Bob Geplaatst gisteren om 10:33 Rapport Geplaatst gisteren om 10:33 Precies. Ik had hetzelfde. Die foto's staan nog in het dagboek dat ik toen voor mezelf bijhield.
Kaatjemama Geplaatst gisteren om 10:49 Auteur Rapport Geplaatst gisteren om 10:49 @Bobgoed idee ook een dagboek misschien ook maar doen
Kaatjemama Geplaatst gisteren om 17:20 Auteur Rapport Geplaatst gisteren om 17:20 96 dagen gestopt me drinken en 12 weken deeltijd therapie voor bipolaire stoornis achter de rug. Nog 4 weken te gaan dacht ik maar ze stoppen eerder nog maar 2 weken therapie dus.jeetje dat was schrikken en nu dacht ik paniek de therapie was zo fijn allemaal puzzelstukjes die op z’n plek vielen. Maar goed over 2 weken niets geen werk geen therapie niets. Angstig gevoel Heb besloten om me moeder 1 x per week te gaan helpen in huis. Veder weet ik nog niet ga ing nog aan me zelf werken. Hoe nog geen idee denk wel iets in de trant van negatief zelfbeeld.
lady jane Geplaatst gisteren om 17:33 Rapport Geplaatst gisteren om 17:33 Er gaan 2 deuren dicht en vast min. 1 open Kaatje. Van je werk is niet leuk, maar dat he therapie stopt is misschien een kompliment omdat je zo goed gaat wat niet drinken betreft. Jij kunt dit aan hoor, de tijd gaat het je leren.
Kaatjemama Geplaatst gisteren om 19:44 Auteur Rapport Geplaatst gisteren om 19:44 Ja het is eng en ben bang voor weer een depressie maar Bedankt @lady janemoet het idd misschien als een boek zien weer een hoofdstuk veder. op nu naar volgende hoofdstuk !kan wel veel verzinnen maar kwa geld gaat dat even niet.
Quinn Geplaatst 13 uur geleden Rapport Geplaatst 13 uur geleden Dat is zeker spannend @Kaatjemama. Goed dat je nu al bezig bent met je dagen anders invullen. Het blijft op de loer liggen, maar je hebt een kist vol gereedschap liggen nu. Kaatjemama reageerde hierop 1
Kaatjemama Geplaatst 6 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 6 uur geleden Dank je @Quinn zeker goed gezegd kist vol gereedschap en die ga ik nog meer vullen 💪🏻 zou willen dat ik dat ik niet meer depressief zou worden maarja das niet de realiteit misschien met licht therapie wat minder de winter depressie en van de drank afblijven denk dat dat ook een hele belangrijke is. Marjolijn reageerde hierop 1
Quinn Geplaatst 4 uur geleden Rapport Geplaatst 4 uur geleden Wat minder diep de depressie in is ook verbetering. Kaatjemama reageerde hierop 1
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden