Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

woensdag 12 november

Featured Replies

Geplaatst

.

bewerkt door ploffie

  • Antwoorden 137
  • Weergaven 8,4k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Goedemorgen, Als een blok geslapen, voor het eerst sinds een week of twee niet wakker geschrokken en wakker geworden van de wekker. Maar kan nu niet zeggen dat ik me uitgerust voel. Veel emoties,

  • dochter nodigde me vanmiddag uit voor een film straks in Utrecht; zij tracteert! Grappig hoe de rollen soms omdraaien als de puberteit overleefd is. Deze week toevallig 4 filmhuisfilms, dus 1 kan

  • Murning, even Wijfie op het dp zetten dan snel weer weg. Later! Dagpact: Kruidenthee Blondie Roberto Wijfie

Geplaatst

Maar wel de hele dag heel dicht bij het gezicht en mogelijk stinkadem van anderen....

Ze zit gewoon de hele tijd aan de andere kant van het apparaat, 30 cm verderop.

Ik hou daar wel rekening mee, overigens. Geen sanitaire geurtjes  bijvoorbeeld. En geen koolfonk daags ervoor.

Geplaatst

Jowan: sterkte bij de oogarts. Ik duim voor je dat je duidelijkheid krijgt.

Geplaatst

Goedemorgen, ik wil nog bijlezen. Fijne dag.

 

Dagpact:
Kruidenthee
Blondie
Roberto
Wijfie 

Agnieta

Albert

jowan

Hardleers
Joris
Geplaatst

Goeiemorge,

 

goeie vakantie gehad Vol, ik ben benieuwd?

Geplaatst

Goede morgen allen,

 

pppfffttt, zelfs in mijn droom komt de alcohol terug. "Ik vecht tegen de alcohol .... het lukt me om niet te drinken bij anderen .... in mijn droom weet ik dat ik ergens nog 8 blikken halve liter bier heb en die gedachte maakt me rustig .... Eindelijk, het lijkt avond of nacht te zijn en ik kan "stiekum" de eerste slokken drinken.... enzovoortsss....

 

Tjonge zeg, maar in werkelijkheid sta ik droog sinds 3 november 2014!!

 

Ook vandaag drink ik niet!

 

Fijne dag allen en tot mails en laters,

 

november

Geplaatst

shttt Sowhy

misschien slaapt ze uit.

 

goeiemorgen frummers

lekker fietsen zo met maatje.

een gewone dag voor de boeg

time out dus

in de hectiek

Geplaatst

even de wekker zetten Iet? En dan rondje huis of de vaat

als nuttige bliksemafleider. Je kunt het meis! :rose:

Geplaatst

Zorg dat je maag vol zit Ietje ;)

 

Ja waar zou Vonnie uithangen zeg. Misschien slaapt ze heeeeeeel lang uit. :)

 

Ap maar weer opnieuw starten er zit niets anders op. Lukt het niet om van te voren even hier te komen?

Geplaatst

hier gelukkig nog droog

ik fiets niet graag in de regen

dochter maar goed inpakken dus.

 

jowan toitoitoi :rose:

Geplaatst

Dagpact:

Kruidenthee

Blondie

Roberto

Wijfie

Agnieta

Albert

jowan

Hardleers

Joris

Kipje

Goedemorgen allemaal, net de hectische ochtendronde achter de rug...

Ietjefietje, kan je niet eens een totaal onbekende frisdrank proberen? Even in de supermarkt kijken wat er zo allemaal is, durft mij wel eens helpen. Of een leuk tijdschrift ipv drank meenemen. Vooraf even bedenken wat jou misschien door deze moeilijke stap helpt. Boodschappen moeten er namelijk ooit wel gemaakt worden, een goeie voorbereiding is dan het halve werk!

Succes iedereen vandaag!

Geplaatst

Ah ja, gluhwein yakkie...

Mij ook maar n warme chocomelk (met eventueel een klein dotje slagroom haha)

Geplaatst

Goedemorgen

 

Goedzo Ietje, hou vol!

 

het ziet er hier saai uit na zo een enerverende dag van gisteren. Ik ga maar sporten. Slaap me helemaal te pletter, wel 10 uur per nacht met navenante dromen die nooit over alcohol gaan maar altijd over gemiste boten en vliegtuigen, paspoort kwijt en één grote bende waarin ik aan het zoeken ben. Verhuizen is ook een veel terugkomend fenomeen, waarbij het nieuwe huis liefst een halve meter onder water staat of er blijken nog 20 mensen te wonen. Raar genoeg vind ik het dan nog leuk ook. Is hier een dromenduider in de zaal? Mijn dagen zijn vaak saaier als mijn nachten.

Maar drinken doe ik niet!

 

Carpe Diem!

Geplaatst

.

bewerkt door ploffie

Geplaatst

.

bewerkt door ploffie

Geplaatst

.

bewerkt door ploffie

Geplaatst

Vanmorgen om 10 uur naar de supermarkt gegaan en 6 pijpjes bier gekocht.

Nee, niet schrikken :-) Komend weekend viert vrouwtje haar verjaardag en komt er visite en die drinken bier.

Maar raar was het wel :-)

Dag 37, volgens mij ga ik mooi gelijk op met Roberto. Fijne dag allemaal.

Geplaatst

.

bewerkt door ploffie

Geplaatst

Ik mag morgen weer terug, ik vraag een knipkaart aan.....

Het is nog steeds niet duidelijk wat er aan de hand is. De bloedwaaiers in mijn  oog worden niet minder, dus zie ik ook nog niet beter, maar de arts ook niet. Nu heeft ze het over een operatie om die bloedklodders eruit te halen zodat ze kunnen zien wat er aan de hand is.

Dan had mijn  huisarts toch gelijk dat ik zondagavond door de HAP doorgestuurd had moeten worden, er had meteen naar gekeken moeten worden. Dat was toen nog mogelijk geweest. Enfin, morgen verder. Mooie oefening in accepteren.

 

Maar ik drink niet.

Geplaatst

.

bewerkt door ploffie

Geplaatst

.

bewerkt door ploffie

Geplaatst

.

bewerkt door ploffie

Geplaatst

Goed zien is erg belangrijk Jowan en ik hoop dat het zonder operatie mogelijk is om alles weer te herstellen. Een operatie is zo onnatuurlijk :face-icon-small-shocked:

 

Iet probeer er niet al teveel waarde aan te hechten. Het probleem is dat je zo overvallen wordt door die trek dat het alles overheerst. Zorg dat je maag de hele dag goed gevuld is. Stop er van alles in behalve drank meid.

 

Zo ik heb voor het eerst zelf wasmiddel gemaakt. Ozo makkelijk om te doen en met dit wasmiddel belast je de natuur niet. Fluitje van een cent en kost ongeveer één euro. Nu nog kijken of het goed wast. ;)

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.