Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Zo, ff lekker gegeten met de Stier in de stad. Fusion aziaatje, gewoon heel simpel maar wel goed gedaan. Het keukenteam komt uit Bangladesh maar ze koken net zo vrolijk vietnamees of chinees.

Ik nam een japanse yuzu limonade. De Stier wou gewoon een karaf water. Dat moet ik nog een beetje afleren, dat idee dat ik persé "Iets Moet Drinken".

Geplaatst

De invasie pubers ter nauwer nood overleefd. Wat een gekkenhuis. Onze labrador kreeg wel alle aandacht. Die ligt nu ook voor pampus op de bank. Wij hebben het ook wel gehad. Maar...er is goed gerepeteerd, totdat ze balorig werden. Toen was het tijd en werden ze netjes door hun ouders weer opgehaald. Ze waren net binnen toen er eentje riep FEYENOORD STAAT AL ACHTER MET 3 - 0 VAN PSV. Wel weer leuk om Rotterdammers in huis te hebben waar de PATAT gewoon van Bram Ladage is. Nu op de plaats rust. 

Geplaatst (bewerkt)

Laat ik dan ook eens een keer iets positiefs over Brabant zeggen 🙃

Wij waren vanmiddag in Oudenbosch. Prachtige basiliek daar, wel nogal uit proportie voor zo’n dorp. Verder een museum zoals ik het graag zie: vitrines met mooie spullen, geen interactief gedoe. Ik merk dat mijn kinderen dat eigenlijk ook veel leuker vinden. Anders staan ze blind maar wat knoppen in te drukken. En het was een beetje oubollig en klunzig. Daar hou ik van. Verder een grappige wandeling door het dorp met verstopte kleine poppetjes. Alcoholvrije trappist in café De Jezuïet als afsluiter. Wat een leuke dag was dat zeg 🙂

bewerkt door knakker
Geplaatst
5 minuten geleden zei knakker:

Laat ik dan ook eens een keer iets positiefs over Brabant zeggen 🙃

Wij waren vanmiddag in Oudenbosch. Prachtige basiliek daar, wel nogal uit proportie voor zo’n dorp. Verder een museum zoals ik het graag zie: vitrines met mooie spullen, geen interactieve gedoe. Ik merk dat mijn kinderen dat eigenlijk ook veel leuker vinden. Anders staan ze blind maar wat knoppen in te drukken. En het was een beetje oubollig en klunzig. Daar hou ik van. Verder een grappige wandeling door het dorp met verstopte kleine poppetjes. Alcoholvrije trappist in café De Jezuïet als afsluiter. Wat een leuke dag was dat zeg 🙂

Die basiliek van Oudenbosch is idd heel erg mooi. In Oosterhout staat er ook eentje. Ben ik in geweest. Brabant is echt best wel mooi. Ik geniet ook altijd zo van mijn wandelingen. Je hebt hier een hele mooie stadswal. Ik wandel hem meestal helemaal af. Fikse wandeling maar goed voor lijf en leden!

Geplaatst
1 uur geleden zei Spirit:

Die basiliek van Oudenbosch is idd heel erg mooi. In Oosterhout staat er ook eentje. Ben ik in geweest. Brabant is echt best wel mooi. Ik geniet ook altijd zo van mijn wandelingen. Je hebt hier een hele mooie stadswal. Ik wandel hem meestal helemaal af. Fikse wandeling maar goed voor lijf en leden!

Dus je woont in Brabant ook nog in een stad en dan net doen of wij allemaal Neanderthalers zijn 🤨

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...