat wordt ook niet altijd even snel opgepakt door die hulpverleners, dan weet je dat alvast. Ik keek even op het internet en vond een klein beetje informatie, dat voor een deel in de richting van jouw vraag gaat: https://drugsinfoteam.nl/l/2708018
  9. MijnGerrit

    Tramadol verslaafd!

    Hallo Mams1234, Allereerst welkom op dit forum. Ik heb geen inhoudelijke reactie voor je, maar misschien wel een tip om reacties op je vraag te krijgen Je hebt je bericht nu geplaatst op het onderdeel Naast ons. Dat is bedoelt voor partners, ouders, broers en zussen, goede vrienden etc. van mensen die met een verslaving kampen. Ik denk dat je meer kans maakt op het onderdeel Drugs de baas. Je kunt je tekst gewoon kopieeren en daar nogmaals plaatsen. Wel fijn dat het werkt, zoals je beschrijft! Houden zo!
  10. Lezen moeten we nog steeds zelf doen, schrijven kunnen we uitbesteden aan een AI programma met een computer, tablet of telefoon.
  11. Zoeken en vinden; deze draad was een flink stuk weggezakt.
  12. MijnGerrit

    Jaarpact

    Hoi An, gefeliciteerd! Tien jaar, heel mooi, goed bezig. Ga jij nog steeds naar een zelfhulpgroep? De eerste jaren in ieder geval wel, als ik met goed herinner. Hoe dan ook, op naar 10 jaar en 1 dag!
  13. Hallo Marjolein, herkenbaar wat je schrijft. Natuurlijk is het jammer dat ze hulp weigert; al weet ik niet op welke soort hulp je doelt? Uit eigen ervaring weet ik, dat iemand met een alcoholverslaving (of ander middel) zich al snel aangevallen voelt, vindt dat het allemaal wel meevalt én er niet aan moet denken het dagelijkse “drankje” te moeten missen. Stoppen is dus geen fijn idee. Zelfs toen ik wist dat ik verkeerd bezig was, stelde ik het steeds uit om echt iets te doen. Gelukkig ben ik nu al vele jaren gestopt en dat bevalt stukken beter. Hoe reageert jouw vriendin?
  14. MijnGerrit

    Jekyll and Hyde

    Hoi Billie, het is een nare situatie geworden op deze manier. Ik ben ook een voormalig (of niet actieve) alcoholist en herken me goed in wat je beschrijf en in bumperjims reactie. Ik vraag me af of je met hem gesproken hebt over zijn alcoholgebruik? En hebt gevraagd of hij het bij bijv. Twee glazen wil houden? Ik heb dat overigens zelf nooit gekund. Vaak geprobeerd, maar helemaal stoppen was voor mij (en voor velen) de makkelijkste oplossing. Ik ben benieuwd.
  15. MijnGerrit

    Sponsor gezocht

    Hoi Miesss, Misschien heeft iemand zich al gemeld voor je. Ik denk echter van niet; het is onder dit onderwerp nooit zo druk en veel forumdeelnemers zijn wat terughoudend bij nieuwe mensen volgens mij. Je kunt ook eens op de afdeling voor naasten kijken, onderaan het forum https://forum.verslavingdebaas.nl/forum/74-naast-ons/ Misschien heb je daar wat aan, hoewel het daar ook niet echt druk is. Nar-anon, al-anon of de zelfhulpgroepen van Intact zijn misschien toch wel goed voor je; evenals de cursus voor naasten. Hou je goed.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...