Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Oud worden? Zelf vind ik het iets verschrikkelijks. Ik had hier vandaag iets zeer persoonlijks geplaatst in mijn persoonlijke pagina, het leek alsof toen ik 42 werd eindelijk de wereld openging voor mij, maar het was ook toen dat ik besefte dat in nooit meer de Tourmalet of Mont Ventoux zou op fietsen. Zo brokkelt er steeds wat af, vandaag heb ik nog wel behoorlijk gewandeld maar toch had ik last van de warmte. Beseffen dat je met ouder worden beperkingen hebt vind ik erg. Natuurlijk zal mijn alchohol misbruik er ook mee te maken gehad hebben.
  3. Vandaag
  4. Even snel tussendoor: Het zal gisteren best wel een vreemde dag zijn geweest voor jou @Lika, laatste dag, uitkijken naar jouw nieuwe baan. Mooi. @Kaatjemama, ik hoop dat je gewoon een heel gezellige verjaardag viert vandaag, probeer ervan te genieten hoor. En @lady jane, ja, 'oud worden is mooi, maar oud zijn (dat zijn we tenslotte ) is vaak minder mooi' zei mijn moeder indertijd... ik hoop dat je de pijn eruit kunt bewegen vandaag hoor.
  5. Sag 257, de tijden, weken en maanden vliegen voorbij. Voor mij was dit simpele dingen een ver van mijn bed show. Ik was zo bezig met het pijn van get verdriet en leefde van uur tot uur. Ook kan ik vertellen over de scheiding en alles wat erbij komt, zonder de huilen. Het lijkt dus alsof alles begint te landen. Is dit herkenbaar na een jaar? Ik, had niet gedacht dat dit dus een jaar duurt. En dan moet je je voorstellen dat we alles nog moeten regelen rood het huis . (huis moet verkoopklaaar maken, spullen moeten uitgezocht worden en we moeten er beide uit) soms ervaar ik ineens WEL zucht maar dat is maar kortdurend, Gelukkig al bijna 9 maanden alcoholvrij. Hoe gaan jullie?mEn hoe hebben jullie het eerste jaar ervaren stoppen met drinken en in scheiding gedaan. liefs
  6. Een van de tips die ze daarbij geven is om op het einde van de dag een moment te nemen en je echt te concentreren op iets wat goed ging/leuk was die dag. Dat klinkt misschien even stom als het advies om 's morgens in de spiegel te glimlachen als je je tanden gepoetst hebt, maar op een of andere manier werken die dingen wel. Natuurlijk ga ik wel de laatste zijn die zegt dat dit wondermiddeltjes zijn die de depressieve klachten laten opklaren.
  7. Mormel

    KiloKiller

    119
  8. Bij mij is het advies, pillen tegen hoge bloeddruk bij het ochtendeten, cholestorol in de nammidag.
  9. @spirit Bij mij is expliciet gezegd de pil tegen hoge bloeddruk bij het opstaan te nemen en die tegen hoog cholestorol voor het naar bed gaan. ff checken dus voor je gaat experimenteren. Je moet vaak even wennen aan nieuwe meds. Als je lijf er aan gewend is gaan de bijverschijnselen meestal weg. (degeneratie vd mens denk ik dan altijd)
  10. @Kaatjemama heel veel plezier vandaag. Laat je niet gek maken. Maak je niet druk van "wat anderen vinden". Die vinden altijd wel wat. Volgens mij heb jij een heel knus huisje. Ik wens je ook sterkte. Dit overleef je ook wel weer zonder alcohol. @lady jane, soms valt het idd niet mee om ouder te worden. Wat je allemaal voor niets krijgt bij het ouder worden, is niet altijd leuk. In beweging blijven is zeer belangrijk. Succes bij de kapper. @Quinn, rustig aan maar vandaag. Hier een opruimdag. Mijn vriend is erg gemotiveerd. ik denk dat ik nog even ga zwemmen. Goed opgestaan zonder hoofdpijn. Ik denk dat ik de medicijnen voor hoge bloeddruk beter tegen de avond in kan nemen. Ik word er wat duf van in de ochtend.
  11. DAGPACT: Quinn Yvonne kaatje ๐ŸŒบ Fonny๐ŸŒž renaldo61๐Ÿ• Spirit
  12. Ik zit nu bij de kapper. Eenmaal op uit bed of stoel gaat t wel en fietsen lukt ook gelukkig. Komt goed....
  13. Lika

    Zaterdag 4 juli 2026

    Bah @lady jane! Bij spit moet je geloof ik wel bewegen he? Ik hoop dat je toch binnenkort klachtvrij mag zijn.
  14. Lika

    Zaterdag 4 juli 2026

    Morning. Niets bijzonders te melden. Maar ik ben er:-)
  15. Lika

    KiloKiller

    106,7
  16. Het is blijkbaar zinloos om te proberen de afspraak aan te passen. Dat ligt aan die organisatie en heeft weinig met jou te maken denk ik. Ik kan ook veel van dat soort voorbeelden opsommen waar het mis gaat in de communicatie met zorgverleners. En dan vooral als je een afspraak aan wilt passen. Wat een positieve verhalen verder, fijn om te lezen.
  17. Emmy

    KiloKiller

    80
  18. In 1976 toen ik nog een puber was of zelfs maar begon te puberen had ik een belangrijke gebeurtenis die toen zeker in die zomer plaatsvond. Ik moet erbij vertellen dat ik op de boerenbuiten opgegroeid ben, twee vroegere keuterboerderijen tegen elkaar geplakt. De volgende woonst was minstens 350 meter verder. Een tijd daarvoor speelde ik steeds met dezelfde buurjongen die wel 1 km verder woonde. Toen tijdens die zomer kwam er bij de naaste buur een meisje op vakantie, tot dan speelde ik bijna nooit met meisjes, maar met dat meisje speelde ik vooral kaartspelletjes. En ook gewoon zeer veel praten. Maar nog veel belangrijker voor mij het gaat 50 jaar geleden zijn dat het begon had ik bijna iedere nacht dezelfde droom, een droom over een jonge vrouw die ik zocht maar ik had nooit toegang naar haar, de toegang naar haar werd steeds verhinderd door omstandigheden of anderen die haar beschermede. Ik had die droom dus van ongeveer 1976, dit bleef duren tot ik 42 jaar was in 2004 en ik dacht de jonge vrouw uit mijn nachtelijke dromen ontmoet te hebben. Nu heb ik er alleen nog maar dagdromen van. Je moet weten dat ik Autisme heb en zomaar niet door iedereen wil aangeraakt worden. Maar plots vielen al mijn angsten voor het andere geslacht uit noodzaak weg. Ik was verbaasd dat ik met de vrouw uit mijn dromen contact kon maken. Spijtig hadden we niet dezelfde gevoelens voor elkaar, ik wil nog steeds met haar op regelmatige basis praten. 1976 was ook het jaar dat Lucien van Impe de tour won.
  19. Ja ik moet me meer concentreren op de dingen die goed gaan in mijn leven, althans dat was heel de bedoeling van de ACT groepstherapie bij het Cgg
  20. Ik denk dat ik inderdaad best haar eerst nog zie voor ik toehap, er zijn nog steeds wekelijkse bijeenkomsten van oud leden van de afdeling waar we beidde opgenomen waren.
  21. Verleden dinsdag probeerde ik mij neer te leggen op een grondmat bij de kinesist (fysiotherapeut voor de Nederlanders ) maar ik heb het zo moeten laten wegens rugpijnen, de therapie ging verder op een tafel. Bewegen wordt mij sterk aangeraden.
  22. Dank je @Mariposa dat is eigenlijk ook wel zo๐Ÿง knop om zetten kijken of dat me lukt ๐Ÿ‘
  23. Ik vermoed dat niemand behalve jij daar wakker van ligt. Work in progress, als het ze niet bevalt dan komen ze toch lekker niet. Het gaat om het gezelschap Kaatje en volgens mij ben jij best goed gezelschap.
  24. Je kunt klein beginnen. Misschien eerst een kopje koffie drinken ergens.
  25. Mariposa

    KiloKiller

    66.7
  26. goeiemooiemorgen frummers soort van spit in mn onderrug en ik kan amper op mijn stuitje zitten. goeie smoes om weer niks te doen, maar best veel pijn. Toch maar veel bewegen vandaag. Kapperafspraak en afspraak met zoon dus genoeg motivatie. oud worden is soms echt niet leuk. Hopelijk heeft het lucht gebracht zonder al te veel nevenschade.
  27. lady jane

    KiloKiller

    77,2
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...