Spring naar bijdragen

Rosee

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    6.712
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    42

3 Volgers

Recente profielbezoeken

36.104 profielweergaven

Rosee's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. Rosee

    zaterdag 22 aug 2026

    Ik denk toch gewoon dat gelukstofje dat ik dan voel. En 'gewoon' weer even iemand zijn die net als iedereen een glas wijn kan drinken. Stomme redenen. Heb er geen last meer van als ik alleen ben.
  2. Rosee

    zaterdag 22 aug 2026

    Wat fijn dat je wat meer ruimte voelt @Ettyna 2 maanden.❤️
  3. Rosee

    zaterdag 22 aug 2026

    Het begon eigenlijk toen ik na 10 maanden totaal onverwacht een shotje Palinka in mijn handen kreeg geduwd na aankomst van een lange reis.
  4. Rosee

    zaterdag 22 aug 2026

    Waren tegelijk @Etty. Nou, ik merk wel dat ik me er weer op begon te verheugen dus dat is geen goed teken.
  5. Rosee

    zaterdag 22 aug 2026

    Ik heb er trouwens wel van genoten en kon ook makkelijk weer stoppen. Dat is het verraderlijke, want dan voelt het alsof het allemaal wel meevalt. Wat dat betreft is het beter om meteen in een binge terecht te komen, dan dringt het tenminste echt door dat eentje niet meer kan en laat je het wel uit je hoofd (nou ja, niet altijd natuurlijk) maar ik herken mijn eigen drinkpatroon: dit kan best lang goed gaan, ik denk dat ik het nu wel kan totdat het toch weer mis gaat. Wanneer dringt dat nou eens tot je door, Rosee!
  6. Rosee

    zaterdag 22 aug 2026

    Ik heb af en toe weer wat gedronken. Heel weinig, maar ik weet waar dat uiteindelijk toe leidt, dus nu is het weer klaar.
  7. Rosee

    zaterdag 22 aug 2026

    Goedemorgen. @spiritgaat het wel?
  8. Rosee

    Ik ben seam

    Wat goed dat je je hier hebt aangemeld, je bent nog zo jong, gun jezelf een leven zonder die troep! Lastig dat alcohol en drugs zo met uitgaan zijn verweven. Misschien werkt het om niet te lang vooruit te kijken maar 'voorlopig' niet te drinken? Succes!!
  9. Rosee

    Zo 16 aug 2026

    Maar het eindresultaat wordt vast mooi @Mariposa
  10. Rosee

    Zo 16 aug 2026

    Haha, ik hou ervan die laarzen @bumperjimzie het voor me. @Yanawat bijzonder die uil! Hier is het hele huis ontploft, moet van alles worden aangepakt zowel binnen als buiten, overal steigers etc en jongste zoon ligt met vriendin in woonkamer op slaapbank want kan niet in zijn slaapkamer. Ze woont niet in Nederland en blijft voorlopig logeren. Terwijl ik op vakantie was hebben ze hier al een paar weken heerlijk 'samengewoond' en ik voel me hier nu eigenlijk teveel. Straks eerst maar even sporten.
  11. Volgens mij woon ik ook in jullie stad @Likaen @Jannigje❤️
  12. Ben ik ook weer eens. Na 10 maanden niet drinken toch weer wat gedronken deze week. Zag het stiekem wel aankomen omdat ik mezelf niet op het augustus pact had gezet, maar was het niet bewust van plan. Ik was op vakantie en kregen iedere dag een klein lokaal drankje van de locals. (Ter grootte van piepklein jeneverglaasje maar loeisterk) De eerste dag was het gewoon al ingeschonken en in onze handen gedrukt. Vond het moeilijk om te weigeren. Dag erna 3 light biertjes. Daarna paar dagen niks en toen een keer per dag zo'n drankje en een keer een glas wijn. Op zich geen last van gehad maar ik weet hoe dat gaat als ik nu weer af en toe ga drinken, dat gaat vroeg of laat weer helemaal mis. Dus nu maar weer snel kappen ermee.
  13. Rosee

    Ik ben

    Wat mooi en bijzonder 😍
  14. Rosee

    Ik ben

    Wanneer hebben jullie elkaar live ontmoet @Quinnals je daar antwoord op wilt geven natuurlijk. ❤️
  15. Leuke dingen vandaag: de liefde tussen @Quinnen @Reacher❤️
×
×
  • Nieuwe aanmaken...