Spring naar bijdragen

Zbb

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    2.855
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    73

Profile Information

  • Geslacht
    Man
  • Interesses
    Varen

Recente profielbezoeken

31.303 profielweergaven

Zbb's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. Zbb

    zondag 27 Juli 2025

    En die twee keer overnachten mag je dan zelf indelen over de resterende tijd. ik denk dat ik in me tweede overnachting inplan in het een na laatste weekend.
  2. Zbb

    zondag 27 Juli 2025

    In deze kliniek mag je na 6 weken opname twee keer een nacht thuis slapen in het weekend. na 6 weken krijg je hier pas vrijheden. wel mag je hier na die 6 weken elke zaterdag en zondags op dagverlof. in andere klinieken heb ik nooit een nacht thuis mogen slapen vanwege dat ze geen geld krijgen als je bed niet beslapen word. waar ik nu zit laten ze gewoon weken lang kamers leeg staan als dit de groep ten goede komt,hier is de groep een doel opzich. dus als de groep goed draaid op 8 personen bijvoorbeeld komt er geen 9e bij. hier draaid het om kwaliteit van de behandeling en niet om zoveel mogelijk geld binnen te harken. in de groep regelen we ook alles zelf zoals corvee taken,koken,bestellingen van het eten enzovoort … zo ben ik nu voor drie weken keukenchef en dus verantwoordelijk voor al het eten. Een extern schoonmaakbedrijf is er ook niet,ook dat doen we allemaal zelf.
  3. Zbb

    zondag 27 Juli 2025

    In de tijd tussen de opname van vorig jaar en deze opname voelde thuis als een gevangenis,zo vast zat ik in gebruik. ik probeer me goed te beseffen hoe ik me toen voelde,als ik er aan terugdenk en het van een afstand probeer te bekijken was het in en in triest. ik hoop me nooit meer zo te voelen.
  4. Zbb

    zondag 27 Juli 2025

    Goedemorgen … vannacht voor het eerst in negen en halve week weer eens thuis geslapen. merk nu pas hoe moe ik daadwerkelijk ben. vanavond weer naar de kliniek
  5. Nee dit is de eerste opname die ik volledig afmaak en zelfs verleng tot de maximale tijd. die twee weken die ik erbij krijg is hier een uitzondering in totaal 15 weken
  6. Ik sta er dit keer heel anders in altijd als ik aan een begin van een opname stond dacht ik dat het onoverkomelijk lang was en nu ik halverwege zit krijg ik paniek omdat ik niet lang meer heb. maar dat is ook omdat ik hier echt aan mezelf kan werken en ik hier ook daadwerkelijk dingen leert. de manier van modules en therapieën die ze hier geven spreken me heel erg aan.
  7. Oke ik zit hier vrijwillig en zou in principe over een half uur de deur uit kunnen lopen en naar huis gaan. Uiteraard word vanuit de kliniek gestimuleerd om bepaalde dingen geregeld te hebben voor als de opname klaar is. en dat lijkt me ook zeker zinvol. maar aan bepaalde voorwaarden moeten voldoen om naar huis te mogen niet. het is eerder andersom,ik moet juist aan bepaalde voorwaarden voldoen en genoeg onderbouwing aantonen om langer te mogen blijven.
  8. Ja ik ben er inmiddels van overtuigd dat als ik me onderliggende problemen niet aanpak,dat opname weinig zin heeft en als ik eerlijk naar mezelf durf te kijken dan zijn dat er toch wel wat. Ik ben nogal goed met het bagatelliseren van me eigen problemen maar er zit wel degelijk een diepere laag onder dat drinken van mij. en hier kan ik daar gelukkig aan werken en verwerken.
  9. Dat is bij mij in andere klinieken ook nooit gelukt hoor. hier is het een totaal ander concept en dat sluit blijkbaar toch beter aan op mijn behoefte hier werk je echt aan jezelf de module s en individuele therapieën zijn hier gewoon ook echt interessant en helpend. die waren in al die andere klinieken minimaal en dan was de opname ook min of meer een pauze knop.
  10. Het behandelplan voor als ik straks thuis ben is geregeld. alleen wat betreft wat ik met werk ga doen nog niet,ik zie mezelf op korte termijn nog niet aan het werk gaan en twijfel over eventueel ander werk te gaan doen.
  11. Mijn twee weken verlenging in de kliniek is toegewezen. dit is niet alleen de eerste keer dat ik een opname afmaak maar ik plak er gelijk nog even twee weken aan vast. Fijn dat het kan,ze verlengen alleen als je je verlenging goed kan onderbouwen. ook voor de verzekering uiteindelijk. dat ik wil verlengen zegt wel iets over hoe ik er in staat en ook zeker iets over deze kliniek. tuurlijk zijn er ‘dingen’ waar ik tegenaanloop hier maar hulde aan de mensen die hier werken. wat een fijne plek om te mogen zijn!
  12. Ik heb vandaag een buitengewoon goede dag gehad,soms lijk je dagenlang geen millimeter vooruit te komen en soms heb je zo dag dat je wel anderhalve week aan inzichten lijkt te krijgen. ik voel me dankbaar en gezegend fijne avond!
  13. Jazeker sterker nog,ik heb twee weken verlenging aangevraagd,maar ik krijg nog te horen of dat toegewezen gaat worden. ik zou in principe morgen nog 4 weken hebben maar ik denk nog meer uit de opname te kunnen halen,dus vandaar de eventuele verlenging. Plus dat het ook beter aansluit op de vervolgstappen.
  14. Ik ben gisteren vanuit de kliniek hier naar de kliniek geweest van mijn vorige opname,ze zitten in een nieuw gebouw. heel netjes allemaal maar toch ben ik blij dat ik hier zit. Ik had aangegeven dat ik alvast naar meetings wil nog voordat ik hier klaar ben om alvast een netwerk om me heen te bouwen En mag van hier vrijdags naar de NA en hier bevelen ze aan om dat het liefst meetings te bezoeken in de buurt van eigen woonplaats. dus dat is wel tof dus zodoende was ik even op het terrein van me vorige opname. ook kreeg ik een rondleiding binnen waar ik twee bekenden tegen kwam. leuk om oude bekenden te zien had ze alleen liever in een andere setting tegen gekomen.
  15. En daar heb ik diep respect voor.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...