Spring naar bijdragen

lady jane

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    54.760
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    349

Alles door lady jane geplaatst

  1. Dat heet chromebook Bol. Ik heb er een. Iets minder mogelijkheden dan n laptop, maar verder prima.
  2. goeiemooiemorgen frummers
  3. beterschap voor Kees en sterkte voor jullie beiden Yvonne. Hopelijk is het niet al te ernstig. Maar ziekenhuis opname is natuurlijk niet goed.
  4. goeiemooiemorgen frummers
  5. Of haar alcoholische zus dankzij die port diepzinniger zou worden? Zonder gekheid @Spirit spraakwater hebben jullie beiden toch helemaal niet nodig?
  6. Voor @Mormel https://hdtoday.cc/movie/watch-melancholia-full-16569
  7. Hier nog zo een. Je weet het he, liefde is loslaten. Dus jij mag je zorgen ook een beetje loslaten. Zolang ze weten dat je wel beschikbaar bent als ze je echt nodig hebben. Je zou ze toch niet misgunnen creatief te worden in zelf oplossingen vinden?
  8. Misschien heb je ook iets onder de leden @Freekie? ff rustig aan maar, dat kan nooit kwaad.
  9. goeiemooiemorgen frummers Ik wil de Kerstboom wel dit weekend neerzetten. Nadat ik er ooit 6 met kluit in de tuin had ben ik overgestapt op nep. Ook ik was fervent tegenstander. Maar nu is het ineens wat goed is voor de portemonnaie is ook goed voor het mileu. Schijnheiligheid. Maar ook lekker makkelijk. Geen gesjouw, geen naalden op mijn kleed. En de gezelligheid is alleen door de lichtjes al fijn. Maar je ik stel het al een week uit. Want wil dan ook meteen wat ruimen en cleanen. En als ik ergens een hekel aan heb is het dat wel. Eerst straks een dienstje draaien in het inloophuis, de markt op, en boodschappen.
  10. lady jane

    KiloKiller

    77,4
  11. Hoe is het met je jongste nu @Rosee? en met jou?
  12. lady jane

    Yana

    Net een en ander gelezen over tekenbeetziekten en schrok erg. Veel overeenkomsten idd met wat jij schreef. Ook psychoses en schizofrenieverschijnselen, maar ook hart, angst, depressie, verwardheid, concentratieverlies. Wat moet jij lijden Yana. En wat kan zo'n eng klein beestje veel aanrichten. Nooit geweten. Hopelijk komt het goed met jou, daar bid ik ook voor
  13. voor in de bus vandaag, zoóo verdiend.
  14. lady jane

    Yana

    hopelijk neemt de sint wat gezondheid voor je mee Yana, take care
  15. goeiemooiemorgen frummers sterklaas met de volley is ook een traditie gelukkig allee koffie/choc.m. met slagroom en lekkers. maar mn zwemmen zal er wel bij inschieten dan, want het kippenhok heeft geen alcohol nodig om los te komen.
  16. @Rosee kinderen zitten in je botten zeg ik vaak. Dus ja, natuurlijk is dit een hele heftige konfrontatie geweest. En w.b. jou en je ex, je kinderen zijn wel aan twee tegengestelde ouders gewend. Hopelijk pikken ze van beide het beste mee, en zo niet dan hebben ze andere lessen nodig te leren om volwassen en zelfstandig te worden. Die lessen zijn altijd anders dan je als ouder zou willen. Maar er voor ze zijn en tegelijk ze los laten en hun eigen fouten maken. Daar kunnen zij van leren. Niet van de dingen die al goed gaan. Mijn dochter is ook jaren verslaafd geraakt in haar studentijd en daarna ook. Gelukkig nam ze mij soms in vertrouwen, al weet ik (gelukkig) maar een fractie van wat misging. Maar ik heb haar daar wel een paar keer weggehaald en thuis laten opknappen. Uiteindelijk heeft ze 2 van de 3 verslavingen overwonnen. Ook kind van 2 ouders die kompleet anders zijn en reageerden. En nu (30 inmiddels) gaat het goed. Voor nu. Voor jou kracht en moed, want er komt vast nog wel eens crisis. Volgens mij ben je een mooi mens en goede moeder
  17. LJ sport nog wel mooi gemiddeld 8 uur per week, en niet als n bejaarde. Nou jij weer San.
  18. ach San doet geloof ik nog veel minder. wat armoefeningen met kleine gewichtjes denk ik?(knipoog!) Ooit was je een gedisciplineerd sporter als ik me goed herinner, fanatiek ook. kom op joh!
  19. lady jane

    Here we go

    Ik lees 2 x mensen die de dood van een vriend (vijand geworden) betreuren en hem verheerlijken. Zo houd je de achterdeur op een hele grote kier. Treur echt om wat je verloren bent, schrijf hem een afscheidsrede voor mijn part. De beste die ik op uitvaarten hoor zijn die waarin de nabestaanden ook de mindere/slechte eigenschappen durft te benoemen. Daar kun je na de dood een beetje om lachen samen. En iedereen herkent het. En dan kloppen die goede eigenschappen ook weer. Je kunt denk ik, alleen afscheid nemen van het geheel. Uiteindelijk dan toch. En door dat te doen is er een soort evenwicht, waardoor je beter in het hier en nu kunt blijven. En daar ook reeel in zijn. Het leven heeft nou eenmaal goede en slechte kanten. Wij zelf ook. Ga een leuker mens worden en je zult zien dat anderen dat ook gaan vinden. En jou waard zijn. amen
  20. lady jane

    Nog 1 weekendje

    Dat je actief wordt met je inzichten. Je schreef bij BJ dat hij zoals vaak gelijk heeft. Maar dat is dus niet genoeg, die constatering. WQat kun je ervan leren? Wat in zijn antwoord spreekt je aan zodat jij er een verandering in je eigen denken/leven van kunt maken. Een die bij jou past. Het zijn vaak maar kleine subtiele dingen. Ze leiden wel tot verbetering. Of niet, dan moet je iets anders zoeken. Maar ook jij was vóór de drank iemand. Drank verandert ook sluipend. Maar dan negatief. De boel een beetje omdraaien kan heel verrassend zijn.
  21. goeiemooiemorgen frummers Jouw stappenteller doet hetzelfde als wat de app van de hersenstichting deed met mij @Spirit, het wordt dwangmatig en dus ongezond. Je kunt de hond ook prima uitlaten met een paar kortere loopjes en af en toe (als dat veilig kan) jij op de fiets en dan naar een plek waar zij los kan? Dan geniet je daar extra, gooi een bal en laat de hond die stappen maar maken
  22. lady jane

    Jaarpact

    big smile back
  23. lady jane

    e sigaret

    https://www.ad.nl/binnenland/scholieren-zo-verslaafd-dat-ze-s-nachts-wakker-worden-met-nicotinenood-onderzoek-toont-ontluisterend-beeld~af220c0f8/
  24. Zit ze dan ook niet onder het zand Raps? Zomers heb ik wel eens medelijden met die baasjes, maar die genieten ook volop natuurlijk. Ik heb dan wel de lusten niet de lasten haha.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...