kale Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Goedemorgen Lekker rustig wakker worden vandaag Dag 11 zonder alcohol @zeilbootbewoner als ik drink heb ik dat soms ook, klusje vooruit schuiven omdat het niet lukt ivm alcohol gebruik. Als de klusjes dan afgerond zijn oplaatst geeft dat een voldaan gevoel. Succes!
fleurtje Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Goedemorgen. Hier geen vogels..zijn verzopen in de bakken hemelwater. Ik weet niet naar waar ik dit jaar op reis ga met dochter. Iemand suggesties?
jowan Geplaatst 11 maart 2018 Auteur Rapport Geplaatst 11 maart 2018 (bewerkt) 34 minuten geleden zei Gypsy: Als ik helemaal niet drink, kom ik amper meer buiten. Door alcohol durf ik wel contact te maken. Het is dus voor nu belangrijker om beter te leren om te gaan met mijn autisme en dat doe ik dus door onder andere door dat sollicitatie gesprek. Ik hoop met een baan mijn patroon te doorbreken. Ik wens je veel kalmte om te aanvaarden wat je niet kunt veranderen, de moed om te veranderen wat je kunt veranderen en de wijsheid om tussen die twee het verschil te weten. Veel succes. Ik pas voor je autisme-schild. 11 maart 2018 bewerkt door jowan typo's
fleurtje Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Ik vind t superknap dat je dat gesprek aangaat Gypsy. Ik vind zoiets zelf verschriklijk eng dus kan me inbeelden dat dat een mega stap is.
Gypsy Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Ik zie er ook erg tegenop maar gelukkig gaat mijn jobcoach mee en weet de werkgever van mijn situatie.
Gypsy Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 3 minuten geleden zei fleurtje: Goedemorgen. Hier geen vogels..zijn verzopen in de bakken hemelwater. Ik weet niet naar waar ik dit jaar op reis ga met dochter. Iemand suggesties? Heeft zij geen voorkeur? Denemarken vind ik erg mooi.
fleurtje Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Euhhmmm nee hoor @jopie, ze moet gewoon elk jaar mee . T scheelt dat ik t betaal en we beiden na een jaar zijn vergeten hoe verschillend we zijn en elkaar irriteren. Dochter heeft een dure smaak...dure dure smaak..
fleurtje Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 3 minuten geleden zei Gypsy: Ik zie er ook erg tegenop maar gelukkig gaat mijn jobcoach mee en weet de werkgever van mijn situatie. T kan je alleen maar rijker in ervaring maken! Is t morgen? Dan duim ik voor je
Gypsy Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Zojuist zei fleurtje: T kan je alleen maar rijker in ervaring maken! Is t morgen? Dan duim ik voor je Ik krijg maandag te horen welke dag het is. In ieder geval volgende week. Dank je!
fleurtje Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Denemarken staat op mijn lijstje! Maar ik vrees zonder dochter.. Ze is meer t 'ikzitheeldedagopmijnluiepoepindezonenmetdeteneninmijnprivezwembadtype. Ik zal nog es bij haar checken..ibiza?
bolletje Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 1 uur geleden zei Gypsy: Hoe komen jullie een 'trek' moment door? Ik heb er eentje nu. Het scheelt dat ik niets in huis heb en de winkels zijn nog dicht, maar fijn voelt het niet. Goeie morgen mensen, Gypsy heb je al gegeten? Dat neemt vaak het trekmoment (dat meestal zo'n 20 min duurt) weg. Ik was van plan vandaag niet veel te doen maar als ik kijk naar de wasmand die gevouwen moet worden springen de tranen uit m'n oren.
Gypsy Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Zojuist zei bolletje: Goeie morgen mensen, Gypsy heb je al gegeten? Dat neemt vaak het trekmoment (dat meestal zo'n 20 min duurt) weg. Ik was van plan vandaag niet veel te doen maar als ik kijk naar de wasmand die gevouwen moet worden springen de tranen uit m'n oren. Ja, ik heb al gegeten en het is gelukkig weer over. Mijn wasmand wil ook aandacht.
bolletje Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Erg hé Gyps. ja en die mand loopt niet vanzelf weg. Gypsy reageerde hierop 1
Lika Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Goedemorgen. Moe. Denk dat de spanning van de afgelopen week eruit komt. Nou ja. Hoe dan ook, straks zwemmen, @fleurtje wij gaan richting Engeland met vakantie (waarschijnlijk). Londen is heel leuk en de omgeving heel mooi. Ook zee. Zelfs palmbomen! En hele vriendelijke mensen,
rapilos Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Goedemorgen allemaal, Wat zijn jullie allemaal al vroeg aan het kwebbelen Hier ook vroeg wakker, want lag er vroeg in Voor het eerst sinds jaren niet op zondagochtend werken, want client ging naar een familieweekeinde Wel relaxed hoor
jowan Geplaatst 11 maart 2018 Auteur Rapport Geplaatst 11 maart 2018 @Adri: Hoe zit het bij jou dan met andere uitingen van obsessiviteit, compulsiviteit en mateloosheid? Ik drink al een paar dagen niet meer, maar dien me wel regelmatig, dagelijks, soms meermalen, af te vragen wat mijn motieven zijn om te: eten, teveel te sporten, te kopen, te praten enzovoorts. Ik ben benieuwd hoe dat voor jou is. De drank laten staan was het kleinste kunstje voor mij. Als ik ooit twee keer zucht heb gehad is het veel en dat was in de eerste maand. Ik kan me dat nog zó voor de geest halen. Overigens zijn 12-stappen methodieken / programma's niet gecertificeerd maar veel meer ervaringsgebaseerde manieren om te herstellen. Wat veel meer is dan alleen van die rommel af blijven. Ga je nog fietsen? Fijne zondag.
bolletje Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Zuid kust van Engeland is ook heel mooi. Subtropisch klimaat, en mooie stranden. Lika van zwemmen krijg je vaak energie Moghu Raps. Doe je rustig aan vandaag?
Kohtje Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Oe jowan, toen ik een tijdje terug op het jaarpactdraadje zei dat een paar maanden droog een leuk tijdje was, kreeg ik op m'n kop omdat het geen leuk tijdje was maar al een héle tijd.. En nu zeg jij dat je al een paar dagen niet drinkt... je drinkt al járen niet... pas op hoor, dat je niet doet of 't niks is...
jowan Geplaatst 11 maart 2018 Auteur Rapport Geplaatst 11 maart 2018 (bewerkt) @Kohtje: Ik doe het dag voor dag, alleen voor vandaag is wat telt. Het is geen prestatie maar een gift voor mij. Elke dag zuipen, decennialang, was normaal voor mij, een dag droog staan is bijzonder voor mij. Daarvoor ben ik intens dankbaar! Iemand die mij erg geholpen heeft het programma te vinden is na 31 jaar cleantijd van de één op de andere dag teruggevallen. Die tijd zegt niet zoveel, dus. Hooguit hebben we wat meer ervaringen om een en ander te kunnen relativeren. Fijne dag. 11 maart 2018 bewerkt door jowan toegevoegd
Amethist Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Goedemorgen, Dagpact jowan Nadia Zbb Amethist Wat een nattigheid buiten. Uitgeslapen tot 9 uur en nu koffie en wat lezen hier. Fijne zondag!
lady jane Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 goeiemorgen frummers. Gypsy trek is niet fijn of makkelijk, en toch is dat wat je sterker maakt. Fijn en makkelijk zijn de kadootjes, die je waardeert als je niet fijn en moeilijk hebt leren trotseren♥
Kohtje Geplaatst 11 maart 2018 Rapport Geplaatst 11 maart 2018 Ja jowan, nee jowan, weet ik... ik zie m'n cleantijd ook niet als prestatie maar als gevolg van vandaag niet drinken, maar het ging mij om dat je zei dat je al een paar dagen niet meer drinkt. Dat je je cleantijd daarmee verkleint en dat men dat hier over het algemeen niet zo kan waarderen. 't Was meer als kwinkslagje bedoeld. Niet te zwaar opvatten, hoor. En ik weet ook van terugvallen na lange cleantijd. Mijn eerste sponsor in NA wás voor mij zo'n beetje NA. Amerikaan, al dertig jaar met stappenwerk bezig, actief bezig geweest met het opstarten van NA in Nederland, wandelende encyclopedie voor wat betreft NA- literatuur en programma, toen ik hem leerde kennen bijna 20 jaar clean. En toch in ene klap teruggevallen en ruim een jaar 'uit de running' geweest voor hij zichzelf weer een beetje bij elkaar kon rapen. Maar ook zélf na bijna een jaar cleantijd teruggevallen omdat ik dacht dat mij dat niet meer kon overkomen, dat ik het nu wel in de hand kon houden. Ik ben een gewaarschuwd mens, maar tel absoluut niet voor twee. jowan reageerde hierop 1
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden