Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Marij

    Jaarpact

    Top @kers !
  3. Vandaag
  4. stroumfke

    mijn mening bijstellen

    das waar wat je zegt zal hier meer aan denken als ik craving heb
  5. Maverick

    mijn mening bijstellen

    Elke keer dat je niet toegeeft aan je craving krijg je het bewijs dat craving altijd weer overgaat, zonder uitzondering. Zolang je niet toegeeft groeit dit besef stukje bij beetje. Dat maakt dat stoppen in het begin zo lastig lijkt en in een later stadium al veel makkelijker. Het ervaren van craving en het leren ermee om te gaan vond ik ook niet altijd even makkelijk, maar met elke keer dat ik de zuchtpartij met succes had uitgezeten groeide mijn zelfvertrouwen een piepklein beetje terug de goede kant op. Uiteindelijk bleken heel veel piepkleine beetjes zelfvertrouwen genoeg om mijn cravings het zwijgen op te leggen. Goed dat je het hebt gemeld, in de actie gaan werkt(e) bij mij ook altijd goed. Zucht/Goesting gaat altijd weer over!
  6. Zo..weer thuis. Met de open haard die al aan stond! Dat eten komt hier ook wel goed. Ik was alleen vergeten dat ik vanavond van 19u-22u nog een nascholing. De dag is dus nog niet voorbij. Geluk bij deze tegenvaller is dat het een online scholing is, meestal is het fysiek.
  7. stroumfke

    mijn mening bijstellen

    ja das waar ik heb even met mijn psychiater gebeld nu kan ik weer even verder
  8. Bob

    mijn mening bijstellen

    Natuurlijk niet, @stroumfke. Het is maar een gevoel, meer niet.
  9. stroumfke

    mijn mening bijstellen

    ik heb craving en ik wil geen fles gaan halen
  10. Ik durf het inderdaad niet meer. Teveel angst om te vallen. Mijn huidig gewicht speelt ook een grote rol. Sinds mijn scheiding eind 2011 was mijn alchoholgebruik enorm toegenomen en mijn lichamelijke conditie evenredig verslechterd. In de kliniek heb ik nog geprobeerd, met veel angst om te vallen en ieder heuveltje was er teveel aan.
  11. Cola dronk ik al een hele tijd suikervrij, nu geen meer wegens de cafeïne. Chocolade koop ik ook niet meer. Ijs en en andere suikerrijke producten heb ik dan moeilijker mee. Vooral dan ijs, ik eet geen gebak, maar ijs nog wel.
  12. Durf je het niet meer? Ik heb die angst nu ook. Daar moet ik me overheen zetten om gewoon op dat ding te stappen en fietsen. Ik kom misschien de laatste tijd stoer over, maar het gewoon fietsangst.
  13. Minderen is moeilijk, als de kurk uit de fles is. Alcoholvrije dagen inlassen is ook minderen. De dag nadat je gedronken hebt, móet je dan ook per se drinken, of kun je ook een dagje zonder?
  14. Nou niet per se hoor. Sommige mensen zijn zonder alcohol ook niet te pruimen.
  15. Als je 120 kg weegt zijn alle inspanningen intensief. Wandelen, ja ik heb mijn stappenteller ook op 6.000 ingesteld. Dat is ongeveer 5 km. Soms gaat dat bijna vanzelf en andere dagen zit ik er vet onder. Als ik dan op een andere manier in beweging ben geweest maakt dat niet uit. Maar het helpt mij ook om het bij te houden. Het is grijs en koud buiten, maar niet glad. Volgende week temperaturen die alweer hoger liggen, dat buiten schaatsen komt niet veel van terecht zo.
  16. Cola, chocolade, ijs en en andere suikerrijke producten heb je ook niet nodig.
  17. Wat ik zeker niet mag doen is terug alchohol gebruiken. Ik probeer ook tegen mijn eetverslaving te vechten, maar misschien is dit gewoon te moeilijk. Alchohol was gemakkelijk, alchohol heb je voor niets nodig, maar eten wel.
  18. Wat bij een van mijn opnames ten stelligste afgeraden werd was een relatie aan te gaan met een andere verslaafde. Niet dat het onmogelijk is. Maar dat bemoeilijkt de relatie wel.
  19. Blijf maar fietsen @Spirit. Ik kan het op mijn vele en lange opnames steken, maar het is door mijn alcoholprobleem dat ik nu niet meer met de fiets rijd.
  20. Goedemorgen . De zon moeten we er maar bijdenken vandaag. Toch ga ik wandelen straks. Moet aan m'n stappen komen. De limiet kan weer terug naar 6000 per dag. Tijdelijk op 3000 gezet omdat het lopen toen moeizaam of helemaal niet ging. Nu zo snel mogelijk mijn fiets weer eigen maken en fietsen!!!! Wil zoveel mogelijk zelfstandig worden. Niet afhankelijk van een auto. Als mijn vriend werkt, wil ik ook gewoon mijn dingen gaan doen. Ben dit ook jaren zo gewend. Maar komt goed.
  21. Ja, Stormy heeft flinke storm veroorzaakt. Nu weer door!!
  22. Denk wel dat dit gewoon weer een goede les is geweest voor hem. Ja, goede hulp @lady jane..Daar heb je een goed punt. Had het er gisteren met de buurvrouw ook over. Die kennen hem al veel langer. Best goede buren, ze weten meer over hem dan ik. Ook veel meegemaakt met mijn vriend, toen het echt nier goed met hem ging. Zij kan best goed aandringen. Ik ben geen psycholoog..
  23. Haha dat zou voor mij meer een schrikbeeld zijn 🤣
  24. goeiemooiemorgen frummers
  25. @Spirit je kunt je vriend begrijpen en toch niet pikken dat hij zulke onverantwoorde risico's neemt. Maar dat begrijpen lost niets op. Grenzen stellen wel. Over dat aanmelden hier, daar was hij zelf niet echt aan toe, lijkt mij. Na 1 x op de 19e en 3 x op de 20ste dec. hebben we niets van hem gehoord. En vervolgens zette jij hem op pacten. Dat vond ik destijds raar, alsof je hem bemoedert ofzo/ Jij kunt een hele goed voorbeeld voor hem zijn, en verder moet hij het zelf doen. Maar wat hier goed voor jou heeft uitgewerkt, na echt heel veel jaren, kan bij hem averechts werken, juist ook omdat jij hier al bent. 2 mensen die partners zijn bij de AA lijkt mij ook niks. Of je dan ooit allerlei beschamende voorvallen oprecht kunt delen? Als hij bijvoorbeeld deze keer oprecht beseft hoe onverantwoord hij geweest is, kan hijzelf hulp zoeken, ergens waar hij zich veilig voelt en durft oprecht zijn.
  26. Na de storm gisteren is het hier blijkbaar erg rustig. Iedereen zijn wonden aan 't likken?
  27. stroumfke

    mijn mening bijstellen

    gisteren heb ik niet gedronken vandaag ga ik ook niet drinken het gaat al wat beter met mijne motoriek minder pijn hoe langer ik nuchter blijf hoe minder last ik heb en na een tijdje gaat dat volledig weg
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...