Spring naar bijdragen

lady jane

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    55.661
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    352

Alles door lady jane geplaatst

  1. Tssss...... Hele andere symtomen en alle onderzoeken richtten zich op het mnl geslacht. Nu is het sterke geslacht aan de beurt😇
  2. @rapilos, je tuin gaat nog veel meer water en grote hadel krijgen vanavond lees ik net. Hopelijk dat je plantjes niet kapot gaan daarvan. Maar code geel voor heel Ned. dus later. Het is van het ene uiterste naar het andere he. Misschien maar goed dat je weg bent dan, je kunt toch weinig voorkomen. Het is hier nog erg benauwd. Ik denk dat ik lekker de trein pak naar de markt in Rotterdam. poncho mee voor alle zekerheid.
  3. Ja @Reacher dat weet ik al een paar jaar (zussen gingen me voor en broer met 46 jaar al een bijna fataal hartinfarct gehad, dus familair probleem). Ik heb het boek en werkboek van Janneke Wittekoek, de expert in vrouwenharten. Haar praktijk in Leidscherijn loopt storm en heeft een flinke wachtlijst. Maar omdat mijn problemen zich in de hersens afspelen is het niet duidelijk waar de stolseltjes vandaan komen. Maar ik heb al eens gebeld met die kliniek en kan op de lijst voor een second opinion. Maar iets (angst) houdt me toch dichter bij huis onder controle. Dit kan zo maar veranderen hoor. Ik voel me zowiezo wat meer op mijn gemak bij vrouwelijke zorg.
  4. Het schijnt een sterk hart te zijn BJ, maar er is wat aderverkalking hier en daar. Kennelijk niet de oorzaak van de problemen. Ik had al een andere cardiologe op het oog, maar dat hoeft deze keer niet dus. Ja lastig is het soms wel, maar ik heb inmiddels best veel mensen gesproken die er echt een stuk erger aan toe zijn, en toch allemaal blij van geest. Het is maar net met wie ik me vergelijk denk ik dan maar.
  5. goeiemooiemorgen frummers Het is dat de wekker op 8.35u stond anders lag ik nu nog te slapen. Dat een mens zo moe kan worden van een dagje strand Gelukkig straks in de actie bij het inloophuis en meteen door naar de markt, de was en huishoudelijke klusjes. Al dat geluier moet wel verdiend worden. Soms achteraf dan maar. Want afgelopen week was te mooi om te werken.
  6. lady jane

    KiloKiller

    76,6
  7. lady jane

    Jaarpact

    wow Dylan, 14 jaar, gefeliciteerd, dat verdient wel wat lekkers.
  8. Nachtpact: Quinn Jane
  9. lady jane

    Jaarpact

    Was ik al bang voor Er zijn niet veel meer te vinden, of ik moet in herhaling vallen.
  10. heftig hoor, sterkte
  11. MEIPACT: MaryArt kaatje 🌺 Reacher Jane
  12. Ik had zelf 2 vriendinnen met normale moeders/ouders, mijn jeugd was ook best traumatisch. Misschien dat ik nu via mijn kinderen een kans heb gekregen om het beter te doen. Maar ook ik maak fouten hoor. Maar vandaag was weer even oogsten, samen met dochter naar de cardioloog. En dan zijn de rollen even omgekeerd. Een beetje genant (voor mij), maar ook hartverwarmend. En ook zij vond de man "arm" naar hoe hij omgaat met mijn angsten. Dat begrijp ik mevrouw, en in dezelfde zin technisch verder met zijn uitleg. Niets gevond dus mijn dossier wordt daar voor nu gesloten. En wel weer een pil erbij als bloeddrukverlager, want al komt die te hoge bloeddruk misschien van de stress/angst het duurt al met al te lang en dat is niet best voor vaten. Dus nu maar wachten op de volgende tia/infarct? Gauw brood smeren en op t strand echt tot rust komen dan maar. Even weer mijn eigen (ideale) moeder worden.
  13. gewoon doen wat goed voelt Kaatje, heel veel plezier.
  14. Die pizza is voor na het strand vanmiddag en de tiramisu hebben we thuis gegeten, eigenlijk precies goed achteraf, anders had ik tegen heug en meug daar t gegeten, er was voor betaald immers
  15. goeiemooiemorgen frummers @bumperjim nu snap ik eindelijk de bijnaam van je lief haha. Mijn vader was ook op 1 mei jarig en een echte stier.
  16. Fijn moment; met dochter naar de pizzeria maar omdat we een zwaar gesprek hadden waarbij zij moest huilen, verging ons de eetlust een beetje. Dus met een 1/2 pizza en een portie tiramisu ingepakt naar huis, waar we rustiger en fijner dat gesprek af konden maken en we samen het toetje hebben gedeeld. Wat houd ik van die vrouw, die al zo wijs is, maar het ook zo zwaar heeft nu.
  17. sauna vandaag, gekkenwerk zou je denken maar mijn huid heeft rust nodig na zoveel zon deze week en mijn favo opgieter komt die leeft muziek en is één ermee tijdens zijn voorstellingen. en die zon is voorlopig toch nog niet weg te branden.......... Ik hoop dat jullie ook het best haalbare uit vandaag gaan halen. ben daar best wel (te?)veel mee bezig als ik zo lig te dommelen.
  18. ik stem voor die van Quinn @MaryArt naast origineel, ook de beste kans dat Q zelf mei redt
  19. lady jane

    Laatste poging

    je hebt net zo veel redenen om niet te zuipen, als wèl Hub. Misschien zelfs eentje méér? ZE ZITTEN ALLEMAAL TUSSEN JE OREN BEN IK BANG. Oeps caps lock aan. ik laat het maar staan, misschien was het belangrijk.
  20. goeiemooiemorgen frummers ach lieve Yana woonde je maar niet zo ver weg dan konden we een klusmeerdaagse meeting bij je houden sterkte, hopelijk straks je lijf weer rustig hebben, dat gun ik je en nog veel meer goeds..........
  21. lady jane

    Woorddomino III

    repen stof laten zich tot prachtige tapijten weven
  22. En nu nog 1/2 volleywedstrijd als kers op de taart. Nos live.
  23. Na een middagje lezen in de duinen frietje mèt op het terras op het zand. De tent heet het Puntje en ik zat bij de yogatent en die heet de komma. Een uitgestrekt verlaten strand, uit de wind zaten wel wat mensen, maar idioot weinig, vergeleken met andere jaren en het is nog wel meivakantie. Des te meer beseffen hoe ik bof dat ik dit nog kan en doe ook. Mijn volleymaatjes zijn zo'n beetje afgehaakt. Ik had er 1 geappt om even contact te maken en die belde net een uur lang. Hij is 10 jaar ouder en heeft kennelijk ook 2 x hersenletsel opgelopen. Hoort morgen de uitslagen, maar ik kon horen dat hij verwarder is nu. Maar wel optimistisch en levendig, dus beloofd dat ik een keer op de koffie kom. Beseffen dat hij ook iemand van alledag is inmiddels. Het leven is eindig, maar wat valt er nog veel te genieten.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...