Spring naar bijdragen

lady jane

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    54.738
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    349

Alles door lady jane geplaatst

  1. lady jane

    Jaarpact

    big smile back
  2. lady jane

    e sigaret

    https://www.ad.nl/binnenland/scholieren-zo-verslaafd-dat-ze-s-nachts-wakker-worden-met-nicotinenood-onderzoek-toont-ontluisterend-beeld~af220c0f8/
  3. Zit ze dan ook niet onder het zand Raps? Zomers heb ik wel eens medelijden met die baasjes, maar die genieten ook volop natuurlijk. Ik heb dan wel de lusten niet de lasten haha.
  4. lady jane

    Nog 1 weekendje

    Inzicht zonder handeling brengt geen verandering. (met dank aan Coco ooit adber hier)
  5. lady jane

    Here we go

    Zou het niet zo kunnen zijn Garfield, dat als jouw interne strijd echt gestreden is dat je dan die vragen ook niet meer krijgt? Dat je dan iets anders uitstraalt dan nu nog? Ik weet het niet hoor. Maar ik kreeg maar heel kort vragen. Daarna nog een keer dat men toegaf zelf ook (wat) te veel of te vaak te drinken. Maar toen dat bij hen bleef, niet meer. Ik heb wel respect zien groeien bij sommigen. En heel af en toe vraagt er iemand, hoe lang drink jij al niet meer? Maar ik ben ouder en kom op andere gelegenheden. Ik zie wel dat de meesten veel minder zijn gaan drinken. Wat ineens bij me opkomt; als iemand jou zegt ach joh eentje moet toch kunnen? Dat jij dan zegt en bij jou de 0/geen; kan dat ook? Eens kijken wat ze dan zeggen. ff omdenken. en de aandacht van jou afleiden meteen. Jij hoeft je nooit te verantwoorden!
  6. Mooi om te lezen GZ en er is niets mis met hulp zoeken en aanvaarden hoor. Dat mensen je niet echt kennen, ook niet na 20 jaar, dat is ook niet zo vreemd. We leven in een wereld waarin ons is geleerd de vuile was niet buiten te hangen. Jammer vind ik dat, want juist in de zwaardere thema's leer je zoveel van elkaar. En je geeft je vriendin nu dus een heel waardevol inkijkje in hoe het wel kan. Je geeft haar dus een groot kado. En jullie vriendschap wordt er echter en dieper van
  7. goeiemooiemorgen frummers
  8. lady jane

    Woorddomino III

    heb talloze keren een goed gevoel halverwege dingen al, dat heet lui zijn bij mij, en is ook nog vaak genieten ook
  9. laat het woordje proberen eens weg LP, dat krijgt je zin meer betekenis. succes!
  10. Ik kook het liefst zelf. Nu in de trein met 2 grote tassen marktkoopjes. De conducteur houdt een spirituele toespraak. Dat niemand onze strijd en pijn ziet, over innerlijke groei en een mooie dag namens personeel NS. De vorige treinen vielen uit, dus idd niemand zag onze innerlijke strijd.
  11. goeiemooiemorgen frummers een gat in de dag geslapen.
  12. lady jane

    Yana

  13. lady jane

    55 dagen

    je faalt pas als je opgeeft @alesto
  14. goeiemooiemorgen frummers
  15. lady jane

    Here we go

  16. lady jane

    Laat dit een begin zijn

    ach Kers, jouw leven is drastisch veranderd, voor je kinderen en vrouw niet zoveel. Maar het evenwicht is wel verstoord dus het mag even tijd kosten voor er een nieuw evenwicht is ontstaan. Een veiligere voor hen, een met meer rust voor jou. Het was mèt drank niet veel beter hoor, niet voor hen en niet voor jou. Waarschijnlijk wel slechter. Mindfullness oefeningen googlen kan je hierbij helpen. Er een training in volgen is nog beter. De mijne werd destijds gewoon vergoed. Wie weet nog steeds?
  17. lady jane

    kijktips

    The Penguin Lessons. Konfronterend, humorvol en op ware gebeurtenissen gestoeld. een aanrader
  18. goeiemooiemorgen frummers
  19. https://www.facebook.com/reel/1465995164691015
  20. lady jane

    Jaarpact

    een lekker sateetje hebben jullie wel weer verdiend, en doooorrrrrrrrrrrr..........................
  21. lady jane

    KiloKiller

    77,5
  22. goeiemooiemorgen frummers
  23. goeiemooiemorgen frummers
  24. https://www.facebook.com/reel/1143028944224989
×
×
  • Nieuwe aanmaken...