Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

@Quinn ik als volledige buitenstaander vanaf de zijlijn, wordt het niet eens tijd dat je (nu) als eerste jezelf op de voorgrond  plaatst (weet je wel, eerst van jezelf houden voordat je dat van een ander doet).
 

Bedoel het niet slecht hoor.
Ik kreeg tijdens de EMDR sessies te horen dat ik narcistische trekjes had.

Yeah right zei ik nog (ietwat beledigd; zeg maar woest) ik woon in een caravan en heb helemaal niks meer.
Ik heb nogal een reden om narcistisch te zijn met mijn voornamelijk helemaal niks meer, nada, niente & noppes.

Dat bedoel ik niet, kreeg ik als antwoord.
Je hebt ook zoiets als verborgen narcisme als in de zin van de redder spelen (altijd maar voor een ander zorgen terwijl je niet aan jezelf denkt).

M.a.w. compenseren omdat jij jezelf toch eigenlijk niet goed genoeg voelt.
Dus dan gaan we maar anderen redden en goed voor zorgen.
Want wij zijn het toch niet waard om gered te worden.

Ons leven sucks toch al already.......

Is natuurlijk mijn subjectieve beleving.
In hoeverre de EMDR behandeling met deze shrink ook mislukte, zette het mij toch aan het denken.

Anyway, sterkte man, want ik ga (en mag) mijn situatie niet vergelijken met die van jou!

Geplaatst

Volgende week, het duurt vijf à zeven dagen en ik hoop enorm dat er geen antistoffen zijn. Daarna is het nog een wachten op de definitieve test, maar zoals ik het begreep is dat vrijwel altijd een bevestiging van deze uitkomst.

Geplaatst

Dag Quinn. Ik wil je enorm veel sterkte wensen met het afschuwelijke wachten op die uitslagen van de medische tests. Die dagen zijn zwaar. Ik denk aan je. En hoop dat je vooral veel positieve ( !!!!!) afleiding  zult hebben komende dagen. 

Geplaatst
Op 31-3-2026 om 18:45 zei Quinn:

@Sanity ik begrijp niet wat je bedoelt? Ik zorg momenteel voor helemaal niemand?

Bedoelde het wellicht wat te abstract en mss ook op mijzelf gericht.

Ik zorg overgens ook voor niemand momenteel (behalve die kat dan die nog niet gevild en gebraden is; not yet......).

Maar meer als, als een kind maar flink wordt behandeld als dat ie er toch niet zo doet. Dat kind dat op een gegeven moment wel voor waar aanneemt en dan maar besluit een ander te gaan pleasen als een soort van substituut en vaak dingen gaat doen die nu niet echt in zijn eigen voordeel zijn.

Jezelf wegcijferen etc.

Je hebt je zoveel dagen test gehad las ik.
Dat sucks echt man die killing onzekerheid.

Sterkte met dat en STAY STRONG!!!!
 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...