Spring naar bijdragen

Klassement

Populaire bijdragen

Inhoud met de hoogste waardering op 10-01-15 in alle secties tonen

  1. lady jane

    Zaterdag 10 januari 2015

    en niet drinken een paar dagen zou nog wel eens van grotere invloed kunnen zijn dan die pillen Erik en de kombi heb je nodig nu. gewoon doorgaan met niet drinken en weer gaan leven goeiemorgen trouwens nog en uitgeslapen en raar, zwaar en naar gedroomd; over de adv. van scheidingsjaren die nu ineens nog een giga bedrag wil vangen en een nare brief schreef vorige week. en zelf niet bereikbaar is voor mij, uit haar praktijk weg en nu heeft ze alleen nog een postbusadres. (en een bankrekening haha) op de achtergrond maalt dat door allemaal. Dus ik laat de kerstboom nog lekker even staan heb behoefte aan wat extra sfeer en ben een beetje veel lui. Hard gewerkt de laatste weken, dat dan weer wel voor mijn doen dan. Vandaag heerlijk niksen. Ik zou met trein en groot eind fietsen naar dochters wedstrijd kunnen gaan als ik nog puf krijg. eerst nog ontbijtje maken en wat tuttelen. Joris blijf in contact he, ook voor je eventueel op gaat geven hulp zoeken zowiezo maar kan je net behoeden joh kaarsje brandt voor je hier
    2 punten
  2. plof

    Zaterdag 10 januari 2015

    .
    1 punt
  3. erik

    Zaterdag 10 januari 2015

    Niet voelen kan niet. Met drank kan je het uitstellen maar dan voel je het morgen ochtend bijvoorbeeld. Of na maanden zelfs nog, ik ervaar zo dat emoties blijven hangen met drank wachtend tot je een periode nuchter bent en dan krijg je die onverwerkte emoties alsnog.
    1 punt
  4. inkie34

    Zaterdag 10 januari 2015

    ik vind het heel lief van jullie dat ik hier gewoon mezelf mag zijn. en dat ik hier nu al een tijdje mijn hart mag luchten.
    1 punt
  5. plof

    Zaterdag 10 januari 2015

    .
    1 punt
  6. lady jane

    Treffende uitspraken

    jij hebt m door
    1 punt
  7. lady jane

    Zaterdag 10 januari 2015

    goed gedaan Joris
    1 punt
  8. Burchill

    Zaterdag 10 januari 2015

    Hey Spud weer terug? Hoe was het en waar was je? Hier ook een simpele maar effectieve warme hap op. Geen trek meer en kan me gelukkig afmelden van de dagpact. Fijne avond
    1 punt
  9. Burchill

    Zaterdag 10 januari 2015

    Ja, hoi Bol. Ben nu thuis, de verwarming had ik idd op 19 gelaten, nu op naar de 20. Heb geen trek nu, zo dadelijk wel boodschappen doen, maar ga naar die lelijke rooie ipv de blauwe Wees gerust, ik heb alleen rationele helpende gedachten op dit moment. Geen vervelend stemmetje of zoiets. Ga vroeg koken en helder de avond/nacht in.
    1 punt
  10. plof

    Zaterdag 10 januari 2015

    .
    1 punt
  11. Antoinnette

    Zaterdag 10 januari 2015

    Ben op fiets boodschap wezen doen, zal wel moeten zonder automobiel. Heb wel medelijden met postbezorgers hoor.
    1 punt
  12. Antoinnette

    Zaterdag 10 januari 2015

    Goedemiddag Goed weekend gewenst. Dit kan je toch geen storm noemen, beetje wind maar meer niet.
    1 punt
  13. kruidenthee67

    Spiritueel draadje

    Naar aanleiding van het onderwerp codependentie op de dagdraad van gister. Ik kwam deze tekst vanochtend tegen...op FB. Níet van mij dus... Aardig. Natuurlijk is het fijn als mensen je aardig vinden. Maar het is niet de bedoeling dat je jezelf opgeeft zodat mensen je aardig vinden. Je bent al aardig, als je dicht bij jezelf bent. Als jij laat zien wie je daadwerkelijk bent, geef je mensen de kans om je ware Zelf aardig te vinden. Dat is niet omdat je precies doet wat een ander van je verwacht, maar dat is omdat je een prachtig mens van binnen bent en dat aan de wereld durft te laten zien. Dat is omdat je laat zien dat je jezelf respecteert en je grenzen durft aan te geven. Niets levert zo'n slecht gevoel op als over je eigen grenzen heen gaan, of anderen over je grenzen heen te laten gaan. Erken dat je er mag zijn, dat je een plek hebt op deze aarde. Laat zien wie je daadwerkelijk bent en straal dat uit. De verandering die dan plaats zal vinden is, dat als vanzelf, mensen op je pad komen die je grenzen respecteren en ook zien hoe prachtig je bent. Lichtflits
    1 punt
  14. JaNina

    Zaterdag 10 januari 2015

    Goeiemorgen! Bolletje wat heerlijk die vachtjes voor je dieren! Jopie, succes vandaag, en fijn je nieuwe aanwinsten! Joris, sterkte vandaag, je kan het, succes! Ik heb een rondje markt in de planning, maar of er überhaupt een kraam staat? Wat een storm zeg! Heeft toch wel wat, dat natuurgeweld
    1 punt
  15. bolletje

    Zaterdag 10 januari 2015

    Joris probeer hier te komen i.p.v. je af te melden. Je kan droog blijven vandaag, als je je daar op richt. Als je trek krijgt, tja een volle maag is het halve werk. Ons Jopske op tievie????? Wat leuk zeg. Zorg je wel dat je mooi opgemaakt bent? Haren in de krul, scheiding in het midden, lippen mooi fel rood, nageltjes gelakt, dan ben ik trots op je Goeie morgen kanjers. Straks komen ze twee schapenvachtjes brengen. Deze leg ik op de rugleuning van de banken, zodat de diertjes daar lekker op kunnen liggen. Ik verheug me erop.
    1 punt
  16. ProudMary

    Zaterdag 10 januari 2015

    Goedemorgen, Gewoon doen Jopie. Niets te verliezen. Joris, goed plan. Hier komen als het je te machtig wordt. Fijne dag allen. Symposiumgangers, krijgen we een verslagje van jullie?
    1 punt
  17. luna1961

    Treffende uitspraken

    When God created men, she was only joking (op een t-shirt toen ik 13 was)
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...