Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst (bewerkt)

Goedemorgen allemaal, ik heb net gelezen dat de dromen na 4 week minder worden... Vanochtend om 6 uur was ik mijn rijbewijs kwijt, omdat ik een wedstrijdje reedt met een kameraad (over de 200) en natuurlijk opgewacht werd door politie... 

Gevolgen: kinderen niet van en naar de opvang kunnen brengen met de auto, niet naar school brengen... 

Oftewel rampzalig, pffff. Slapen is fijn maar zo elke n8 dromen niet. Gaat gelukkig ook wel weer over, gewoon doorgaan op de ingeslagen weg. 

Dag 9

Dagpact 

Freekie 

bewerkt door Freekie
Aanvulling
Geplaatst

Goedemorgen frummers
Hier ook zo ééntje die er wat van kan met nare dromen. 
Vannacht was een ware nachtmerrie, maar gelukkig werd ik gewoon in bed wakker ;) 
Inmiddels hebben de dieren lekkers gekregen, is het (drink)bad voor de vogels voorzien van schoon water, 
zijn de naaktslakken op excursie naar het groengebied achter de schutting en hebben ook de vogels wat lekkers in de bak. 
Ik geniet van het koelere weer. 
Mijn bakje koffie en thee nuttig ik lekker buiten en 's avonds zit ik tot het donker wordt te genieten van de tuin die zijn avondkleur krijgt,
van de stilte en het geluid van de laatste vogels die hun slaapplaats opzoeken. 
En dan is het nu de hoogste tijd voor het ochtendbakje
image.png.fb151039ab3afd0c3974ec0b57fd1ac0.png

Geplaatst

Goedemorgen. De rare onrustige dromen zijn na 5 weken nog steeds aanwezig. 
Vandaag na een paar goede weken ontzettend chagrijnig… 

Maar dat hoort er ook bij zullen we dan maar denken. Morgen weer een dag

Geplaatst

Goedemorgen allemaal!

Die dromen in nuchterheid zijn een gek iets. De eerste weken had ik daar bijna nachtelijks last van. Alsof je hersenen de dranknachten waarin je de diepe slaap en droomfase niet bereikt wil inhalen. Na die weken nam het aantal nare dromen gelukkig wel af en nu misschien 1x per week.

Kwestie van geduld dus denk ik :-)

Geplaatst

DAGPACT  
Freekie
Fonny
Beatrix
Prana

Goedemorgen allemaal. Ik heb ook van die hele intense dromen. Niet persé naar, maar wel heel levendig. En soms word ik wakker en als ik weer in slaap val, gaat diezelfde droom weer door. Hebben jullie dat ook wel eens?

Geplaatst

Goedemorgen.

Hier vannacht eens een keer geen dromen, of niet dat ik me meer herinner want je schijnt bijna altijd wel te dromen. Wel moe wakker. Hier achter staat de megafoon met hoempapamuziek al vanaf vanmorgen 7 uur te loeien vanwege de 4daagse die langs komt. En elk uur komen dezelfde vreselijke nummers een paar keer voorbij. Maar ja, schijnt erbij te horen. Ik weet nog niet of ik straks ga kijken. Ik weet nog eigenlijk niks, geloof ik. Eerst maar even bijkomen met een mega kop thee.

DAGPACT  
Freekie
Fonny
Beatrix
Prana
Toos

Geplaatst

Goedemorgen allemaal,

Wat heerlijk dat het hier zo rond de 20 graden is.
mijn kinderen zijn allemaal onderweg naar het bloed hete zuiden.
Nou mijn zegen hebben ze.

Geplaatst

@Pranavanochtend ging mijn droom met geen rijbewijs ook deels verder, toen ik daarna ook maar een beetje wakker werd ben ik er vanaf gegaan, het was toch bijna tijd en dat gevoel dat ik zo in de sores zit wilde ik niet meer

Geplaatst

Goedemorgen allemaal,

Lekker gesport vanmorgen. Merk wel dat het lijf wat ouder wordt… 

Drankdromen heb ik gelukkig maar een heel enkele keer. Heftige dromen vooral in het begin, maar ook dat is minder geworden. Heb wel het idee ook dat ik de laatste tijd dieper slaap en dus meer uitgerust wakker wordt.

 

Geplaatst

Goedemiddag allen,

het ging zo lekker, en dan krijg je ineens een fles rood en wit van een klant… tegen het eind van de dag stonden ze te gloeien en te roepen….. pfffffffff 

hoe wapen je je hier nou tegen ?

ik baal daar van…. Een kind alleen in een snoepwinkel ofzo

Geplaatst
48 minuten geleden zei Dune:

hoe wapen je je hier nou tegen ?

als je de flessen nog hebt, kun je ze weggeven aan iemand die er wel mee om kan gaan (bij twijfel eerst vragen, (hadden ze dat maar bij jou gedaan;)))
maar wapenen kun je je tegen weinig, 
ik ben mezelf aan het oefenen minder impulsief te worden, maar dat blijft lastig
Er zijn hier ook mensen die houden van plannen maken, een A en B plan is dan wel handig, want dingen lopen meestal anders dan verwacht/gehoopt.
 

Geplaatst

Ik ben onderweg van werk naar huis, onrustig en chagrijnig geworden. Gelukkig neem ik na het werk nog een nicotine pilletje.. En staat er fitness, hardlopen en vanavond bootcamp op het programma. 

Ik ben nu mijn frustratie aan het weg trainen met fitness, ik weet mijn dagboek nog uit mijn hoofd... :

Waarom maak je jezelf zo ziek? Moe? Depressief? Paarse handen? Koude rillingen? Zweten? Trillen? Rood hoofd? 4x naar wc diarree? Hartkloppingen?  Doof/tintelend gevoel in bovenkant hand, dood schamen op het werk, kippenvel met zweet op je hoofd. 

 

Dit is waar ik het voor doe, maar de gedachte frustreert dat ik er niet normaal met middelen kan omgaan. 

Het roken leidt naar blowen. Ben je gestopt met roken, leidt het blowen weer tot roken. Ben je daarmee gestopt kont de alcohol (inclusief roken) weer om de hoek kijken. En zo zat ik in een vicieuze cirkel. 

Gatver, zo nu ga ik verder trainen

Geplaatst

Inmiddels gaat het gelukkig weer beter, ik heb net een verhaal van iemand gelezen wat over een nier transplantatie ging. Ontwricht gezinsleven, ging over de ziekte van Wilson.. 

Ik ben in huilen uitgebarst en dat was heel fijn, mezelf weer bij elkaar geraapt... Met mij gaat het zo slecht nog niet. En daar kom je dan achter.. 

Geplaatst (bewerkt)
1 uur geleden zei Freekie:

Ik ben onderweg van werk naar huis, onrustig en chagrijnig geworden. Gelukkig neem ik na het werk nog een nicotine pilletje.. En staat er fitness, hardlopen en vanavond bootcamp op het programma. 

Ik ben nu mijn frustratie aan het weg trainen met fitness, ik weet mijn dagboek nog uit mijn hoofd... :

Waarom maak je jezelf zo ziek? Moe? Depressief? Paarse handen? Koude rillingen? Zweten? Trillen? Rood hoofd? 4x naar wc diarree? Hartkloppingen?  Doof/tintelend gevoel in bovenkant hand, dood schamen op het werk, kippenvel met zweet op je hoofd. 

 

Dit is waar ik het voor doe, maar de gedachte frustreert dat ik er niet normaal met middelen kan omgaan. 

Het roken leidt naar blowen. Ben je gestopt met roken, leidt het blowen weer tot roken. Ben je daarmee gestopt kont de alcohol (inclusief roken) weer om de hoek kijken. En zo zat ik in een vicieuze cirkel. 

Gatver, zo nu ga ik verder trainen

Herkenbaar, dat eerste stuk. Ik schreef ook heel vaak dat soort stukjes aan mezelf als ik weer eens tot over m'n oren in dagelijks gebruik vastzat. In de hoop dat ik 't zou lezen als ik weer in het gevecht kwam tussen wel of niet drank halen voor de avond. (helaas hielp het vaker niet dan wel) 

Maar over dat blowen... dat hoeft dus niet hè!! Heb je je wel eens verdiept in wiet vapen met een vaporizer?
Dat is het schone 'blowen'. Niet schadelijk (gezond zelfs, ja echt! cannabis op zich is helemaal niet ongezond, integendeel), naar mijn idee ook niet echt verslavend. Anders ook qua effect dan blowen (je geest blijft helderder), en je rookt op die manier simpelweg niet. Dan heb je toch iets om je mee te ontspannen en af en toe even een prettige high te voelen.
Ik vond het zelf erg prettig om zo toch af en toe even 'iets' hebben om naar uit te kijken overdag 'voor 's avonds'. Ik ging zelf vooral dan een beetje muziek luisteren of mediteren (wat uitermate prettig is dan). Voelt vele malen minder destructief en slecht dan de combinatie zuipen en blowen... En zo hoef je toch niet ineens fulltime hardcore helemaal nuchter de hele tijd te zijn.

Zelf heb ik 't al weken niet meer gedaan. Maar ik neem het mezelf regelmatig voor overdag om 's avonds weer eens een beetje wiet te vapen. Alleen eenmaal avond hoeft het dan van mij niet meer en vind ik het zonder ook wel prima. Niet bepaald verslavend dus voor mij (was met wiet róken wel anders). Maar het kan alleen al helpen om zo iig jezelf een soort van wortel voor te kunnen houden overdag zodat je iig een alternatief hebt voor de veel destructievere alcohol...
Doe het iig niet om de realiteit mee te willen ontvluchten. Daar is het niet voor en die functie vervult het niet. (vandaar ook minder verslavend denk ik)

Leuke bijkomstigheid btw is dat je met zo'n vaporizer naar wens de verdampingstemperatuur kan instellen, waarbij verschillende temperaturen weer tot verschillende effecten van de cannabis leiden. Interessant om je in te verdiepen. Zoals je vast weet wordt het zo ook medicinaal gebruikt o.a.

bewerkt door Strijkbout

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...