Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

96 dagen gestopt me drinken en 12 weken deeltijd therapie voor bipolaire stoornis achter de rug. Nog 4 weken te gaan dacht ik maar ze stoppen eerder nog maar 2 weken therapie dus.jeetje dat was schrikken en nu dacht ik paniek de therapie was zo fijn allemaal puzzelstukjes die op z’n plek vielen. Maar goed over 2 weken niets geen werk geen therapie niets. Angstig gevoel Heb besloten om me moeder 1 x per week te gaan helpen in huis. Veder weet ik nog niet ga ing nog aan me zelf werken. Hoe nog geen idee denk wel iets in de trant van negatief zelfbeeld.

Geplaatst

Er gaan 2 deuren dicht en vast min. 1 open Kaatje. Van je werk is niet leuk, maar dat he therapie stopt is misschien een kompliment omdat je zo goed gaat wat niet drinken betreft. Jij kunt dit aan hoor, de tijd gaat het je leren.

Geplaatst

Ja het is eng en ben bang voor weer een depressie maar Bedankt @lady janemoet het idd misschien als een boek  zien weer een  hoofdstuk veder.

op nu naar volgende hoofdstuk !kan wel veel verzinnen maar kwa geld gaat dat even niet.

 

Geplaatst

Dank je @Quinn zeker goed gezegd kist vol gereedschap 

en die ga ik nog meer vullen 💪🏻 zou willen dat ik dat ik niet meer depressief zou worden maarja das niet de realiteit misschien met licht therapie wat minder de winter depressie 

en van de drank afblijven denk dat dat ook een hele belangrijke is.

Geplaatst

feestjes 🎈 

dag 98
Gisteren een feestje gehad er waren nog meer mensen die de drank lieten staan. Merkte dat ik dat wel prettig vond. Het voelde iets minder alleen of zo.

merkte aan me zelf ook dat mijn trigger zit in een mooi glas wijn. Iedereen hier dronk alles uit bekers dus was er totaal niet mee bezig of dat het was we weten het niet.

goed het was gezellig en zit er weer op op naar het volgende feestje merk dagboek er zelf een piep klein beetje lol in ga zien. Lekker nuchter naar huis geen gedoe met een taxi en volgede dag smorgens lekker fris aan huis klussen.binnenkort wel een weekendje weg en daar wordt heel veel gedronken maar ga de tafel 0.0 inslaan en misschien iets nieuws zoeken voor de afwisseling. Zal lastig worden maar ik ga ervoor 

denk me afentoe terug trekken en dan op forum lezen en schrijven.

Geplaatst

Zo was het ooit ook voor mij Kaatje.
Ik kwam hier en voelde me minder alleen in mijn gevecht.
Ineens kreeg ik voorbeelden dat het wel kon, een leven zonder drank.
En er zijn veel meer mensen die niet, of heel matig drinken.
Dat ga je ook zien.
Als we dronken, zagen we ook anderen die dronken. Toen ik zwanger was, zag ik
ook veel meer zwangeren. Toen ik net een herseninfarct had gehad en wat zwabberde bij het
lopen, zag ik zo verschrikkelijk veel mensen die moeilijk of wankel lopen. En die zie ik nu nog.
We kijken kennelijk door een subjectieve bril?
Andersom kan ook, als je somber bent, lijkt de hele wereld juist konfronterend blij soms.Moeilijk.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...