Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Woensdag 6 Mei 2026

Featured Replies

Geplaatst

Gisteren dinsdag bij de huisarts geweest. Zoals ik verwacht had heb ik buiten de Trazadone niets anders voorgeschreven gekregen. Ik weet het echt niet meer. Toen ik alchohol dronk sliep ik tenminste. 

Geplaatst

Dagpact:
MaryArt

Marjolijn
kaatje 🌺

 

goedenmorgen allemaal ☀️

Geplaatst
5 uur geleden zei renaldo61:

Gisteren dinsdag bij de huisarts geweest. Zoals ik verwacht had heb ik buiten de Trazadone niets anders voorgeschreven gekregen. Ik weet het echt niet meer. Toen ik alchohol dronk sliep ik tenminste. 

Slecht slapen is vreselijk. Wat heb je allemaal al geprobeerd? Als je moeite hebt met in slaap vallen kan ik yoga nidra aanraden. Installeer bijvoorbeeld de gratis app insight timer, telefoon naast je bed met een begeleide yoga Nidra (lichaamsscan) in het Engels of Nederlands en dan lekker in slaap vallen, je hoeft je telefoon niet uit te zetten, er komen geen reclames.

Geplaatst
2 uur geleden zei Quinn:

Dagpact:
MaryArt

Marjolijn
kaatje 🌺
Q

Fonny🌞

 

Geplaatst

Goedenmorgen allemaal en fijne dag! Hier een maandaggevoel. Toch vreemd zo'n vrije 5 mei. Wel heel veel kunnen doen gisteren. De tuin is brandschoon. @renaldo61, heb dit dus ook gehad.. Dat slechte slapen en geen benzo's krijgen vanwege verslavingsgevoeligheid. Het is een lange strijd geweest. Uiteindelijk wel wat gekregen om te slapen. Het komt gewoon door je verslavingsgevoeligheid dat je die niet krijgt. De huisarts heeft uiteindelijk mondjesmaat oxazepam voorgeschreven. De ene arts is de andere ook niet. Bij een verslavingsarts krijg je ze sowieso niet. Succes ermee. Weet wat het is helaas.

Geplaatst
13 minuten geleden zei Marjolijn:

Ik ben mijn hele leven al een slechte slaper, maar ik wil naast de vele en noodzakelijke medicijnen zeker geen slaapmedicatie. Daarom ben ik erg blij met de meditatie app. Erg plezierig. Veel soorten meditatie, waarvan de yoga nidra meditaties wel het meest krachtig zijn. 

Welke meditatie app heb jij Marjolijn?

Geplaatst
37 minuten geleden zei Marjolijn:

Meditation moments 

Bedankt. Ga het ook eens proberen.

Geplaatst

Vanmiddag een tamelijk heftig gesprek met de psych over zelfacceptatie. Ik wist eerlijk gezegd niet dat dat een issue was voor me. 

Geplaatst

Hmm ja, zet maar op de lijst. Alles is te leren tenslotte.

Wat eten jullie? Ik heb hier geruchten over bloemkool gehoord.

Geplaatst

Niet echt @Quinnzon naar gevoel in me buik/misselijk morgen ook naar de bedrijfsarts heel end rijden vindt niet fijn.heb enorme angst in de auto op auto wegen /snelwegen. Zit gewoon zoveel in me hoofd.

Geplaatst

Ja  zo angstig dan zweet breekt me uit. Helaas is openbaar vervoer geen optie morgen het is balen blij als ik morgen terug ben.lief dat je het vraagt 

Geplaatst

Nou was eerst bang omdat ik me nu weer laaste tijd goed voelde dat dat verkeerd zou overkomen bij de bedrijfsarts 

maar de andere kant is weer om het hoekje komen zetten.

maak me gewoon dan veel te druk om alles blijft maar  negatief malen in me hoofd.

morgen om deze tijd idd dan ben ik al geweest 😊

Geplaatst
1 uur geleden zei Quinn:

Hmm ja, zet maar op de lijst. Alles is te leren tenslotte.

Wat eten jullie? Ik heb hier geruchten over bloemkool gehoord.

Ik heb net een hele vieze soep gegeten. Zelfgemaakte courgette preisoep. Is altijd lekker, maar had er nu een blikje chilibonen en kaas doorheen gedaan. Zat een niet lekker smaakje aan. Blij dat t op is.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.