Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Geplaatst

Zo lieve mensen,daar was ik weer is. Heb bijna dagelijks meegelezen. Na weer een periode van wel en niet en af en toe nu een duidelijke niet Sinds een aantal maanden. Ik ben bezig om te genieten en een aantal dingen op orde te stellen. Gaat met vallen en opstaan maar zonder alcohol, en dat voelt goed. Tot later😊

Geplaatst

Bedankt @lady jane :rose:en @Reacher, :rose: fijn om weer contact te maken. Hoe gaat het met jullie?

 

Het gaat hier over het algemeen best ok.☺️ Wat heel fijn is is het alcohol vrij zijn want dat had de mindere momenten er niet beter op gemaakt. Maar goed zo heeft iedereen z'n ups en downs.

Straks komt de zomer er echt aan...kijk er naar uit, hou van de seizoenen!

Liefs!

 

 

 

  • 1 year later...
Geplaatst

Hallo allemaal,

Er is een jaar voorbij gegaan, veel ups en downs gehad. Vandaag is weer dag 1. Vandaag drink ik niet. Ga me weer een beetje laten landen  hier en kijken hoe het met iedereen is. Zal weer mee komen schrijven.

Liefs!

Geplaatst

Vandaag weer een nieuwe dag. Ik had gisteren een mindere dag, hoop vandaag beter. Ik wil mezelf weer op de rails krijgen. Positief benaderen en niet  meer terug kijken maar vooruit. Zet mezelf niet op het dagpact dat voelt als teveel druk. Wat ik wel doe is gaan...stap voor stap...heb weer spa rood en gembersiroop in huis en lekkere thee...morgen ben ik trots op mezelf.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...