Spring naar bijdragen

Klassement

Populaire bijdragen

Inhoud met de hoogste waardering op 25-06-15 in alle secties tonen

  1. Lucide

    Donderdag, 25 juni 2015

    Vandaag weer even mijn gezicht laten zien op mijn werk. Ben inmiddels al 2 maanden ziek thuis en het is goed om af en toe even langs te gaan voor een update en een bakje koffie. In een gesprek met mijn directe leidinggevende en de grote baas zelf hebben we de situatie besproken. Ze wisten dat ik naar de kliniek van defensie ben geweest en dat ik een soort burnout heb, een aantal psychische klachten en dat het thuis niet goed gaat. Het gedeelte verslaving ben ik uit angst voor gezichtsverlies tot nu toe uit de weg gegaan. Alleen de specialisten wisten het tot nu toe. In de loop van het gesprek vroeg de baas zelf of ik nog iets kwijt wilde en tot mijn eigen verbazing heb ik ze verteld dat ik steeds meer ben gaan drinken en dat ik me zorgen maak over het feit dat ik op die manier met problemen om ga. Ik heb verteld dat mijn vader zich heeft dood gedronken en dat ik bang ben om ook die kant op te gaan als ik er nu niets aan doe. Ook gaf ik aan dat ik me er niet voor schaam. Ze weten nu dat alcohol een deel van mijn problemen is en dat ik het voornemen heb niet meer te drinken omdat dat beter voor me is. Ik heb ze uitgelegd dat ik dus op feestjes (en die zijn er veel bij defensie) niet meer drink en misschien eerder weg ben dan de rest. Ze vonden het een erg sterk besluit, toonden veel begrip, vroegen of ze iets voor me konden beteken en gaven nogmaals aan dat ik de tijd mag nemen die ik nodig heb. Ik ben ontzettend blij en opgelucht dat ik deze stap zo spontaan gezet heb. Het woord verslaving is niet gevallen, ze weten niet alle details maar dat hoeft ook helemaal niet. Ze weten dat alcohol voor mij problemen geeft en dat ik daar iets mee wil doen. Dat is in mijn ogen voldoende. Of ik nou wel of geen gezichtverlies heb geleden (ik geloof het niet hoor), ik kan mezelf na vandaag weer helemaal recht in de spiegel aankijken. Dat is wat er toe doet!
    6 punten
  2. ProudMary

    Donderdag, 25 juni 2015

    Ben door mijn dip heen. Vanmiddag gewandeld in het kader van conditieopbouw. Prachtige wandeling in de uiterwaarden. Alleen heb ik het dubbele gelopen van wat ik gepland had....niet verstandig. Kop als een boei. Maar verder gaat het goed :-)
    3 punten
  3. bolletje

    Donderdag, 25 juni 2015

    Goeie morgen lieve mensen, Joris ik zou me kapot ergeren zeg, hebben er meer mensen last van? Handtekeningen verzamelen? Mijn ambulancemaatje heeft een tijd geleden drie zijn vier New Foundlanders moeten laten inslapen. De vierde hond is nu heel alleen. Nu heb ik op marktplaats een paar keer een advertentie gezet voor hem en daar heb ik een reactie van gekregen. Een lobbes van 6 jaar uit Wassenaar. Die gaan we morgen halen. Ik ben zoooo blij voor hem en z'n hond, want de hond was erg aan het treuren. Ging de hele tijd met de dekentjes van de ander honden in zijn mand, en op de graven liggen. Dus morgen naar Wassenaar. als er niets tussen komt.
    2 punten
  4. Paddy

    Nieuws, actueel & media

    Mooi.
    1 punt
  5. rapilos

    Donderdag, 25 juni 2015

    Goedenavond lieve mensen, Ondanks een relaxte dag, toch weer doodmoe en slaperig. Echt heel raar, en had van de week zelfs een top-dag, zo fit en blij was ik Leef momenteel super-gezond Gebruik alle pilletjes,druppeltjes van de natuurarts heel trouw. Vanochtend eerst 1 uurtje gewerkt Toen aan de kruidenthee (mag geen koffie), met een cracker kaas (mag geen suiker, dus geen koek) Meegedaan met de ochtendgym. Trap opgelopen 6 hoog. Vanmiddag gehaald door dochter voor een trainingsdag voor schoonheidsspecialistes Daar thee,jus de orange gedronken en de zoete versnaperingen en de alcohol laten staan. Wel een mega-trek vanmiddag (ook weer zo wisselend is dat) Weer thuis; Mezelf gedwongen om een half uur te gaan lopen. Voelt nog steeds erg eenzaam, maar doe het niet meer half huilend, zoals dat ik dat in het begin deed 1 ding is wel heel fijn. Het lijkt er echt op, dat de hielspoor minder wordt, want heb maanden niet aan 1 stuk door kunnen lopen, zonder hinkend thuis te komen. Daarna grote salade gemaakt,met aardappelpuree, van verse aardappelen,knoflook,gember en kruiden. Gekookt eitje erbij. De trek in alco, is inmiddels gelukkig allang weer weg. Maar waarom, ben ik zo moe, heb ik zo'n slaap. Baal,baal, verdien ik niet na 6 weken zonder alco en super-gezond leven. Zucht..nog maar even volhouden dan. Mis kabouter en Gerrit vandaag, of verbeeld ik me dat?
    1 punt
  6. Yogajuf

    Jaarpact

    Bolletje, stoere vrouw, deze is voor jou:
    1 punt
  7. plof

    Donderdag, 25 juni 2015

    Goede keuzes wijfie! Hier een klein feestje. Rapport gekregen van rijbewijskeuring en ik ben geschikt zonder termijnbeperking. Oftewel nooit meer honderden euro' s aan bloed en urineondderzoek.
    1 punt
  8. 1 punt
  9. Yogajuf

    Samen leuke dingen doen!

    Men is gekomen en er is gemaald, dus de loterij is gesloten :-) Er zijn geloof ik nog wel kaartjes gewoon te koop, dus wees welkom!
    1 punt
  10. Kohtje

    Samen leuke dingen doen!

    Fijn dat je al iemand "gevonden" hebt, Yogajuf en leuk dat je blijft proberen. Maar ik zal niet de eerste zijn die komt en maal dus ook niet... (zoiets, ploffie?)
    1 punt
  11. Casper

    terug bij af.

    Hallo Lady Jane, MijnGerrit en Kruidenthee. Dank jullie wel voor jullie fijne ondersteuning. Ik ben hulp gaan zoeken en ga therapie volgen om hierbij geholpen te worden en tevens krijg ik gelijk hulp voor mijn alcoholprobleem. Vandaag ben ik voor het eerst bij een psycholoog geweest en heb alles van mij af kunnen praten, dit heeft mij al een beetje goed gedaan en ik heb vandaag geen alcohol gedronken en wil dit volhouden en niet meer terugvallen, ik heb daarmee alleen mijzelf en wil mij niet kapot maken maar juist weer helemaal beter worden. Ik ga nu tweemaal in de week naar therapie toe en houd jullie op de hoogte hoe het verder blijft gaan. Inderdaad zoals jij al aangaf MijnGerrit liggen de antwoorden niet op de bodem van een fles. Ik moet ook een dagboekje bij gaan houden waarin ik alles opschrijf wat mij bezighoudt. Bedankt nogmaals en lieve groeten van mij, Casper
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...