Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Gestopt met alcohol drinken was ik al. En tijdens de eerste drie maanden van mijn nuchterheid was ik nog in volledige opname. Ik mocht al wel snel terug op weekend. Maar het vooruitzicht terug bij mijn Femke te kunnen zijn gaf me kracht. Gelukkig wist ik mijn weekends zowat op te vullen door huishoudelijke taken. Ook nu kook ik zeer graag voor mezelf en ik eet het nog veel liever op. Maar toch heb ik van die lege momenten dat ik niet goed weet wat te doen. Nu met mijn op hand zijnde verhuis is er altijd wel iets. Maar over terug alcohol te drinken maak ik mij eigenlijk geen zorgen. Ik mag het wel niet in huis halen. 

Geplaatst

Het verloopt weer helemaal niet zoals ik het wil. Misschien heb ik dingen verkeerd begrepen of niet goed gehoord. In ieder geval ik zit weer eens in de put. En diep deze keer. 

Geplaatst

Het kan zijn dat ik mijn psychiater verkeerd geïnterpreteerd heb. @Rosee  Of onvolledig of in ieder geval slecht gehoord heb, nu ergens in april. Ondertussen had ik nog maandelijkse gesprekken met haar. Volgens mij bedoelde ze duidelijk dat ik als ik verhuisde geen dagelijkse alcoholcontroles meer zou moeten doen. Maar nog af en toe bij me thuis door Hestia. Nu liet de begeleidster van Hestia vandaag die mee op afspraak bij de psychiater in april geweest was me weten dat zij het niet zo begrepen had. 
Ik ben die verplichte controles zo beu, en ik dacht ervan af te zijn. Nu doen ze voor mijn part wat ze niet laten kunnen maar ga ik zelfs morgen niet meer op controle. Er is in mijn hoofd geen plaats meer voor een meningsverschil daarover. Ik ben zeker de vele ruzies die ik met mijn psychiater daarover had beu. Niet meer, die controles hebben nog nooit kunnen verhinderen dat ik alchohol dronk. 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...