Spring naar bijdragen

Klassement

Populaire bijdragen

Inhoud met de hoogste waardering op 10-06-15 in alle secties tonen

  1. lady jane

    Woensdag 10 juni

    impulsief lief naief Gipsy
    2 punten
  2. erik

    Woensdag 10 juni

    Goedemorgen, Nu wel goed geslapen. Voelde me me gisteren avond zo gestressed, paniekerig en tegen hartkloppingen aan in bed toen ik vroeg wilde slapen. Wat het was? Ja ik was bloeddruk pil vergeten en ja ik weet wel wat er in mijn onderbewuste speelt maar acuut zo? Die twee flesjes ouzo moesten ter plekke weg. Ik kan er alsnog bij want ouders zijn op vakantie en ik heb de sleutel maar het is nu in elk geval buiten de deur. Die mini hoeveelheid van 10mg oxa hielp erg goed. Daarom vind ik die pillen ook eng en laat ik ze zoveel mogelijk staan. Maar als de keuze is drank of een pilletje voor 1 keer, dan die pil maar. Nu uitgerust en zo aan de studie. Kreeg gisteren nog een bericht van een kennis van me (die M. uit mijn draad) Die ex collega heeft drie hele zware jaren gehad richting afsluiting van een vreselijke jeugd en nu confrontatie met ouders in een rechtzaak. Die was gisteren. Inhoudelijk weet ik nog niks maar ze gaat nu lekker op vakantie. Zo blij voor haar. (Toevallig) ook een vrouw met problemen maar zij is megasterk en vecht zich overal zelf door heen. Zo knap wat ze doet terwijl ze nog maar in de twintig is. Het is wat offtopic maar dit nieuws maakt me erg blij.
    2 punten
  3. jowan

    Woensdag 10 juni

    Waarom ga je de douche slaan, Joris? Doettie het niet zo goed meer?
    2 punten
  4. Lucide

    Woensdag 10 juni

    Voor het eerst in weken niet tussen 4 en 5 uur al wakker maar gewoon lekker om half 8!
    2 punten
  5. plof

    Woensdag 10 juni

    Ik las de reactie van MG hierop. Wat ik zelf wil toevoegen, is dat ik de daadwerkelijke communicatie mis in dit verhaal. Bijv door te zeggen: ik word er verdrietig van omdat je niet begrijpt hoe het voor mij is. Vervolgens kan de ander reageren met zijn gevoel, door te zeggen hoe zeggen wat jouw gevoelens met hem doen. Als er geen gevoel wordt uitgesproken, kan je er alsnog expliciet om vragen. Ik voel me onbegrepen en verdrietig, hoe voel je daarbij? (Boos, blij, ontdaan, ook verdrietig, wat?) Pas dan onstaat er communicatie, wordt er echt met elkaar gepraat.
    1 punt
  6. jowan

    Woensdag 10 juni

    Ach, dat stomme limburgs: voel je je een beetje oke?
    1 punt
  7. jowan

    Woensdag 10 juni

    Ben je er wel een beetje goed aan, kaboutertje?
    1 punt
  8. luna1961

    Woensdag 10 juni

    Oh wat was het pittig. Naald erin. Met verdoving ontstekingsremmer en daarna warmte. De arts kijkt dan op een scherm waar die zit En nu lijkt het alsof je een slaapbeen hebt. Ben met een rolstoel naar buiten gebracht maar inmiddels kan ik weer een beetje hobbelen zonder om te vallen ha ha ha. Het lijkt alsof mijn been dronken is. Ik geniet maar van de dag. Ga een beetje rondhangen. Bedankt voor alle lieve reacties. @Joris kan je nog eten vanavond ?
    1 punt
  9. bolletje

    Woensdag 10 juni

    Hartstikke fijn Erik. Men mag bij jou ook wel eens een luisterend oor hebben hoor, i.p.v. altijd andersom
    1 punt
  10. Burchill

    Woensdag 10 juni

    Goed dat je zo gehandeld hebt Eric en vannacht lekker hebt kunnen slapen. Blij voor je.
    1 punt
  11. Burchill

    Woensdag 10 juni

    Nou, Luna "break a leg"... nee schat, sterkte
    1 punt
  12. Kohtje

    Woensdag 10 juni

    hihi, lady jane, 't draait mij ook een beetje in de bovenkamer, hoor. Maar die dijk klopt wel, langs het kanaal en de A1. In Deventer. En hond Tapas klopt. Volgens mij de tekeningen ook. Maar er gaat me nu iets dagen van dat we twee keer in Deventer zo'n meeting hebben gehad. Dat zou kunnen verklaren dat ik jou daar niet meer helemaal kan plaatsen omdat die twee meetings in m'n herinnering een beetje door elkaar heen zijn gaan lopen en dus ietwat vervaagd.. Heb de tekenares toen van het station gehaald, maar ook een keer iemand halverwege opgepikt om de weg te wijzen.. En nu ik dit zo recapituleer kan ik me ook twee verschillende auto's voor de geest halen waarmee ik toen ging. Twee keer Deventer dus.. één keer met, en één keer zonder jou erbij.. Pffff... de herinneringen zitten er wel, 't geheugen is alleen net als ik zelf: aartslui
    1 punt
  13. nancy

    Wie missen we al een tijdje?

    Hoi! Ik ben er nog hoor, droog en wel. Alleen erg druk bezig met van alles en nog wat. Ik lees hier wel dagelijks en ben begaan met jullie. Ook om de vinger aan de pols te houden en om te weten hoe het met jullie allemaal gaat. Liefs, Nance
    1 punt
  14. nancy

    Jaarpact

    Hoi! Bedankt voor de felicitaties, wat leuk! Hier gaat alles nog goed, wel af en toe wat last van trek gek genoeg, máánden niet gehad. Maar ik herken het, lach erom, ahhhh, daar is het weer, zo was het, laat het gebeuren en weg is het weer. Ben druk bezig met van alles en nog wat, het niet drinken wordt steeds normaler. Jootje kom op meid, er weer voor gaan!!! liefs, Nance
    1 punt
  15. Lucide

    dinsdag 9 juni

    Dag frummers, naast dat ik vandaag op 50 dagen zit heb ik nog iets te vieren vind ik! Als ik dronk, deed ik dat vaak met de gedachte dat het me zou ontspannen. Krom maar waar! Wat er eigenlijk gebeurde was dat ik, door zoveel met drank bezig te zijn in mijn hoofd, juist helemaal niet meer kon ontspannen. Hoe leuk de bezigheid in theorie ook was, ik was altijd bezig met het, hoe, wanneer en waar van het volgende glas. Dit voorkwam dat ik in het hier en nu van dingen kon genieten en zorgde ervoor dat ik altijd haast voelde. Nooit genieten en nooit ontspannen dus! Vervolgens ben ik met drinken gestopt en heb ik zeker de eerste zes weken als depressief ervaren, iedere dag, de hele dag. Oorzaak: Het door ds. Els a. Noorlander zo mooi omschreven beloningssysteem in de hersenen werkt niet meer na langdurig en intensief middelengebruik. Wederom gold: hoe leuk de bezigheid in theorie ook was, ik kon er niet van genieten, ik kon er niet door ontspannen omdat mijn hersenen er niets mee konden doen. En dus weer, nooit genieten en nooit ontspannen! De afgelopen 1,5 week merk ik verandering. Er zijn 2 dingen veranderd. Ten eerste ben ik, op leuke momenten, niet meer bezig met, hoe, wanneer en waar van het volgende glas en ten tweede krijgt mijn beloningssysteem langzaam zijn werking terug. Dit uit zich in kleine maar mooie dingen. Ik zat net na het eten, samen met de kleine, in de speeltuin bij ons in de straat, met een avond zonnetje op ons gezicht, in het gras te spelen met wat takjes, te fluiten op een dopje van een eikel en vooral heel intens en heel ontspannen te genieten van het moment. Zonder haast, zonder stress en met een beloningssysteem wat precies deed wat het op zo'n moment hoort te doen. Dankbaar voor dit keerpunt, vier ik vandaag naast 50 dagen droog, het feit dat ik, door zo hard te werken aan mijn herstel, weer kan genieten en ontspannen. Lang leve het brein en zijn herstelvermogen!
    1 punt
  16. finniks

    dinsdag 9 juni

    Goedemorgen Het is alweer een tijdje geleden dat ik online geweest ben. Ik heb er geen reden voor maar ach ben ook niet gemist dus maakt het ook niet uit uit. Vandaag werken Hier Is het weer somber en nat Hoop dat het snel beter wordt
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...