Spring naar bijdragen

Rosee

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    6.658
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    42

3 Volgers

Recente profielbezoeken

35.913 profielweergaven

Rosee's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. Oooooo wat mooi @Yana
  2. Wat een fijn nieuws @Fonny❤️
  3. Ah oké dan heb ik je verkeerd begrepen.
  4. @Mariposaje bent het er dus wel over eens dat de huidige klimaatveranderingen door menselijk toedoen wordt veroorzaakt? Aangezien je schrijft dat we hier allemaal aan meedoen?
  5. Als ze nou alleen zichzelf er nog mee hadden zou het nog tot daaraantoe zijn.
  6. En de mensen die ontkennen dat de huidige klimaatveranderingen ontstaan door toedoen van de mens leven niet meer tegen de tijd dat het echt onhoudbaar is. En onze kinderen zitten ermee opgezadeld.
  7. Gedaan @Mariposa
  8. Goed dat je het niet gedaan hebt @IJsvogelja wat kan dat toch trekken ineens he? Had dat ook dit weekend. Het helpt ook niet dat overal altijd alcohol aanwezig lijkt te zijn.
  9. Vind het af en toe bijna 'jammer ' dat ik niet meteen in een binge kom als ik drink, dan was het tenminste duidelijk dat ik echt nooit meer kan drinken. Maar juist omdat het zolang goed kan gaan als ik drink, en het best lang bij 2 drankjes kan houden is het zo verraderlijk. Dan ga ik weer denken dat het best meevalt, maar vroeg of laat gaat het toch weer helemaal mis. Bovendien ben ik het zat om weer te onderhandelen, wanneer wel/niet, is mijn glas wel vol genoeg (immers ik 'mocht' er maar 2) etc. Dus dat zegt al genoeg.
  10. Das een goeie @rapilos, heb dat een paar keer gedronken en vond het echt lekker. En toch een beetje meedoen 😛
  11. @Likastoer van je dat je weer op het jaarpact gaat. Voor mij geldt eigenlijk een beetje hetzelfde als voor @rapilos. Over 3 dagen 8 maanden alcoholvrij, gisteren had ik ineens enorm veel zin in een koud biertje (terwijl ik eigenlijk bijna nooit bier dronk). Kwam denk ik door een combinatie van dingen: overal in de stad bierdrinkende oranje fans, ik had nog niet gegeten, had bier meegenomen voor vriend, het was warm, en ik heb al een tijdje een wat onbestemd gevoel. Ging bijna overstag maar dacht ineens: 'het hoeft niet.' Dat hielp gelukkig. @Likaheb je afgelopen tijd af en aan gedronken, dat je nu deze stap weer neemt?
  12. Rosee

    Draadje van Kaatje 🌺

    Je doet het goed Kaatje!😘
  13. Rosee

    dinsdag 16 juni 2026

    @Fonnyen @Maja❤️‍🩹
  14. Hier wel een voetballiefhebber.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...