Sanity Geplaatst 2 uur geleden Rapport Geplaatst 2 uur geleden 56 minuten geleden zei Spud: Er wordt nu nog een trekhaak achter gezet Hmm ahumm. Realiseer je je wel dat die trekhaak er wel voor kan zorgen dat, dat die in eerste instantie doelstelling van het niet scalperen van een toevallige egel op de weg er nu wel in kan resulteren dat je met jouw trekhaak dat beestje een dwarslaesie kan bezorgen. Zonder trekhaak kan hij immers nog duiken maar met die trekhaak is hij met/na de eerste pff euforie na de voorwielen overleefd te hebben toch nog aardig de Sjaak..... Spud reageerde hierop 1
Spud Geplaatst 2 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 2 uur geleden En verder heb ik even een traantje gelaten bij mijn lievelingsklant. Haar mantelzorg nichtje was er ook en die vertelde me dat de laatste MRI scan niet goed was. En dat ze aankomende zondag nog eens onder de scan mocht. Op zondag, klinkt wel heel erg en spoedeisend! Dus ik dacht, dit gaat wel naar het einde toe en afscheid nemen. Want ik dacht aan kanker. Ze kwamen mijn klant de uitslag en de afspraken vertellen en ze waren er alleen om mij te zeggen dat ze wellicht van slag kon zijn. Het is gewoon dat er wervels verschoven zijn en als ze nog eens valt, zenuwen beklemd raken en dat ze daardoor verlamd kan raken. Het plan is, dat ze binnenkort een operatie moet ondergaan en een tijdje in een revalidatie kliniek moet verblijven. Deze klant is heel erg blij met haar zelfstandigheid en is gewoon graag thuis. Dus daar schoot ik van vol. Ik heb gewoon het gevoel dat dit een aflopende zaak is, want als de operatie niet slaagt moet ze naar verzorgingstehuis. Dan gaat het in haar brein gewoon mis, want dat is haar ding niet. Maar mijn klant zegt zelf, dat ze het allemaal zal ondergaan en weer thuis komt wonen. Dus dat hoop ik ook, maar ben wel voor het geval niet, leuke herinneringen met haar.
karin123 Geplaatst 1 uur geleden Rapport Geplaatst 1 uur geleden 40 minuten geleden zei Spud: Op zondag, klinkt wel heel erg en spoedeisend! Dat doen ze hier ook. Hoeft niet altijd wat te betekenen. Dit b.v. Capaciteitsverhoging: Sommige ziekenhuizen breiden hun openingstijden uit (ook avonden en weekenden) om aan de toenemende vraag te voldoen en wachttijden te verkorten. En rijdt voorzichtig met je nieuwe auto.🍀
Spud Geplaatst 1 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 1 uur geleden 1 uur geleden zei Sanity: Hmm ahumm. Realiseer je je wel dat die trekhaak er wel voor kan zorgen dat, dat die in eerste instantie doelstelling van het niet scalperen van een toevallige egel op de weg er nu wel in kan resulteren dat je met jouw trekhaak dat beestje een dwarslaesie kan bezorgen. Zonder trekhaak kan hij immers nog duiken maar met die trekhaak is hij met/na de eerste pff euforie na de voorwielen overleefd te hebben toch nog aardig de Sjaak..... Goed opgelet! Maar de auto bleek ook heel laag te zijn, dus een dier had geen enkele kans. Voor mij dus extra opletten en ik heb meerder stickers op mijn auto dat ik voor dieren rem. Vroeger werkte dat, behalve die 2 konijntjes die recht in mijn lichten liepen. Gelukkig waren ze meteen dood, want anders was ik met ze naar een dierenarts gereden. Thanks voor je opmerking.
Spud Geplaatst 33 minuten geleden Auteur Rapport Geplaatst 33 minuten geleden 22 minuten geleden zei karin123: Dat doen ze hier ook. Hoeft niet altijd wat te betekenen. Dit b.v. Capaciteitsverhoging: Sommige ziekenhuizen breiden hun openingstijden uit (ook avonden en weekenden) om aan de toenemende vraag te voldoen en wachttijden te verkorten. En rijdt voorzichtig met je nieuwe auto.🍀 Dankjewel voor de tip, doet alleen niks af aan het gevoel dat ik mijn klant ga verliezen. Ik zit nu in fase mooie herinneringen maken met haar. En omdat ik nu een auto heb gekocht, is de mogelijkheid daar dat ik haar kan bezoeken in het ziekenhuis en in het revalidatie centrum. En dat voelt dubbel op een fijne keuze omdat ik nu een auto heb die me daar kan brengen. Wellicht niet professioneel in mijn vak, maar ik houd rekening met mezelf, ik weet dat ik haar uiteindelijk mag gaan loslaten, dus nu heb ik behoefte om haar op te volgen. Dan kan ik beter rouwen, als ze er echt niet meer is omdat ik dan nog heel veel leuke herinneringen met haar heb. Ik ben alleen een beetje bang, door de operatie, de revalidatie en de vele pijnstillers die ze gaat krijgen, waarschijnlijk op geestelijk vlak al eerder mag gaan missen dan haar werkelijke dood. En dan ben ik heel verdrietig, maar heb dan een enorme doos met leuke ervaringen waar ik dan op kan teren. Dat iemand dood gaat en ik deze verlies, heb ik geen controle over, ik heb wel controle over mijn eigen gevoelens bij dit. En dat is, enthousiast en vol energie extra dingen doen en daarmee mooie herinnering maken. Ik ben alleen maar begrenst omdat iedereen denkt dat er teveel druk op mij gelegd wordt en ik teveel druk op mezelf leg. Dat beperkt me, in wat ik eigenlijk zou willen. Herinneringen maken, zodat je iemand ook kan gunnen dat ze weer terug is bij haar overleden man en blij bent met hoeveel plezier ons contact bracht. En ja, dan zal ik ook weer een traan laten. Gewoon omdat ik onder de indruk ben van de mooiheid die er bestond. Ik vind het nogal moeilijk dat ik omdat ik even emotioneel werd, meteen in een soort bescherming gesteld wordt en me een therapeut aangeraden is. En mijn grenzen bewaakt worden. Dat geeft voor mij de boodschap, dat ik weer hard moet zijn en geen tranen mag hebben. Dus als ik nog herinneringen wil maken, vooral niet huilen mag, en hard over moet komen. Empathie of invoelen mag gewoon nie, rot op gevoelend mens, dat is niemands wens. Dus ja wederom haat ik het leven, omdat ik er blijkbaar niet mag zijn. En dan heb ik nu een auto gekocht? Veel plezier voor mijn erfgenamen als ik daadwerkelijk klaar ben met mijn leven.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden