Spring naar bijdragen

Jannigje

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    7.415
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    41

Profile Information

  • Geslacht
    Vrouw
  • Interesses
    Geschiedenis, lezen, wandelen, reizen, zingen

Recente profielbezoeken

7.324 profielweergaven

Jannigje's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. En hoe gaat dat? Lukt het een beetje?
  2. Ach @Lika wat verdrietig. En zo dubbel!! Natuurlijk ben je blij dat ze ergens is waar ze goede zorg krijgt, maar de reden voor die zorg is zo verdrietig. Je moet weet van een stukje afscheid nemen, weer een confrontatie met het onvermijdelijke. Ik wens je kracht, mildheid en liefde. 🩷
  3. Ik heb te weinig gelezen om te weten waar iedereen is, hoe het gaat ed. @Lika mag ik vragen? Oud verdriet, nieuw verdriet of allebei? Ik kom zo maar weer een keer binnenvallen dus je hoeft me natuurlijk helemaal niet te antwoorden.
  4. @Claudius ik heb een flink stuk gemist.Begrijp het goed dat jij weer thuis bent en van daaruit naa de AA Gaat?
  5. Ach ja, ik ben protestant opgevoed, dus blijkbaar niet helemaal goed op de hoogte. Dank voor de correctie Een soort stadhouder? Dit bedoel ik niet oneerbiedig, maar daar moet ik aan denken bij het woord plaatsbekleder (kende ik niet, dit woord)
  6. Als je gelooft dat de paus de plaatsvervanger van God op aarde is, en dat doen miljoenen mensen, kan ik me wel voorstellen dat je erg geraakt bent door zijn overlijden.
  7. Dankjewel @Rosee
  8. Dankjewel @lady jane Ik word er weer erg aan herinnerd hoe kwetsbaar je als mens bent.
  9. Dankjewel @Lika
  10. Ik lees de draad van vandaag en ben zomaar een beetje blij dat ik allemaal bekende namen lees.
  11. Dat was het precies, grote lappen tekst terwijl ik me niet goed voelde, dat was ietwat teveel
  12. Daar ben ik het helemaal mee eens @Oskar, ik “vergeet “ ook steeds dat het er nog achteraan komt. Ik zou morgen naar de Mattheus gaan in het concertgebouw maar ik ben helaas ziek. Als iemand morgenmiddag om 14.15 wil gaan? Ik heb een kaartje voor je.
  13. Ik dacht, ik lees weer eens mee vandaag en misschien reageer ik zelfs wel. Maar Dat doe ik wel een andere keer . Goede paasdagen allemaal
  14. Jannigje

    KiloKiller

    71 Een vertekend beeld want ik heb 2 dg níet gegeten omdat ik steeds moest overgeven. Nu weer wat kunnen eten en drinken gelukkig.
  15. Jannigje

    KiloKiller

    73
×
×
  • Nieuwe aanmaken...