Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Goedemorgen lieve frummers

DAGPACT:
Yvonne

Dune

 

en zo heb ik 2 droge lekkere weken achter de rug. Fijn! Echte hevige cravings niet gehad, hooguit een klein stemmetje, maar die was makkelijk tot stilte te manen.. wat een winst

dank voor de koffie Yvonne mooi begin van de dag

Geplaatst

Hoi!

vandaag een thuiswerk dag. Even weg bij mijn ijspegel chef die half overspannen is. 
Selfcare <_<

Ik vind eigenlijk dat Yvonne voortaan altijd als eerste de dag moet openen met haar koffie.

Kan ik een leuke haan voor je bestellen @Yvonne? Die kukelt je dan iedere ochtend je bed uit rond een uur of vier. 
:)

Geplaatst

Goedemorgen dames. 
Hahaha.... spaar me, ik vind vijf uur vroeg genoeg om wakker te worden. 
En tussendoor ga ik er minstens nog een keertje even uit... 
Maar helaas: ik ga dan nog geen koffie zetten @Reacher
Lekker thuiswerken jij, doe maar wat gezellige kleine lichtjes aan, want buiten is het weer bagger de hele dag ben ik bang. 
En laat de IJspegel maar even in zijn eigen sop gaarkoken... 
Het wordt inmiddels licht, ik ga de koude natte buitenwereld maar eens in.... 
Maak er een mooie dag van mensen, dag dag.... 


 

Geplaatst

Goedemorgen. Ik wens iedereen een goede dag. Zit niet lekker in mijn vel. Denk dat het hormonaal is. Twijfels….is deze baan wel iets voor mij krijgen dan de overhand. Maar ik ben er en ik doe het. Dit is het gewoon. Als…dan… Ik maak mezelf moe.

Geplaatst

goeiemooiemorgen frummers

storm in ons hart en hoofd kan ook
met die van buiten overeenkomen.
Even flink uitwaaien buiten dan maar?
Ik vind het altijd wel wat hebben even flink
tegen die wind in lopen of fietsen.

Geplaatst

Goedemorgen,

Ben mezelf ook weer lekker aan het voorbijrennen hier. Gelukkig de boodschappen al in huis. Vanavond eters en ook voor morgen en zondag alweer van alles gepland. Kan soms zo verlangen naar een weekend niks doen en een keer lekker uitslapen (zucht). Straks eerst maar eens met de hond het bos in. Daar knap ik sowieso altijd van op. Lekker stampen door de blubber :D

Geplaatst

Het zijn mijn hormonen. Na huilend bij de vanillevla te hebben gestaan in de super, weet ik het zeker. Blergh. Totaal hormonaal.

Wel naar een geweldig optreden geweest zojuist. Gewoon doen. Zang, zo mooi. Jazz. Middagdut gedaan. Ik klauter wel weer omhoog. 
 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...