Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Vandaag
  2. Marij

    Za 10 okt 2026

    Ik ga straks naar de Tiense feesten…ik weet nog niet of het veelbelovend klinkt
  3. spirit

    Za 10 okt 2026

    @Yana, fijn dat het beter met je gaat en je weer langzaam de oude Yana wordt 🤎. Leuk en spannend vanavond @Kaatjeeben heel erg benieuwd. Hier een van alles en nog wat dagje. Lekker bezig binnen met schoonmaken en straks nog even eruit. Heb wel zin in een kringloopwinkel. Altijd leuk!
  4. Mormel

    Za 10 okt 2026

    Wat een mooie dag vandaag. Nog iets leuks: Daarnet kwam ik bij de drankencentrale aan en zag een vrouw met wandelstok die ondersteund werd door haar veel te jonge kleinkind. Vroeg haar of ik kon helpen en toen herkende ik dat ze een vroegere leerkracht van mij was. Zij wist mijn naam nog, dus een praatje gemaakt terwijl ik haar naar de wagen begeleide (Parkinson). De laatste maanden gaat mijn mensbeeld erop vooruit en begin ik zelfs terug te genieten van menselijk contact.
  5. spirit

    Za 10 okt 2026

    DAGPACT: Quinn 💜 kaatje Musashi 🌊 Luz Spirit 🏋️‍♂️
  6. Maja

    KiloKiller

    78,5
  7. Luz

    Za 10 okt 2026

    DAGPACT: Quinn 💜 kaatje Musashi 🌊 Luz
  8. Prana

    Za 10 okt 2026

    Goedemorgen allemaal, @Oskar dank je, zo'n brilletje ga ik proberen. Wie weet helpt het! @Yana oooh nou, met al die walnoten hier, weet ik wat ik ook ga proberen nu 😊 Ik vind het zo leuk dat je hier, behalve natuurlijk veel steun, je ook allerlei andere informatie krijgt en dingen leert. We hebben uiteraard een gemeenschappelijk probleem, maar het forum is een mengelmoes van mensen waar je IRL niet zo makkelijk contact mee zou hebben/krijgen. Met de een heb je wat meer gemeen dan de ander, maar juist van die anderen leer je meer. Ook over jezelf. Mooi.
  9. Mariposa

    KiloKiller

    67.6
  10. rapilos

    KiloKiller

    66.4
  11. Rosee

    Za 10 okt 2026

    Ik deed vroeger ook stedentrips met mn kinderen. Vakanties deden we met z'n drieën maar stedentrips een op een. Met de jongste was het vaak wel lastig, want die kreeg ik moeilijk mee naar musea en culturele dingen. Hij vond het leukste van zo'n weekend dan de pizza in een of andere althanse stationsrestauratie. Andere zoon kon musea en cultuur wel waarderen dus was een stuk makkelijker. Leuke herinneringen aan Antwerpen, Parijs, Barcelona, Madrid, Valencia, New York. Ook waren we een keer zijn knuffel kwijt in het hotel. Die bleek per ongeluk in de wasserette van het hotel te zijn beland. Ze stuurden hem toen op en weken daarna kreeg mijn zoon een pakketje met een platgedrukte haas thuisgestuurd. Is hij nog lang van onder de indruk geweest.
  12. Bob

    KiloKiller

    107,6
  13. Rosee

    Za 10 okt 2026

    Ik begin nu zelf ook een beetje nerveus te worden over het reisje naar Londen van @Musashien haar dochter, moet niet gekker worden😛
  14. Rosee

    Za 10 okt 2026

    Wat leuk @Kaatjeesnap dat je het spannend vindt, maar die andere vrouwen vinden het vast ook spannend hoor, dat helpt misschien 💪
  15. Musashi

    Ik ben

    Oei zo’n dag? Ik heb een speciale kaars voor zo’n gevallen. Komt helemaal goed dan, beloofd!
  16. Kaatjee

    Za 10 okt 2026

    Idd dat zeg ik ook. Altijd iedereen markeert wel iets maar niet iedereen praat erover
  17. Fonny

    KiloKiller

    58.9🌞
  18. Kaatjee

    Ik ben

    ❤️💪🏻
  19. Quinn

    Za 10 okt 2026

    Ach joh, iedereen mankeert wel wat, dat noemen ze persoonlijke charme.
  20. Quinn

    Ik ben

    Soms is alles moeilijk.
  21. Kaatjee

    Za 10 okt 2026

    Dank je hoop soms dat er gewoon een ook iets mankeert zoals ik slecht hè 🤣🤣 komt goed
  22. Quinn

    Za 10 okt 2026

    Veel plezier in elk geval joh.
  23. Kaatjee

    Za 10 okt 2026

    Ja zeker @Quinn idd eigenlijk soort blind date
  24. Quinn

    Za 10 okt 2026

    Hmm, ik drink nooit thee, altijd koffie. Maar iets met draken is natuurlijk bijna onweerstaanbaar. Want draken. Bijna een blind date zo @Kaatjee
  25. goeiemooiemorgen frummers wasje draait en het is goed weer om het straks buiten te hangen. verder weinig te melden dus ik lees maar lekker mee op de achtergrond.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...