Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Vandaag
  2. Dagpact Musashi
  3. Mariposa

    KiloKiller

    68
  4. Goedemorgen. Ben weer gefaald in het niet drinken dus hoop dat iemand het dagpact opent. Gisterenavond een fles whisky gehaald en nog aan het drinken.
  5. Mormel

    KiloKiller

    118
  6. Maja

    KiloKiller

    80,0
  7. goedemorgen allemaal, niet zo best geslapen. Bijna 30 graden in de slaapkamer.. Vanochtend om 5 uur al de hond uitgelaten, want ze lag te hijgen (nodig ? en/of warm) Enfin, gedouched, gegeten en koffie nu Er staat een hele lijst boodschappen op het menu, maar zo geen zin 😥
  8. rapilos

    KiloKiller

    66.7
  9. Goedemorgen! Half zeven op Scheveningen en met buurvrouw de zee in geweest. Opgefrist aan de verdere dag beginnen. Als eerste achter de katten aan. Tijd voor vlooiendruppels!
  10. Fonny wat een goed bericht zeg. daar krijg je weer een hoop positieve engergie van. Proficiat.
  11. Goeiemorgen! We gaan om 9u het water in met de hondenclub. Eigenlijk baal ik nu alweer want 9u vind ik te laat, om 10u is het alweer dik 30 graden. Maar OK om de lieve vrede wil 🥱
  12. Goedenmorgen even koffie het was heet op de slaapkamer zoals overal .zelf de ventilator aan laten staan niets voor mij zat niets anders op. Konijnen gaan gelukkig meer onderspannen en maken er al lekker een zootje van in huis 😂maar goed het is even beter zo. zo even met een oud-collega en haar zoontje naar de speeltuin in de ochtend en daarna een ijsje halen voor dat de echte hitte komt gezellig zin in. Lekker al kadootje voor kleine mannetje 😊
  13. goeiemooiemorgen frummers beetje snotterig geworden van die ventilator ben ik bang. echt gezond is dit weer ook niet natuurlijk. gauw zorgen dat ik om 8u in de super sta want ik heb de boodschappen voor het inloophuis al een paar dagen uitgesteld, maar beloofd is beloofd.
  14. lady jane

    KiloKiller

    77,0
  15. Kaatjemama

    KiloKiller

    69.6
  16. Goedemorgen allemaal!🌞 Bedankt voor jullie lieve woorden en felicitaties!🙏🌞
  17. Fonny

    KiloKiller

    60
  18. Yvonne

    Laatste poging

    Knap je inmiddels weer wat op Hub, doen de tabletten hun werk?
  19. Goedemorgen frummers. Ik heb geslapen. En ik heb trek in een bak thee... Het lijkt wel om mijn hersenen een beetje stroperig worden van de warmte. Nadenken gaat niet zo goed.... Vannacht is het niet onder de 24 graden gekomen buiten, dus binnen ook niet, helaas. Vandaag maar héél rustig aan doen dan. Eerst maar even mijn bakkie thee
  20. Bob

    KiloKiller

    108,1
  21. Gisteren
  22. Birdnet zegt het ook. Ik kan het me niet echt voorstellen maar ik wil het geloven.
  23. Nachtpact Reacher kaatje🌺 Quinn Yvonne Lika Jane Jannigje Leuk: sinds een aantal dagen zit hier elke avond een ransuil (volgens de Merlin app, ik heb hem niet gezien). Ik doe net of hij mij even gedag komt zeggen.
  24. Nachtpact Reacher kaatje🌺 Quinn Yvonne Lika Jane
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...