Spring naar bijdragen

ikkanhet

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    10.270
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    82

4 Volgers

Recente profielbezoeken

19.175 profielweergaven

ikkanhet's Achievements

Oudgediende

Oudgediende (4/4)

  1. Bedankt voor de felicitaties Renaldo, Yvonne, lady jane, Lika, Lonster en spirit en die die ik misschien vergeten ben. Aan Bolletje, Rosee en Lika hartelijk gefeliciteerd.
  2. Hoi @rapilos Het gaat op zich niet zo goed. Afgelopen maandag is mijn man in het ziekenhuis opgenomen en afgelopen donderdag ikzelf.
  3. Nee @Claudiusdaar heb je gelijk in.
  4. ikkanhet

    KiloKiller

    Volgende week doe ik weer mee
  5. Dank je wel hahaha 😉
  6. Hoi hanging in there zullen we maar zeggen. Geholpen aan mijn rug inmiddels. Resultaat moet ik nog ff afwachten. Komende donderdag en vrijdag naar Maastricht voor het masker en de MRI en daarna de bestralingen nog. Voor de rest veel onzekerheid omdat de artsen het verschil tussen leasie MS en Kanker slecht kunnen zien. Was of ben een complex geval.
  7. ikkanhet

    KiloKiller

    56.9
  8. Goeiemorgen lieve frummers Even een update van mijn kant. Heb nog niets bijgelezen kom er even niet aan toe. Er gebeurd teveel op dit moment. Heb net 3 bestralingen achter de rug van de bijnieren. Krijg dinsdag een telefoontje of ik een rug operatie krijg. Inmiddels 3 forse wervelverzakkingen. 7 mei krijg ik een MRI van het hoofd. Dat is de spannendste van allemaal. 15 mei een scan van de longen en denk laatst mei een van de bijnieren.
  9. Van de rug heb ik terug zijn forse wervelverzakkingen. Heb dinsdag een afspraak daarvoor. De 11e weer naar Maastricht krijg dan afspraak bestraling bijnier. Belangrijkste is de mri 7 mei. Daar hangt veel vanaf.
  10. ikkanhet

    KiloKiller

    58.9
  11. ikkanhet

    KiloKiller

    59.2
  12. Goeiemorgen @Yvonne het gaat so so krijg maandag weer een MRI maar nu van de rug. Bed staat in de huiskamer omdat ik bitter weinig kan op deze manier. Heb 3 forse inzakkingen van de wervels.
  13. Goeiemorgen @Claudius en alle andere frummers
  14. ikkanhet

    KiloKiller

    60.2
  15. Ja heb altijd alles in huis ook voor visite en als mijn man eens wat wilt drinken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...