Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

pactdraadje voor baclofen, Refusal en Antabusgebruikers

Featured Replies

  • Antwoorden 5k
  • Weergaven 454k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Geslikt 

  • Het wordt eentonig maar wel heerlijk rustig, weer geslikt hier! Volgende maand alweer 1 jaar rust, wat een weelde!

  • Zo is het maar net Jane, het zit er diep in en eigenlijk is het nodig er iedere dag aandacht aan te besteden op wat voor manier dan ook. Hier op vakantie borrelen de verkeerde gedachten uit mn verslaa

Posted Images

Geplaatst

En anders ik wel in jou plaats dan.

En verder was het leuk?

Hoop ik dan maar.

Geplaatst

Ben zo trots op mij ; mijn man zei dat hij woensdag de hele dag met een vriend naar een race gaat en het eerste wat door me heen schoot was : "Als ik dan vanavond mijn antabus niet neem kan ik woensdag misschien wel drinken " maar vanavond onder toezicht van hem tóch geslikt !!!!!!

Zou potverdorie ook zonde zijn van mijn week !

Ik heb het natuurlijk zélf gedaan maar met veel dank aan jullie , vóór ik hier kwam had ik mijn plannetje zéker uitgevoerd , BEDANKT !!!!!

Geplaatst

Ik heb overigens een vraag : ik slik nu ongeveer drie maanden antabus en wil graag weten of het het ook heel langdurig kan gebruiken , het is de angst vaoor extreem ziek worden die me nu vaak weerhoud en ik vind dat wel een fijne stok achter de deur dus wil het eigenlijk wel blijven slikken , iemand daar ervaring mee ?

Geplaatst

Sorry voor de type fouten , heb het niet nagelezen voor ik het verstuurde

Geplaatst

Maura ik heb er zelf geen ervaring mee,

maar Bol slikt al 20 jaar Refusal dat ik weet.

Als je twijfelt overleg even met degene die het

je voorschrijft.

Geplaatst
  • Auteur

Vanochtend helemaal vergeten om te melden dat hij er weer inzit:)

Ja hoor Maura je kan hem zo lang slikken als je zelf wilt, de pil doet verder helemaal niets heb ik gehoord, als je maar niet drinkt. Hoeveel x per week slik je nu?

Ikzelf slik twee x een kwart per week, maar dat is voor velen te weinig. Ik reageer heel sterk op Refusal, maar als je het nog iedere dag slikt, zou je kunnen proberen om het langzaam af te bouwen tot 2x per week één tablet, als je dat tenminste zelf wilt. Anders bespreek dat eens met je huisarts of stel de vraag hier aan tactive. Die kan op zulk soort vragen meestal een prima antwoord te geven.

Als je naar categorie overzicht gaat dus weer aan alcoholdebaas zie je in die rij "vraag het de hulpverlener". Daar kun je je vraag stellen. Veel succes meid.:present:

Geplaatst

bolletje ;

bedankt voor de info !

ben een poosje niet on-line geweest maar alles gaat hier droog ( hahahahaha ) ik slik nu twee keer per week een hele en dat gaat goed dus dat wilde ik voorlopig maar zo houden .

ik vertrouw mezelf gewoon niet als ik het op eigen kracht moet doen vandaar , het is een grote dikke stok achter de deur . ;-))

Geplaatst
  • Auteur

Maura:present:

Hier zit ie er ook weer in hoor.

Geplaatst

Volgende week op vakantie

sinds jàren ga ik geen alcohol drinken :huh:

dus ook hierbij (vakantie/alcohol) moet ik nog even die knop 'om'

maar dat gaat me lukken heb ik me al voorgenomen.

In overweging gestaan of ik wel of geen refu zal slikken/meenemen.

Ik heb besloten om beide niet te gaan doen

voel me er sterk genoeg voor.

Zal vast wel een moeilijk momentje komen maar die ga ik overwinnen.

Komt bij dat ik geen zin heb om opgepakt te worden met 'pillen' in mijn knip

stel je toch voor dat dit zou gebeuren zeg!

en ik heb dit jaar Albertina bij me en zij drinkt ook niet. :D

Dus vol vertrouwen ga ik mijn eerste alcoholvrije vakantie tegemoet

en kom ik mij na de vakantie hier droog afmelden!!

Zo...en dat gaat ga ik flikken!!

Toevoeging:

bovenstaande geldt uiteraard voor mij

jullie gewoon je eigen plan blijven trekken en blijven slikken hoor

de èèn is de ander niet hè!!

Geplaatst

ik vertrouw mezelf niet, dus extra refu geslikt net.

Geplaatst

Helaas ben ik afgelopen weekend de mist in gegaan. Ontzettend balen achteraf want ik was al zo lekker op weg. Het zat onbewust al een tijdje te broeden.

Behoorlijk van slag van geweest, maar vandaag de R. weer genomen.

Letterlijk even slikken en weer doorgaan dus!

Geplaatst

Nova, dat is zeker slikken.

Je verslaving kreeg de kans

om toe te slaan, toen je

een achterdeurtje open zette?

Ik heb ook meegemaakt dat ik

het voelde aankomen.

En kon ik het niet meer tegenhouden.

Als ik nu onrust voel, gaan alle

alarmbellen af, en moet ik op

het forum om hulp vragen.

Goed om voor jezelf precies na te gaan

hoe en wat, en waarom.

Ga je nu weer opnieuw drie maanden tellen?

Kom op Nova, gun jezelf die vrijheid!

Geplaatst

Ja, zeker balen Gwen.

Of ik opnieuw ga tellen daar denk ik nog over na.

Ik baal enorm van wat is gebeurd, maar nu na een paar dagen ben ik ook wel weer heel trots dat ik meteen weer ben opgestaan en doorgegaan.

Vroeger zou ik dan weer maanden en maanden door drinken. Er is dus zeker ook iets veranderd bij mij.

Ik verkies niet drinken boven drinken.

Misschien zie ik het als een uitglijder in een proces, misschien ga ik opnieuw tellen. Dat ga ik nog even zien.

Misschien was het even "te ver achterom kijken"ook nodig om de aantrekkingskracht in de toekomst weg te nemen. Was namelijk behoorlijk aan het idealiseren de afgelopen weken.

Ik heb nu precies opgeschreven wat er met me is gebeurd vooraf, tijdens en vooral na de uitglijder. Dat is een goed reminder voor wanneer ik het weer moeilijk krijg.

Ik ga gewoon lekker door!

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.