Spring naar bijdragen

Lika

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    14.642
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    136

Alles door Lika geplaatst

  1. Lika

    zondag 18 mei 2025

    Vandaag mijn moeder in een rolstoel geduwd en na aanvankelijk tegenstribbelen, vond ze het prima en kreeg ze zelfs de slappe lach. Heel gezellig en ijsje gegeten. En weer terug. En wat is het overal al droog helaas. Hoe moet dat nou….
  2. Lika

    zondag 18 mei 2025

    @bumperjim💌
  3. Lika

    zondag 18 mei 2025

    Naar voor jou om mee te maken @Spirit. Ik vind je moedig, lief en realistisch.
  4. Lika

    zondag 18 mei 2025

    Dagpact: Claudius Kunsie Yvonne Lika
  5. Aha!!
  6. Och Rosee, ik herken het zó!
  7. Kippenbil?
  8. Die onthoud ik @bumperjim! De ‘of zal ik….’ impuls. Die is het!
  9. Goedemorgen
  10. Lika

    KiloKiller

    105,7
  11. Ha @Reacher💌 goed je te zien!
  12. Dagpact: Claudius Freekie Fonny🌞 Yvonne Lika
  13. Goedemorgen. Vrijdag en de zon schijnt. Na het goede nieuws gisteren (en anderhalve dag keihard werken, dus moe) , dacht ik, ‘ bubbels om te vieren!!’. Dus naar drankwinkel. Overweging fles 0.0 . Overzicht van mezelf daar staand, winkel uit. Happy op de fiets! Lekker gevierd. Niet nodig met ‘iets’ waarvan ik mezelf aanpraat dat ik anderen daar een plezier mee doe, maar toch vooral een excuus voor mezelf lijkt te zijn…..
  14. Uitslag van onderzoek bij dochter was goed gelukkig!!
  15. Lika

    dinsdag 13 mei 1925

    Jezus @bumperjim, ik lees je nu pas. Sla even mijn armen troostend om je heen.wat ontzettend verdrietig voor haar en voor jullie. Hopelijk goede hulp aanwezig en Vlinder die opent en hulp kan aanvaarden.
  16. Lika

    dinsdag 13 mei 1925

    Inmiddels geen drinkbehoefte meer. Zal wel weer opduiken, maar nu is het prettig zo. Ja. C’est la vie. Twee 20 jarige meiden in mijn nabije omgeving. De ene overleden door zichzelf en de ander een knobbel in borst. Hopelijk goedaardig. Die laatste is mijn dochter. Ik ga uit van het goede, maar toch, maar toch….
  17. Goedemorgen. Heerlijk dit weer. Ik ga lekker fietsen naar mijn werk zo.
  18. Nee hoor. Ik weet het niet. Ben de anti-depressiva aan het afbouwen, dat misschien. Hormonen kan ook gewoon. Er stroomt de laatste tijd van alles zal ik maar zeggen:-)
  19. Compliment @Freekie!! Huilend naar mijn repetitie gegaan. Inmiddels bijgekomen.
  20. Ik heb veel gedronken. Ivm triggers voor anderen wijd ik niet uit. Ja die ene slok was het begin naar af en toe weer iets met dit als gevolg. Dus ik weet wat me te doen staat, maar ik wil het nog niet weten. Zoiets. Gezwommen. Voor de eerste keer buiten. Koud, dus maar klein stukje. Fijn.
  21. Lika

    KiloKiller

    106,2
  22. Ja, het was ontlading. Ik was heel gespannen voor mijn werk, vond dingen heel eng, man was op vakantie geweest en ik had het alleen heel fijn, moest weer wennen aan zijn terugkomst en mijn moeder gaat best okay, maar eigenlijk ook best moeilijk. Ze doet vaak boos tegen de verpleging. En ik wil dat ze haar aardig vinden:-) Woensdag voelde ik me weer wat beter. Toen gebeurde het.
  23. Dagpact: Claudius Kunsie Lika Dagpact is nodig. Ik heb woensdag een enorme uitglijder gehad. Voel me nog wat raar daarvan. Het bewijs geleverd: ik kan niet een beetje, ik voel me slechter en het levert dagen ellende op. Maar goed. Verder nu. Naar buiten met de honden!
  24. Lika

    Donderdag 8 mei 2025

    Goedemorgen DAGPACT: Yvonne Claudius Lika
  25. Lika

    Dinsdag 6 Mei 2025

    @nikswat goed zeg!!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...