Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Even voorstellen

Featured Replies

Geplaatst

Hey iedereen,

Dit is allemaal nieuw maar wel exciting. Ik ben vrijdag 2-08 uit de kliniek gekomen, ik moet zeggen dat thuiskomen erg beangstigend was. Weer terug in mijn huis en alles kwam op me af. De kliniek was een veilige bubbel en nu ben ik weer terug in de wijde wereld, the real world. Dit is mijn eerste opname en behandeling geweest en ik ben op dit moment 37 dagen clean. Afscheid nemen van mijn leven hiervoor was moeilijk want doordat ik steeds dezelfde fouten maakte wist ik een soort van wat me te wachten stond elke keer, controle loslaten voelde bevrijdend. Het was een keuze tussen leven en dood om me te laten opnemen en ik had geen betere keuze kunnen maken. 

Ik ga dag voor dag en neen het stap voor stap, gisteren kwam er veel op me af. Dingen die ik moet regelen en ik raakte best van slag. Het leek even of alles wat ik in 4 weken had geleerd over mezelf de deur uit ging maar ik heb mezelf kunnen herpakken en een bericht gestuurd naar en een fellow. 

Ik hoop hier steun te vinden en andere te kunnen steunen in hun herstel.

Thanks voor het lezen.

 

Groetjes, Freebird

 

 

Geplaatst

Welkom Freebird. Het klinkt als een heftig proces waar je mee bezig bent. Stap voor stap inderdaad maar doen. Niet teveel tegelijk willen nu en af en toe ook pauze nemen om rust te krijgen als het nodig is. Gaat vast goedkomen.

Geplaatst

Welkom Freebird. Succes met je nieuwe leven.

Geplaatst

Welkom. Weet dat je ook zeer welkom bent op de dagdraad, onder ditjes en  datjes.

Geplaatst
  • Auteur
19 uur geleden zei Cleo66:

Welkom freebird,  is dit je eerste keer dat je zolang clean bent? Heb je medicatie? Mij heeft dit  forum heel erg geholpen en dat doet het nog steeds .

Hopelijk wil je wat meer over je zelf vertellen,  zodat ik een beeld van je Kan krijgen . 

Dank je! Ik ben eerder clean geweest maar nooit in herstel vooral op wilskracht. Ik heb geen medicatie jij wel?

 Ik ben 21 jaar en drink vanaf mijn 16de vorige jaar begon ik met bingedrinken en liep alles helemaal uit de hand. Goed om te horen dat dit forum je al heeft kunnen helpen!

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.