Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Donderdag, 18 augustus 2016

Featured Replies

  • Antwoorden 87
  • Weergaven 7,7k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Net weer terug in de tent..uit eten geweest bij een heerlijke pizzaria, met spa rood! Miste de wijn wel, maar ging goed dus dankzij de voornemens ! Fijne avond, welterusten vast

  • Ik meld mij voor vandaag droog af! Fijne avond mensen.

  • Het is mij nog nooit gelukt om iets smakelijks te maken van een aubergine en ook met hulp van het maaltijdpakket is het vanavond weer niet gelukt. Brrrr. Wat wel gelukt is, is het dagpact. Daar doen

Geplaatst

Sita... jee wat erg...

Hoe naar moet je je nu voelen.

Hou aub vol met niet drinken. Vraag extra steun aan je man !

Hier een droge afmelding

Geplaatst
  • Auteur

Ik mag me ook weer droog afmelden. Gasten weg, leuke verjaardag gehad. Beetje barbeknoeien, beetje praten, wat Rivella drinken, vakantie plannen afgetast...

Morgen een bergje afwas, maar daar heb ik tijd zat voor. Het huis is netjes en in mijn hoofd begint het ook te ordenen, in ieder geval wat minder wanordelijk te zijn, in alle geval heb ik er om de een of andere manier nu minder last van.  En da's mooi.

Mooie dag gehad, dankbaar en blij.

 

Welterusten.

Geplaatst

slaapwel :moon:

ik houd een tussenstop

om om 3.05 onze dames te zien ballen

tegen China. Hoop toch zo dat ze het redden.

Geplaatst

Klinkt goed jowan... die afwas loopt niet weg.

 

Sita, wat akelig! Jouw dag is nog niet om.... sterkte!!

 

Welterusten allemaal :musicnote:  (AbFab gezien. Viel erg tegen)

Geplaatst

Mijn dag is inderdaad nog niet om. Het is zoals het is, maar het voelt allemaal niet fair. Zo een jonge vent in de bloei van zijn leven. 

 

Zelf bescherming: druk in de tuin geweest, gezorgd dat ik geen trek krijg dus nootjes en fruit bij de hand (ben ook aan de lijn dus snaaien is niet aan de orde) en heb m'n man gevraagd of hij vanmiddag/avond ook niet drinkt en daar was hij oké mee. Ik vind dat wel lief omdat hij hetzelfde verdriet voelt als ik en waarschijnlijk vanmiddag graag een drankje had gelust.

 

Verder probeer ik bewust niet in een 'slachtoffer-achtige' rol te schieten. Dit klinkt misschien gek maar is voor mij erg belangrijk. Dus denk ik bewust: ''Het betreft mij niet, mijn gezin niet, wij gaan niet dood, het gaat ons niet gebeuren.'' Het daar laten waar het is en dát is al erg genoeg. Ik hoop dat jullie begrijpen wat ik zeg.

Geplaatst

meld me droog af en

morgen weer braaf volgens afspraak

urine controle en daar staat trouwens

geen sanctie op mochten ze sporen

vinden maar je staat zelf zo voor schut

als ze dat wel vinden.........

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.