Spring naar bijdragen

Mormel

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    613
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    4

Alles door Mormel geplaatst

  1. Heb het helemaal uitgekeken, en ik heb een zwak voor dieren. Vaak lijkt het alsof dieren mij beter begrijpen dan mensen. Maar dan toch voor de mensen:
  2. Echt je dwingt me wel om online te komen. Voor een ordinaire stamppot doe je eerst de aardappels in het water, laat je een tijdje koken en voeg je vervolgens je groente naar gelang hun kooktijd (wortelsstoemp -> wortels dadelijk toevoegen, preistoemp -> even laten koken en dan je prei toevoegen etc.), daarna afgieten, boter toevoegen en kruiden. Maar als je echt lekkere stamppot wilt maken dan bereid je de aardappels en de andere groenten apart. Voor wortelstoemp: aardappels koken en ondertussen je wortels stoven in veel boter, afgieten, samenvoegen, kruiden en prakken. En als je echt nog een stapje hoger wilt gaan dan kook je de aardappels niet, maar gaar je deze in een oven (maar dat is echt iets voor restaurants, niet voor huishoudens). Begrijp niet goed wat prakken met hutspot te maken heeft, want het laatste dat je met hutsepot wilt doen is prakken. In hutsepot wil je een combinatie van de smaken creëren maar toch de groenten/vlees afzonderlijk kunnen eten. Vlees marineren is een kunst waar je de tijd voor moet nemen. Eigenlijk werd dit vooral gedaan om mindere stukken vlees op te waarderen, dus als je een verse biefstuk hebt gekocht zou dit eigenlijk zonde zijn van de smaak. Je bent hoger opgeleid dan mij, dus ik snap niet goed waarom koken zo moeilijk is voor jou. Ik weet niet eens wat Ketjap is, is het een of andere saus en indien ja, wat is de samenstelling?
  3. Mormel

    Een leven vol alcohol

    @Sanity: maak je geen zorgen over mij. Ik kom uiteindelijk wel ergens terecht. Jij hebt ook al op straat geleefd, dus je weet wat een overlevingsmachien ons lichaam is. Wens je het beste maar ga me nu wel hier uitloggen.
  4. Mormel

    Een leven vol alcohol

    Voordat iemand zich zorgen maakt: ga een tijdje off-line. Meld me wel weer als alles rustiger is. (Nu wel aan de koffie.)
  5. Bedankt, komt wel goed. Rustig hier, duidelijk geen spelfanaten.
  6. Ik mag deze eigenlijk niet plaatsen, want geen soldaat, maar ik plaats hem voor iedereen die mentale worstelingen heeft.
  7. Mormel

    Een leven vol alcohol

    bla, bla, bla, wat maakt het uit dat je een goed mens bent? Een goed mens laten ze in deze tijd rotten op straat omdat hij niet rendabel is. Nog een kleine maand voor ik het besluit weet en ook weet welk besluit ik dan zal maken. Ik ga echt niet terug op straat leven.
  8. Mormel

    Een leven vol alcohol

    Nog een kopie. Dit was als antwoord naar Renaldo, maar ik wou niet dat dit de dagdraad ging domineren. Moeilijke week. Veel info, redelijk wat sociale afspraken en nu weet ik niet goed waarom ik nog door ga. Voel me als een grote last voor mijn omgeving en denk vaak dat ze beter af zouden zijn zonder mij. Jij woont in België, dus je weet hoe er het afgelopen jaar wordt gesproken over langdurig zieken. Terwijl ik denk dat ze mij het liefst stilletjes zouden laten verdwijnen, overweeg ik om af te ronden met een knal om maatschappelijk iets in beweging te zetten. Maar dan ben ik weer de slechte en verhalen ze dit op mijn familie. Moeilijke dagen Renaldo, over enkele weken een belangrijke afspraak en als daaruit voort komt wat ik verwacht dan denk ik dat het mag stoppen. Dan wil ik gewoon nog mijn moeder begraven zodat zij er niet door belast wordt, als dat al niet gebeurd is voor die afspraak.
  9. Laat ons het dan over iets compleet anders hebben: zijn hier spelfanaten? Ik ben daar een absolute liefhebber van, of het nu games zijn, gezelschapsspellen, kaartspelen... I love it. Leuke gewoonte die ik en mijn vrouw hadden was om elke avond om 20u een spel te spelen ter afronding van onze avond (zij ging vroeg slapen, meestal om 21u). Soms speelden we alleen, andere avonden met de kleine, maar vaak speelde hij liever alleen verder op de console. Voor de spelers zal dit geen verrassing zijn, maar voor zij die het niet gewoon zijn en dit willen exploreren: Exploding Kittens en Clever zijn de twee spellen die we het vaakst speelden. Geen complexe regels, snel te leren en meestal een sessie van ongeveer een half uur. Nog spelers hier en iemand tips hoe je als alleenstaande toch nog gezelschapsspellen kunt spelen?
  10. *Poef* Heb het bericht verplaats naar mijn draadje. Maar alsjeblieft, laat dit dagpact niet over dit gaan. Hoop dat iedereen een fijne ochtend heeft en dat de koffie smaakt.
  11. En nu moet ik echt stoppen.
  12. Goeiemorgen Renaldo. Ik ga me niet op het pact zetten omdat ik er weer midden in zit, maar wou je toch het beste wensen. Het is nog vroeg, de rest word zo meteen wel wakker.
  13. Lap. Ik moet echt stoppen met posten, ik doe mezelf denken aan iemand anders op een forum elders die constant muzieklinkjes postte omdat dat haar manier van communiceren was. Zij werd geband omdat men het irritant vond, hoop dat ze daarna elders een uitlaatklep vond. Hoop oprecht dat zij ondertussen een plek gevonden heeft. Nog eentje dan.
  14. Ach, ik denk dat Belgische muziek het thema is van deze nacht.
  15. Mormel

    Een leven vol alcohol

    Ik moet even naar mindere kwaliteit gaan omdat we anders met de leeftijdsbeperking zitten. Nog eentje eigenlijk voor @Smaragdie. Leuk weetje: ik ben vroeger eens bijna in een vechtpartij belandt toen dit liedje opstond in de kroeg en ik een rechtse kameraad uitlegde dat dit om mannenliefde ging en niet over man tegen man gevechten zoals hij dacht terwijl hij luidkeels meebrulde. Kameraad was echt iemand met een hakenkruis tattoo op de linkerborst, maar verder een fijne kerel met zijn eigen problemen (ligt ook al jaren onder de grond). Heb verdorie al zoveel mensen begraven. Wat doe ik hier nog? Na mijn laatste zelfmoordpoging (onbegrijpelijk dat ik die overleefd heb) heb ik zeventien jaar geleden besloten dat ik de rit zou uitzitten en de natuur haar gang liet gaan, maar eigenlijk ben ik een levende dode. Geen ambitie, geen verlangens, geen gevoel, opstaan en uitkijken naar het moment om te gaan slapen, wetend dat die slaap zoete dromen kan brengen evengoed als nachtmerries. WTF doe ik nog in deze wereld. En ondertussen beseffend dat er maar één leven is. Ik ken de eindeloze snaartheorie met de vele universums, over hoe Boedhisme spreekt over reïncarnatie, heel die boel maar tegelijkertijd ben ik er vrij zeker van dat er absoluut niets is wanneer je dood bent. Het is gewoon een droomloze slaap waaruit je nooit meer ontwaakt. Wat een verlichting moet het zijn om deze te omarmen en verlost te zijn van het lijden dat bestaan is.
  16. Ik moet even naar mindere kwaliteit gaan omdat we anders met de leeftijdsbeperking zitten. Nog eentje eigenlijk voor @Smaragdie. Leuk weetje: ik ben vroeger eens bijna in een vechtpartij belandt toen dit liedje opstond in de kroeg en ik een rechtse kameraad uitlegde dat dit om mannenliefde ging en niet over man tegen man gevechten zoals hij dacht terwijl hij luidkeels meebrulde. Kameraad was echt iemand met een hakenkruis tattoo op de linkerborst, maar verder een fijne kerel met zijn eigen problemen (ligt ook al jaren onder de grond). Heb verdorie al zoveel mensen begraven. Wat doe ik hier nog? Na mijn laatste zelfmoordpoging (onbegrijpelijk dat ik die overleefd heb) heb ik zeventien jaar geleden besloten dat ik de rit zou uitzitten en de natuur haar gang liet gaan, maar eigenlijk ben ik een levende dode. Geen ambitie, geen verlangens, geen gevoel, opstaan en uitkijken naar het moment om te gaan slapen, wetend dat die slaap zoete dromen kan brengen evengoed als nachtmerries. WTF doe ik nog in deze wereld. En ondertussen beseffend dat er maar één leven is. Ik ken de eindeloze snaartheorie met de vele universums, over hoe boedhisme spreekt over reïncarnatie, heel die boel maar tegelijkertijd ben ik er vrij zeker van dat er absoluut niets is wanneer je dood bent. Het is gewoon een droomloze slaap waaruit je nooit meer ontwaakt. Wat een verlichting moet het zijn om deze te omarmen en verlost te zijn van het lijden dat bestaan is.
  17. Deze is speciaal voor @Smaragdie. Ik mag dan een klassieke blanke hetero man zijn en ik kom uit een tijd dat we gewoon homo, flikkers, kontneukers zeiden, maar ondertussen waren sommigen van die flikkers wel mijn beste vrienden. Zijn we echt beter geworden sinds die trend dat iedereen zijn voornaamwoorden mag kiezen en we doen alsof er geen verschil meer is tussen geslachten? De afstand tussen ons lijkt gewoon groter dan vroeger. Toch nog even een uitstapje naar België:
  18. Lap, zitten we toch terug in België. En dan gaan we nu internationaler.
  19. Heb gezien dat er een kleine discussie was waarin duidelijk werd dat muzieklinks vroeger in het dagdraadje kwamen. Heel blij dat muziek een apart draadje gekregen heeft, want anders zou ik mezelf als zeer storend ervaren. Maar enfin, dit was Belgisch, laten we even kijken wat Nederland te bieden heeft.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...