Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. bumperjim

    hoi

    Niet veel maar dat kan een effect geven ongetwijfeld. Ga ik ook meten 😁
  3. bumperjim

    hoi

    In de fabriek, door een Japanner, 10 jaar geleden of zo. De absolute waarde interesseert me minder dan de variaties in correlatie met alcohol, koffie, enz enz.
  4. He did it!! 🥳🥳🥳
  5. -A) hmm, tsja, waarschijnlijk te weinig inderdaad -B) ik vind het ontzettend gaaf zoals jij je leven hebt ingericht, met veel natuurliefde, huisjesverhuur op de campagne en trektochten met de camper. Ik baal dan ook vaak met je mee dat je nu zo aan het worstelen bent met je gezondheid en hoop van harte dat je toch weer gauw uit dat dal kruipt, zodat jij, en wij hier met jou, weer voluit kunt gaan genieten van al dat wonderbaarlijke groeien, bloeien en bewegen in de natuur.
  6. Kohtje

    Jaarpact

    O, wat triest. Dank voor je antwoord.
  7. Bob

    Jaarpact

    Adam is kort daarvoor overleden. Dat bericht kreeg ik toen van iemand die hem goed kende en mij verzocht om er hier maar geen ruchtbaarheid aan te geven.
  8. Dagpact: renaldo61 MaryArt kaatje Quinn Mariposa
  9. Vandaag
  10. renaldo61

    de weg naar herstel

    Wat U betreft weet ik het niet. Maar ik dacht zeer lang, het zijn andere mensen die denken dat ik een probleem met alcohol heb, maar alcohol is slechts een bijwerking van mijn echte problemen. Tot mijn gesprek met mijn psychiater waar ik hier al veel heb over geschreven. Plots werd alcohol wel echt een probleem. Ik heb sinds dat gesprek tot nu toe geen probleem meer met alcohol. Een gesprek van een zeer strenge psychiater van een paar minuten was al wat ik nodig had. Maar ik vrees dat sommige gewoon niet willen luisteren naar hun hulpverleners.
  11. Zo, de hond is weer terug sinds gisterenavond. Heb ik weer een doel om te wandelen. Ben al vroeg aan het uitzoeken geweest en weer veel gevonden. Spijkerbroeken!! Heb er genoeg. Nu netjes op een stapeltje. Kleding wat te klein is heb ik apart gelegd voor mijn oudste kleinkind. Die heeft maat S, dus geen kindermaat meer. Ik ga weer lekker verder met rommelen en bedenken wat ik ga eten. In ieder geval gezond en vers. @Yana
  12. Ik kom niet verder dan een schamele 19%. Dat moet dus beter kunnen.
  13. Goedemorgen, Toen ik wakker werd zou dit een heel produktieve dag worden, maar ik heb nog geen reet uitgevoerd. Voel me wel oke geloof ik. Heb van de week nogal gerouwd om iets wat ik eigenlijk nooit heb gehad, het kwartje viel. Nu is er de opluchting, kan ik mijn spieren ergens anders voor gebruiken dan dingen hoog te houden. @Yana, ik hoop dat je vandaag een betere dag hebt dan gisteren, en zo niet: ❤️
  14. Bob

    de weg naar herstel

    Voor mij blijf je ook welkom, hoor. Maar hou het inderdaad maar bij één forumnaam. Dat is ook in overeenstemming met de spelregels hier. Citaat: Op dit forum gelden de volgende spelregels: blijf bij het onderwerp plaats geen privé-informatie over anderen promoot geen alcohol of andere verslavende middelen plaats geen links naar illegale zaken plaats geen commerciële reclame plaats geen materiaal waarop copyright rust, zonder uitdrukkelijke toestemming van de copyrighthouder val anderen niet persoonlijk aan, wees positief en ondersteunend gebruik geen schuttingtaal gebruik slechts één naam (account).
  15. Je bent toch met een vrouw getrouwd? Zeg je tegen haar ook geen liefdevolle ondersteunende dingen? Ik zou een vriendelijk woord van jou wel waarderen.
  16. stroumfke

    de weg naar herstel

    dat is jouw mening
  17. stroumfke

    de weg naar herstel

    de AA zegt alleen vandaag dat probeer ik te volgen
  18. stroumfke

    de weg naar herstel

    da vind ik dus ook ik blijf proberen tot het me lukt
  19. stroumfke

    de weg naar herstel

    alle dan ben ik ni alleen en ik heb altijd de waarheid gezegd voor hetzelfde geld zou ik liegen
  20. stroumfke

    de weg naar herstel

    ben ik nog welkom op het dagpact
  21. stroumfke

    de weg naar herstel

    en in welke erkelijkheid dan wel wat een onzin
  22. stroumfke

    de weg naar herstel

    nee de harde aanpak werkt niet bij
  23. Kohtje

    Jaarpact

    Het valt me ineens op dat Adam van de lijst verdwenen is. Na even terugzoeken is dat sinds 12 februari, de dag voor z'n "18e verjaardag". Is dat op verzoek of per ongeluk, Bob? Kan er verder niets over vinden.
  24. @Yana Houd moed. 💐
  25. Misschien omdat ik om mij heen vooral een heteronormatieve mannenwereld gewend ben; daar heersen in het algemeen andere omgangsvormen dan doorgaans op dit forum .
  26. Quinn

    Laatste poging

    @Mariposa welke auto?
  27. Quinn

    de weg naar herstel

    @renaldo61 hoe lang duurde het voordat jij iets met advies kon en deed? Of ikzelf?
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...