Goed van je @Musashi. Ik vind dat soort situaties echt lastig, op reis en niemand die weet dat je niet drinkt. Alsof de deur dan weer open staat. Goed dat je 'm dicht hebt gegooid!
Ahh Kaatje snap dat dat niet fijn voelt. Alsof je niet gewaardeerd wordt terwijl je juist zo goed bezig bent. Wat ladyjane zegt lief zijn voor jezelf hoor.
Ik moet vandaag werken en ben veel te laat wakker geworden. En dan ga ik hier rondhangen aan de slag nu. voor iedereen die het kan gebruiken. En ook voor iedereen die het niet kan gebruiken
Wat ontzettend lief dat ganzenbordverhaal @Oskar van jouw zoon. Mijn zoon had vroeger zoiets met de kerstboom, als die wegmoest, mocht die niet liggen maar rechtop staan anders was dat zielig.