Claudius Geplaatst 31 augustus 2024 Rapport Geplaatst 31 augustus 2024 Moeilijke vraag, ik denk dat ik soms wel acht grote blikken kasteelbier dronk of zelfs meer in t weekend.
Dors77 Geplaatst 19 februari Rapport Geplaatst 19 februari Op 9-4-2023 om 09:42 zei Mariann: Ik dronk max 8 halve liters bier per dag. Had vergrote lever, leververvetting te hoge leverwaarden, die zijn allemaal weer goed na 4 maanden. Wel nog neuropathie maar die kan ook van de diabetes zijn, die wellicht ook van de alcohol is. Do i need to say more? Suikerwaarden gaan ook wat beter, maar kan nog niet zonder medicatie. Nog last gehad van ontwenningsverschijnselen toen je bent gestopt?
Mariann Geplaatst 28 februari Rapport Geplaatst 28 februari Nee, eigenlijk bijna niets. Alleen wat moeilijk slapen. Maia reageerde hierop 1
Vietje Geplaatst 23 maart Rapport Geplaatst 23 maart (bewerkt) Ik dronk van mijn 24ste tot 33ste dagelijks (behalve op zondag🙄) minimaal 6 shotjes vodka en/of whisky. Vaak maakte ik het af met mix drankjes (blikjes whisky cola etc.) en bier en zat ik al gauw op 10+. Daarna tot vorig jaar (tot mijn 42ste) niet meer dagelijks, maar wel heel veel op de dagen dat ik dronk. Nou ja, 1 of 2 is nooit genoeg geweest voor mij. 23 maart bewerkt door Vietje
Kraan Geplaatst 19 april Auteur Rapport Geplaatst 19 april Op 23-3-2025 om 14:51 zei Vietje: Ik dronk van mijn 24ste tot 33ste dagelijks (behalve op zondag🙄) minimaal 6 shotjes vodka en/of whisky. Vaak maakte ik het af met mix drankjes (blikjes whisky cola etc.) en bier en zat ik al gauw op 10+. Daarna tot vorig jaar (tot mijn 42ste) niet meer dagelijks, maar wel heel veel op de dagen dat ik dronk. Nou ja, 1 of 2 is nooit genoeg geweest voor mij. Dronk je dan ook op je werk? Irish koffie etc
Vietje Geplaatst 9 mei Rapport Geplaatst 9 mei Op 19-4-2025 om 13:02 zei Kraan: Dronk je dan ook op je werk? Irish koffie etc Ja, ik dronk ook op werk. Mijn toenmalige werkgever had daar geen problemen mee.
Abbey Geplaatst 5 juli Rapport Geplaatst 5 juli Werkte je dan in een kroeg oid? Op 9-5-2025 om 14:35 zei Vietje: Ja, ik dronk ook op werk. Mijn toenmalige werkgever had daar geen problemen mee. Maia reageerde hierop 1
Maia Geplaatst 5 juli Rapport Geplaatst 5 juli 1 uur geleden zei Abbey: Werkte je dan in een kroeg oid? Die vraag heb/had ik ook
Mormel Geplaatst 3 uur geleden Rapport Geplaatst 3 uur geleden Mijn lastigste jaren dronk ik een karton wijn ( 4 flessen) of een fles whisky per dag, elke dag. Voorbije twee jaar al afgebouwd naar vijftal dagen drinken, enkele dagen nuchter, en weer drinken. Dit jaar nog verder teruggeschroefd zodat ik nog maar 1 dag op twee dronk en sinds juni effectief bezig met pogingen om compleet te stoppen. Gaat met vallen en opstaan, laatste keer dat ik alcohol dronk was 27/07. Als ik drink is het steeds rond de 20 eenheden per dag, dat is zowat het moment dat mijn lichaam zegt dat het genoeg geweest is; ergens denk ik wel dat ik daarmee geluk heb en niet nog meer rommel op een dag naar binnen kon gieten.
Claudius Geplaatst 2 uur geleden Rapport Geplaatst 2 uur geleden Ik dronk ook zeer veel @Mormel Maar langzaam afbouwen was mij compleet vreemd. In een keer stoppen is het enigste wat me tot nu toe gelukt is.
Mormel Geplaatst 2 uur geleden Rapport Geplaatst 2 uur geleden 1 minuut geleden zei Claudius: Ik dronk ook zeer veel @Mormel Maar langzaam afbouwen was mij compleet vreemd. In een keer stoppen is het enigste wat me tot nu toe gelukt is. Daar ben ik ondertussen ook van overtuigd. Hoeveel keer ik al niet afgebouwd heb, besloten heb om enkel in het weekend te drinken, dan werd het zaterdag en dinsdag, dan geen sterke drank meer... altijd zat ik binnen de kortste keren terug aan de hoeveelheden van voordien. Nu hou ik ook rekening met herval, maar ik denk wel dat het gedaan is met mezelf wijs te maken dat ik gecontroleerd kan drinken.
Claudius Geplaatst 2 uur geleden Rapport Geplaatst 2 uur geleden Nog veel geluk @Mormel en blijf schrijven.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden