Spring naar bijdragen

Moeps

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    450
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    1

Alles door Moeps geplaatst

  1. Moeps

    Jaarpact

    Maar je kunt het natuurlijk ook gewoon 4x laten staan, want Bob mag best eens in het zonnetje voor al dat werk! πŸ‘πŸ»
  2. Claudius, als je per se iemand iets wil verwijten, ga dan eens bij jezelf te rade waarom je het zover hebt laten komen met die hele stoet aan hulpverleners die zich met jou bezig houden. En als je daar klaar mee bent, vergeef jezelf dan en ga verder met je leven, gericht op de toekomst. Je blijft maar hangen in het verleden en in alles wat de hulpverlening fout zou hebben gedaan en nog doet. Wat brengt het je behalve frustratie?
  3. Moeps

    Here we go

    Het sociale aspect kan ook prima zonder alcohol, als je er klaar voor bent. Zelf vind ik mijn avondjes met vrienden veel leuker nu ik niet meer drink. Dat anderen wel gewoon drinken vind ik veel minder erg dan dat ik oorspronkelijk dacht.
  4. Ik kan me het ergens wel voorstellen @Lika, uit beleefdheid dat glas aanpakken. Ik ben zelf ook iemand die vaak bezig is met pleasen, niet vervelend willen doen (daar probeer ik aan te werken! πŸ™‚). Gelukkig vond je er niks aan, dus hopelijk gaat die achterdeur nu direct weer met een klap dicht!
  5. Moeps

    Moeps

    ----------------------- 8 uur geleden zei Bob: hoe lang duurt 'even'. (Voor de een een dag, voor de ander een leven... ------------------------ Ik vind dit zo leuk, dat ik het citeer! πŸ™‚ Ik ben zelf op dit moment ook even helemaal gestopt met alcohol drinken. Vooralsnog sinds bijna 9 maanden. Ik zeg nog altijd als iemand het vraagt, en ook tegen mezelf, dat ik nog niet weet voor hoe lang ik stop. Misschien dat ik morgen wat drink, maar vandaag in ieder geval niet! Eerlijk gezegd ben ik helemaal niet van plan om er weer aan te beginnen. Ik ben al vaker gestopt, maar deze keer merk ik echt de voordelen. Misschien ook omdat ik wat ouder word en mijn lichaam niet meer zo goed reageerde op alcohol. Ook merk ik heel duidelijk dat als ik wel aan drank denk, dat ik echt nog als een afhankelijke reageer. Een glaasje af en toe is duidelijk geen optie, want echt niet genoeg. Ik heb onder andere een nieuwe baan sinds kort en ben zo blij dat ik die stap heb gezet! Een last van mijn schouders! Tot nog niet zo lang geleden, was die drempel veel te hoog. Door gebrek aan energie, maar ook door gebrek aan vertrouwen in mezelf. Door altijd maar in hetzelfde rondje te blijven draaien, met mijn flessen als achterban. Nou goed, ik kan nog wel langer doorgaan, maar wilde eigenlijk alleen maar zeggen : als je bij jezelf voelt dat je eigenlijk even helemaal wil stoppen: vooral doen!! Je kan er altijd weer mee ophouden! Mijn avonden met vrienden zijn overigens veel leuker geworden sinds ik zelf niet meer drink! ------ Mijn bijdrage op de dagdraad van vandaag ook even hier gekopieerd, leuk voor later 😏
  6. Ik vind dit zo leuk, dat ik het citeer! πŸ™‚ Ik ben zelf op dit moment ook even helemaal gestopt met alcohol drinken. Vooralsnog sinds bijna 9 maanden. Ik zeg nog altijd als iemand het vraagt, en ook tegen mezelf, dat ik nog niet weet voor hoe lang ik stop. Misschien dat ik morgen wat drink, maar vandaag in ieder geval niet! Eerlijk gezegd ben ik helemaal niet van plan om er weer aan te beginnen. Ik ben al vaker gestopt, maar deze keer merk ik echt de voordelen. Misschien ook omdat ik wat ouder word en mijn lichaam niet meer zo goed reageerde op alcohol. Ook merk ik heel duidelijk dat als ik wel aan drank denk, dat ik echt nog als een afhankelijke reageer. Een glaasje af en toe is duidelijk geen optie, want echt niet genoeg. Ik heb onder andere een nieuwe baan sinds kort en ben zo blij dat ik die stap heb gezet! Een last van mijn schouders! Tot nog niet zo lang geleden, was die drempel veel te hoog. Door gebrek aan energie, maar ook door gebrek aan vertrouwen in mezelf. Door altijd maar in hetzelfde rondje te blijven draaien, met mijn flessen als achterban. Nou goed, ik kan nog wel langer doorgaan, maar wilde eigenlijk alleen maar zeggen : als je bij jezelf voelt dat je eigenlijk even helemaal wil stoppen: vooral doen!! Je kan er altijd weer mee ophouden! Mijn avonden met vrienden zijn overigens veel leuker geworden sinds ik zelf niet meer drink!
  7. Moeps

    Ging stoppen te gemakkelijk?

    Heel mooi! Ik was vorige zomer in Noorwegen, Oslo en omgeving en vond het zo jammer dat we niet verder naar het 'echte' noorden waren gegaan. Met jouw fotos toch een indruk. De fjorden van Oslo en die hele omgeving is trouwens ook heel mooi!
  8. Moeps

    Jaarpact

    Bedankt Bob, een sneewroosje helemaal uit het hoge Noorden! Geniet van je reis!
  9. De meeste dromen zijn bedrog...
  10. Het is eigenlijk een heel raar plaatje. De mevrouw houdt het rare flesje vast met haar 5 (!) vingers, maar zonder duim en ze heeft ook geen tenen aan de ene voet en de andere lijkt meer op een klompje. Nou goed, ik zie nog liever de koffie-plaatjes! Bedankt voor de boekentip Spirit, ik ben die van Evi ook aan het lezen nu
  11. Hoi @Smaragdie, Bedankt voor het delen, goed om te lezen! Ik ben de tel even kwijt, maar hoe lang drink jij nu al niet meer?
  12. Wendy en Karin, jullie mening is ondertussen wel duidelijk, maar is op dit forum totaal niet relevant. Nou weet ik wel dat het op de dagdraad overal over mag gaan, maar toch zou ik het prettiger vinden als we allemaal onze fanatieke politieke mening voor onszelf zouden houden. Persoonlijk heb ik er totaal geen behoefte aan om toch wel regelmatig met jullie zeer uitgesproken mening geconfronteerd te worden.
  13. En wat zou er nou helemaal gebeuren als je een keer niet gaat blazen?
  14. Moeps

    OpperVaagheid present! :)

    Een overdosis? En expres zoveel van welk product dan ook innemen om zover te komen lijkt mij een soort zelfmoordpoging of in ieder geval een wanhopige noodkreet πŸ˜•
  15. Moeps

    Ik noem mijzelf Maia.

    Heb je de antabus vanmorgen onder toezicht in kunnen nemen?
  16. Gelukkig hoef ik dat koude water niet in πŸ₯Ά! Ik wens iedereen een heel gelukkig en gezond 2025!! πŸ™‚
  17. Vast heel mooi hoor zo'n haai, maar ik hou het liever bij zo'n lieflijk ringelrobje !! Hier gaat het ook prima. Kerstavond had ik een moeilijk momentje, had ik hier ook even gedeeld, maar het ging die avond ergens anders over op de dagdraad. En het leuke was, dat hoe meer ik over de honden-gedoetjes las, hoe meer mijn moeilijke momentje naar de achtergrond verdween! Even de aandacht verzetten was genoeg! Dus ik blijf lekker en stevig op de arreslee zitten nog even! En nu ga ik mijn zeehond aaien. Ik raad jullie stevig af om de haai te gaan aaien! 🀣
  18. Mooi noorderlicht, ontbijt, warme chocomel, gemberthee en een knus huisje! Mijn eerste alcoholvrije Kerst sinds jaaaaaaaaren is een feit! Yes !πŸ’ͺ🏻 Slaap lekker allemaal!
  19. Moeps

    Jaarpact

    Dank je wel voor die mooie taart @lady jane!! Halverwege en lekker door!! πŸ™‚
  20. Kerstavond met schoonouders en onze kinderen met aanhang. Allemaal jong volwassen ondertussen (of bijna). Ik ben de enige die niets drinkt. Ik merk dat ik het lastig vind dat zelfs de jongste een glas champagne heeft. Ik doe er niks mee, ga zeker niet drinken, maar voel me wel een beetje een buitenbeentje.....🫀 Nou ja.... even slikken en gewoon een leuke avond ervan maken maar. Jammer @Zbb, had je bewust gekozen om een paar glazen te drinken zoals je wilde en is het uit de hand gelopen of toch in een opwelling overstag gegaan. Ik hoop voor je dat je op tijd gaat stoppen om erger te voorkomen.
  21. Huh? Moeten we op eigen gelegenheid naar Groenland? Ik dacht dat ik gewoon voor de deur werd opgepikt....
  22. Ik doe mee dit jaar!! ARRESLEE-PACT 21-12-2024 tot 1-1-2025 Bolletje Moeps
  23. Goedemorgen, Spannende week achter de rug op mijn werk. Ik was al een flinke tijd niet meer zo heel tevreden met mijn baan en de werksfeer. En toen vorige week gehoord dat ik ergens anders ben aangenomen! Goed nieuws natuurlijk, maar kreeg wel opeens heel erge koudwatervrees!! Ondertussen de knoop doorgehakt en heb officieel ontslag genomen. Altijd lastig wel, maar ik voel me nu enorm opgelucht! Het lijkt echt of er een last van mijn schouders is. Had me eigenlijk niet gerealiseerd dat mijn werk me zo zwaar was. Nog 1 week en dan heb ik ook een weekje vakantie.... En dan nog maar 2 maanden! πŸ˜ƒ Toevoeging: eigenlijk het belangrijkste gedeelte nog vergeten. Ik denk wel dat het feit dat ik niet meer drink ervoor gezorgd heeft dat ik me bewust werd van de onrust die vooral de werksfeer met zich meebracht. En ook dat ik eindelijk de stap heb gezet om er dan maar eens wat aan proberen te doen.
  24. Ik zal het dan maar door de vingers zien.... 🫣
  25. Zou je die willen delen @Yana? Ik ben wat dat betreft nogal aan het sukkelen en altijd geΓ―nteresseerd in nieuwe interessante informatie!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...