Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Woensdag 6 januari 2016

Featured Replies

  • Antwoorden 79
  • Weergaven 6,6k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Mensen, ik wens jullie een fijne jaar! Voor mij is het heel belangrijk dat jullie weten hoe waardevol jullie voor mij zijn. Ik geniet van de mooie momenten met jullie. Jullie zijn te gek! Dit bericht

  • Goedemorgen allemaal op Driekoningen. Misschien heb ik t verhaal niet goed begrepen maar zijn die koningen nu pas bij de kribbe aanbeland? En dat is dan voor ons het teken dat de kerstbomen massaal

  • Goeie avond kanjers even de uitslag van de fietstest. Vanochtend eerst bloed laten prikken om te kijken hoe mijn hormonenhuishouden is. Want daar zit denk ik het probleem. Tja de longen waren al sup

Geplaatst

Tja Wijfie als alle drukte wat voorbij is, dan begint het rouwproces. Vaak knal je tegen dingen aan zoals inderdaad het alleen zijn, geen praatje meer kunnen maken, mopperen, maar ook toch liefde delen, en hulp want hij deed toch ook nog wel dingen in huis.

Daar sta je nu alleen voor en dat valt om den donder niet mee. 

Heel veel sterkte. :lips:

Geplaatst

Joop, van het vrijwilligerswerk heb ik nog niets gehoord. Daaar heb ik erg veel zin in!

Dit gaat om mijn normale oproepwerk en... ze bellen wel weer. Ik moet er 35 min. voor rijden en dat gaat nu domweg niet.

 

Hier zuurkool+, dus met gebakken ui, spekjes, champignons en ananas.

Niet in een winkel geweest; ga de worst er maar bij denken. :)

 

Spruitjes roerbakken met een ui erdoor maakt ze ook wat zoeter/smakelijker. Gratis tip :blush: voor wie de normale spruit niet lust.

 

Heb mijn schuurtje bereikt, bleek ie vast te zijn gevroren. Met wat girlpower toch opengebroken.

 

Hard gewerkt vanmiddag; ik heb trek en vanavond maar weer bij de buis...

 

fijne avond!

Geplaatst

Mense, mense. Spruitjes horen met banaan. Banaan in stukjes snijden en 30 tot 60 seconden meekoken.

Met appelmoes lijkt me trouwens ook lekker, ga ik uitproberen.

Geplaatst

Mensen, ik wens jullie een fijne jaar! Voor mij is het heel belangrijk dat jullie weten hoe waardevol jullie voor mij zijn. Ik geniet van de mooie momenten met jullie. Jullie zijn te gek! Dit bericht komt uit het hart en is niet een van die copy en paste berichten die iedereen verstuurt, en elk jaar in nieuwe totaal onpersoonlijke whatsapp-groepen en forums worden doorgestuurd! Jullie zijn werkelijk het beste handbal  team dat er bestaat! ik wens jullie een gezond en succesvol 2014! Ik houd van jullie!! Liefs van Johan

Geplaatst

Hoi allemaal, 

 

terug van werk.

Ik las spruiten met appelmoes en dat ze anders te bitter zijn?

ik vind spruiten helemaal niet bitter, witlof is bitter (lust ik ook hoor ;) )

Spruiten is mijn lievelingsgroente

Vroeger (ik ben van 1960) mocht ik altijd het eten bepalen wanneer ik jarig was (in Juni).

Dat was steevast Kip, aardappelen en Spruiten.

Kip en aardappelen kreeg ik wel, spruiten nooit, raar hè als je in Juni jarig bent, er waren toen gewoon geen spruiten :blush: 

Ik lust Spruiten rauw, gekookt, gestoofd, gebakken, en wat je er allemaal nog meer mee kan doen.

Oh ja het ging ook over appelmoes, lust ik ook maar dan apart van de spruiten want anders vind ik het zonde van de spruiten.

Ach ja ieder z`n meug hè? 

Geplaatst

Jazeker ben ik opgelucht maar diep van binnen wist ik dat het goed was. Ik was ook erg opgelucht dat ik me niet zo wisselend voelde. De afgelopen tijd kon ik me even goed voelen en nog een half uur daarna heel diep in de put zitten. Of heel opgejaagd. Dat heeft toch allemaal met serotonine en de schildklier te maken hoor.

 

Ja wijfie natuurlijk is dat heel anders. Je hebt een kind van hem gekregen, dat je samen hebt groot gebracht. en van je ouders moet je toch los komen terwijl trouwen een verbintenis is voor het leven. Het is een hele andere situatie.

Tja en rouw maar als je voelt dat je hem mist en huil want dan raak je echt een hele hoop kwijt. :heart:

 

Sowhat. :heart:

bewerkt door bolletje

Geplaatst

Mensen, ik wens jullie een fijne jaar! Voor mij is het heel belangrijk dat jullie weten hoe waardevol jullie voor mij zijn. Ik geniet van de mooie momenten met jullie. Jullie zijn te gek! Dit bericht komt uit het hart en is niet een van die copy en paste berichten die iedereen verstuurt, en elk jaar in nieuwe totaal onpersoonlijke whatsapp-groepen en forums worden doorgestuurd! Jullie zijn werkelijk het beste handbal  team dat er bestaat! ik wens jullie een gezond en succesvol 2014! Ik houd van jullie!! Liefs van Johan

Dank je wel Meya,

Ik ook van jou :rose:

Geplaatst

Bol :heart:

 

Wijfie :heart: hou je haaks hoor, enne niks mis met huilen

is toch niet alledaags wat je overkomt?

Geplaatst

ok ok ok, maar wat eten we toe?

 

Ik heb in elk geval een afrader. Yoghurt met nul procent vet (met nul procent? is dat niet gewoon: zonder?) met oude appelmoes. Omdat ik van een paar jaar na de oorlog ben gooi ik nooit iets weg. Ook geen yoghurt met nul procent vet. Of oude appelmoes. Nu uitbuikend is mijn advies: doe maar wel.

 

Fijne droge avond allemaal.

Geplaatst

Wenst Meya ons nu echt een goed 2014??

 

En wie is Johan dan? :blush:

 

Geen toetje hier.

Soms halverwege de avond nog wat yoghurt met eigen gemaakte blauwe bessenjam!

 

 

Sorry Meya, grapje hoor!

bewerkt door smart

Geplaatst

Lila, als er enkel brood zou zijn dan leefde ik allang niet meer!

 

Warm eten!! Yes!

Geplaatst

Meld me droog af.

slaap lekker allemaal!

Geplaatst

Blondie van harte gefeliciteerd

:present:  :present:  :present:  :sun:  :sun:  :sun:  :lips:  :lips:  :lips:  :)  :)  :)  :)  :heart:  :heart:  :heart:  :musicnote:  :musicnote:  :musicnote:  :present:  :present:  :present:  :sun:  :sun:  :sun:  :lips:  :lips:  :lips:  :)  :)  :)  :)  :heart:  :heart:  :heart:  :musicnote:  :musicnote:  :musicnote:  :present:  :present:  :present:  :sun:  :sun:  :sun:  :lips:  :lips:  :lips:  :)  :)  :)  :)  :heart:  :heart:  :heart:  :musicnote:  :musicnote:  :musicnote:  :present:  :present:  :present:  :sun:  :sun:  :sun:  :lips:  :lips:  :lips:  :)  :)  :)  :)  :heart:  :heart:  :heart:  :musicnote:  :musicnote:  :musicnote:  :present:  :present:  :present:  :sun:  :sun:  :sun:  :lips:  :lips:  :lips:  :)  :)  :)  :)  :heart:  :heart:  :heart:  :musicnote:  :musicnote:  :musicnote:  :present:  :present:  :present:  :sun:  :sun:  :sun:  :lips:  :lips:  :lips:  :)  :)  :)  :)  :heart:  :heart:  :heart:  :musicnote:  :musicnote:  :musicnote:  :present:  :present:  :present:  :sun:  :sun:  :sun:  :lips:  :lips:  :lips:  :)  :)  :)  :)  :heart:  :heart:  :heart:  :musicnote:  :musicnote:  :musicnote:  :present:  :present:  :present:  :sun:  :sun:  :sun:  :lips:  :lips:  :lips:  :)  :)  :)  :)  :heart:  :heart:  :heart:  :musicnote:  :musicnote:  :musicnote:  :present:  :present:  :present:  :sun:  :sun:  :sun:  :lips:  :lips:  :lips:  :)  :)  :)  :)  :heart:  :heart:  :heart:  :musicnote:  :musicnote:  :musicnote:

Geplaatst

Ik meld me ook droog af. Beetje vervelende stemming, drie maanden punt en geen tijd gehad naar de meeting te gaan. Dat moet volgende week beter gepland worden..

Waar is het beroemde handbal team van Meya? De Johan Cruijff onder de handballers

Geplaatst

Deze jongen gaat opslomen, even nog tv kijken en op de bank hangen, niet te lang natuurlijk.

Morgen weer vroeg op

Truste alvast allemaal :moon:

Niks gedronken

Tot morgen

Geplaatst

Ik heb geen puf om vandaag alles te lezen, maar Blondies verjaardag kan mij toch niet ontgaan dankzij AlbertRemco, prachtige slinger, dus Blondie: gefeliciteerd  :rose:   :present:

 

Vandaag kreeg ik 2 nare berichten: allebei over mensen die zijn overleden, dat hakt er wel in merk ik.

 

Nou, eerlijk gezegd weet ik verder even niets te schrijven.

Welterusten voor straks allemaal.

Dag

Geplaatst

D'r hangt hier vandaag een spruitjeslucht. Bah.

Geplaatst

Brr, sterkte Jannigje. Hoop dat het je lukt om het toch droog te houden. Dat is beter.

Geplaatst

Sterkte Jannigje, voor onder de riem :heart:

Geplaatst

Sterkte Jannigje. Altijd erg vervelend als mensen in je omgeving komen te overlijden.

ik hoop dat je vannacht toch een beetje kan slapen. :moon:  :lips:

Geplaatst

Moe moe moe kon ook niet meer alles lesen .Meld mij droog af bedankt voor de reacties op mijn draad reagere er morgen op .slaapt lekker

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.