Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Vandaag
  3. Ik schreef juist dat ik er niets van begrijp. En als ik niets begrijp dan kan ik ook niet helpen. Overigens mis ik daarvoor ook de motivatie in jouw geval, want jij moet gewoon de touwtjes van je leven in handen nemen maar je doet het niet.
  4. ik krijg het niet op de gewonen manier geplaatst, maar gisteren in de opgieting draaiden ze dit, en ik was er jaren naar op zoek. Nu hoorde ik wie het heeft gemaakt en het verhaal sluit zo aan bij wat ik heb meegemaakt (verlies eerstgeborene kind) dat het meer dan toeval lijkt. Op de commentaren in youtube lees ik soortgelijke reacties. Zo vreemd mooi dat woordenloze tekst zo diep kan raken. Dus ik wilde het graag hier ook delen.
  5. Snel weer herpakt gelukkig. De schade valt mee, al was het uiteraard niet je bedoeling. Wat &%€#@ dat je weer in een binge zit @Mormel. Hopelijk ben je er snel weer uit. Alcohol is harddrugs als je er middenin zit. Straks weer op mijn stalen ros. Misschien even naar het andere dorp. Misschien ook niet, dan wordt het de buurtsuper, waar ze ook genoeg aanbod hebben. Gelukkig gaat het wat beter met de hernia van onze teckel. Ze staat weer op haar achterpootjes. Verleden week kon ze er alleen maar mee slepen. Zo zielig. Natuurlijk word ze extra verwend door het vrouwtje. Sinds ik hier ben, is ze enorm aan mij gehecht. De labrador red zich wel. Is al wat minder wild. Loops geweest, wat gelukkig weer over is. 2e werkdag voor mijn vriend. Alsof hij daar nooit is weggeweest. Het is fijn om weer structuur te hebben. De weekenden wel even in de gaten houden. Zaterdag moet hij vroeg op, dus de vrijdag is al ingedekt. Dan mag hij bij zijn baas zijn eigen distributieriem vervangen van de bus. Is hard nodig. Om 8 uur al aan beginnen. Meestal wel een paar uurtjes werk. De zondag komen we ook wel door. Genoeg te doen.
  6. hub02

    Di 25 aug 2026

    Ga lekker zwemmen! Ik heb het idee dat jij achteraf altijd zit te piekeren wat je fout hebt gedaan of wat je beter had kunnen doen. Iets wat de meeste mensen niet doen. Elk mens heeft zijn kronkels (nou ja, ik niet, maar bijna iedereen), en soms kun je dingen niet beter doen. Je kunt als een Boeddhistische monnik je leven in een klooster spenderen om jouw "master" zijn perfecte kopje boterthee te te mogen brengen, gelukkig ben jij niet zo. Als iedereen zo was als jij, zo over dingen zou nadenken, zou de wereld er een stuk beter uitzien. Deze deskundige analyse werd gemaakt door dr. Hub.
  7. nou toch wel hoor, ik denk veel na over hoe slechte communicatie voor veel misverstanden zorgt. ook hier privé en zelfs vannacht in mijn levenechte droom. En die ging over een situatie in volleybal. Dus ht komt overal in terug. Kort geleden stond daardoor ons bestaan van 36/37 jaar samen een clubje zijn op het spel. Tenauwernood is dat gerepareerd en het gevolg is ineens dat we afgedwongen sociaal aan het doen zijn om maar te laten zien hoe graag we bij elkaar willen blijven. De een kan dat en de ander, ikzeidegek, dus niet. En nu hebben we omgekeerde miscommunicatie, heel onnatuurlijk. Ik kan alleen maar hopen dat we ooit weer in een beter soort evenwicht zullen komen en anders verduren dat de goede tijd nooit terugkomt. Dus die droom wakkert iets aan waar ik al jaren mee zit. Ook in privé relaties, en ik zie het bij anderen. Dochter gisteren had er ook een bij de hand doordat ze iemand tegenkwam in de sauna, met wie de vriendschap slecht was geeindigd, en nooit uitgepraat. Dus ik zei dat ze best een uurtje van onze dag kon gebruiken om daar iets in bewegging in te brengen. Zij heeft dezelfde behoefte aan duidelijkheid als ik. En stapte op die vrouw af en hebben tijd genomen om de communicatie op te starten. Zonder hun dagje uit daar echt aan te besteden. Er komt dus een vervolgafspraak en we zijn goed geeindigd. Kon het altijd maar zo volwassen gaan denk ik dan. Maar dat is natuurlijk niet zo. Gezien alle oorlogen, politieke misverstanden, echtscheidingen en zoveel meer. De wereld blijft onvolmaakt (gelukkig maar) en wij ook. ook hier. en nu zwemmen, ook belangrijk.
  8. hub02

    Di 25 aug 2026

    Het was eigenlijk een beetje "overdrachtelijk" richting Renaldo bedoeld. Blijf maar lekker zoals je bent trouwens, niks mis mee!!
  9. ja dat klopt natuurlijk ook. ik heb een valkuil om pas later in te zien dat mensen niet reageren zoals ik zou reageren. beetje als een kind dus, ik blijf het middelpunt van mijn eigen wereldje. En ik hoef dus ook niet meer de gebruiksaanwijzingen te kennen van anderen. Geen bemiddelaar te blijven, zoals vroeger wel mijn overleving is geweest.
  10. hub02

    Di 25 aug 2026

    Toen ik 12 was kwam ik in de puberteit. Die duurde tot ik 40 was en ik rolde toen meteen in mijn midlifecrisis. Je kunt je afvragen of het zin had om iets tegen me te zeggen. Het zou niks hebben veranderd. Is misschien bij Renaldo ook zo.
  11. lady jane

    Woorddomino III

    mooi toch, al die dichterlijke vrijheden op deze creatieve dominodraad
  12. hub02

    Laatste poging

    Het is weer donderdag. Mijn drinkdag, en dan is het gemakkelijk om goede voornemens te maken. Maar ik had eergisteren toch wel gezondigd. En eigenlijk niet zo'n beetje. Wel een goede smoes dit keer, kiespijn! Ik dacht dat het vanzelf wel overging, maar ik werd er gek van. Dus, flink gespoeld met cognac. Die had ik nog in huis, dat ging tot nu toe zonder risico. Normaal drink ik niks uit een land dat zo trots is op zijn massamoordenaars dat het die op het etiket afbeeldt. Dat "mondspoelen" beviel me wel. Maar, keihard als ik ben, gisteren toch naar de tandarts geweest. Dat was natuurlijk ook een optie, maar dat schoot me wat laat te binnen. Niet de bedoeling van mijn subliem plan, maar morgen toch proberen het schema 24/6 weer op te pakken.
  13. persoonlijk stoorde ik me steeds aan dat afreageren en dan zwijg ik maar. Maar dat U heeft er denk ik niets mee te maken Mormel, Hollanders kennen wel een beetje de verschillen. Maar ik snapte ook niets van die zin van Renaldo. in quote': Ik heb van haar leeftijd geen flauw benul. Ik voel me al te dikwijls een zeer trouw gebruiksvoorwerp. Tot ik een wegwerpvoorwerp wordt. einde quote. Dan weet ik niet of dat op zijn leven thuis of over situatie hier op t forum gaat. Misverstand? Of kinderachtigheid? t gebeurt vaker en als iemand daarna verbolgen weg blijft, jammer dan. Maar het houdtr me wel bezig steeds, het gebeurt ook bij anderen. Maar ik kan niemands stemming goed inschatten natuurlijk, dus dan reageer ik niet. In real life privé zou ik wel doorvragen. Hoop ik.
  14. goeiemooiemorgen frummers half tien wakker, het lijkt wel winter, dan mag uitslapen.
  15. DAGPACT: Yvonne Musashi 🌊 kaatje🌺
  16. Goeie morgen, Bij mij is woensdag, door allerlei omstandigheden, ook niet gegaan zoals gepland. De fles is wel niet leeg gegaan, winst, de rest kap ik weg. Herpakken met smoothie, ochtendyoga en plonske. Gelukkig lukt dat en zijn alle andere dagen ook 0 gebleven. Volgende week nieuwe poging. DAGPACT: Yvonne Musashi 🌊
  17. Sterkte Mormel. Tsja, ik heb geen goed advies voor je helaas. Het enige wat ik kan bedenken is: gooi de resterende rommel weg en ga slapen.... Maar dat heb je zelf al lang bedacht en als mogelijkheid verworpen neem ik aan... Sterkte
  18. Goedemorgen allen. Vandaag niet op het dagpact omdat ik sinds gisterenavond weer in een binge zit. Hoop wel deze vandaag af te ronden. Dit bericht is vooral bedoelt om eerlijk te zijn naar mezelf en ook voor anderen die er middenin zitten om te tonen dat je kunt falen. Hoop dat iedereen een fijne dag heeft.
  19. Mormel

    Di 25 aug 2026

    @renaldo61: wat een spijtige uithaal. Ik kan begrijpen dat je een moeilijkere periode hebt maar daarom hoef je het nog af te reageren op andere mensen. Een tip die ik door de jaren leerde: in Nederland schijnen ze het onbeschoft te vinden als je iemand aanspreekt met U. Ik weet dat dit heel anders ligt in België, maar misschien iets om toch rekening mee te houden.
  20. hub02

    Di 1 sept 2026

    Soms kunnen ze best oud worden. Zelf gok ik op de staatsloterij, de kans dat ik daar iets win is groter.
  21. DAGPACT: Yvonne
  22. Goedemorgen frummers, We stiefelen alweer richting het weekend... Vandaag maar een lekker aan de slag in de tuin, een dag zonder verdere verplichtingen. Maar eerst natuurlijk lekker een bakje
  23. Best raar dat U zich voordoet alsof U voor sommige mensen alle begrip kunt opbrengen. Maar ze helpen doet U zeker niet of daar durft U niet eens aan te beginnen?
  24. Gisteren
  25. https://www.ramdassmusic.com/the-water-poem https://www.youtube.com/results?search_query=the+water+poem+ram+dass+aware
  26. “soep met ballen dat zou me wel bevallen” schreef de nachtburgemeester van Rotterdam ooit.
  27. Nachtpact kaatje 🌺 Jane🫠
  28. Leuke dingen: heerlijk etentje zonder drank en bij ieder gerecht bijzondere thee die aan tafel werd gezet. Eigenlijk is eten veel lekkerder met thee.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...