Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Hihi, mijn klant was verbaasd dat ik stiekem toch niet met de auto naar het werk gekomen was. Ze verwachten het gewoon dat ik het uiteindelijk wel ga doen, gewoon omdat ze hun eigen auto niet kunnen missen. Dat is heel anders dan met je verslaving om te gaan. En ja natuurlijk zal ik nu wel eens de auto pakken als het even niet mee zit, maar niet om de redenen die zij dan aangeven. Dat is dan toch wel, 3 jaar fiets ervaring weer en mezelf daarmee mogen behelpen, en in de eerste instantie niet leuk maar de leukheid ervan ook kunnen gaan inzien. Ik heb in die 3 jaar veel meer gezien in de natuur, veel meer bij mezelf ontdekt wat ik kan en veel beter leren om gewoon de situatie te accepteren qua weersomstandigheden. Dus ik hoop dat nu er direct een auto beschikbaar is voor mij, ik nog steeds me aan mijn voornemen kan blijven houden en niet terugval in mijn oude gedrag. Namelijk voor alles de auto pakken. Tot nu toe gaat dat eigenlijk aardig goed! Want ik mag weer een nieuwe gasfles gaan halen en die ligt alweer in de fietskar, dus ga ik met de fiets doen. Alleen mag ik niet uit het oog verliezen dat ik wel even rij ervaring opdoe met deze auto, want meteen naar Bredene rijden naar Blackster en Ann, lijkt me niet helemaal handig. Dus in mijn veilige omgeving mag ik wel leren wennen aan de auto, als het maar niet in mijn oude routine gaat zitten. Maar waar ik nog het meeste blij mee ben, heb ik het gevoel dat ik voor de eerste keer van mijn leven een juiste aankoop heb gedaan, bij de juiste mensen en behalve dat hele verzekeringsgedoe onder de juiste voorwaarden. Alleen nu, mag ik kilometers maken en gaan gebruiken of het ook klopt?
  3. Dankjewel @Yana en @Spirit voor jullie reactie. Fijn dat ik hier nou soort van de toestemming heb gekregen om mijn duistere dingen te mogen delen, maar ik zou graag merken dat daar ruimte voor zou kunnen zijn voor iedereen. Voor beginner tot oudgediende en mensen die veel bijdragen en weinig bedragen, wel aanwezig zijn op een meeting of niet, want dat frustreert me regelmatig. In mijn beleving wordt er hier met diverse maten gemeten. Voor mijn gevoel zie ik dan onrecht gebeuren en dan verval ik terug op oud gedrag. Zoals te lezen was. (overigens was het wel lekker om mijn emmer aan frustraties leeg te gooien, nog steeds niet helemaal zoals ik het ooit zou willen kunnen doen maar ja je blijft leren tot al je vingers evenlang zijn dus zal waarschijnlijk nooit komen ) Heeft @renaldo61 bijvoorbeeld al zo een vriendelijke uitnodiging gehad? En andere mensen?
  4. Vandaag
  5. Heb je Femke laten cremeren of begraven? Wel tof te lezen dat je haar aanwezigheid nog steeds voelt, dat heb ik zelf nooit meegemaakt. Wel dat ik mijn huisdier qua gedrag of uiterlijk terug zie in een ander dier. Mijn moeders energie heb ik nog wel een behoorlijk tijdje om me heen gevoeld en dat voelde fijn en relaxed. Voelt dat ook zo bij jou met Femke?
  6. Rosee

    Klaar mee

    Klinkt goed Emmy lekker hardlopen en dan relaxen
  7. Wellicht, is de wil er wel maar ontbreekt het soms aan genoeg motivatie? En dan betrek ik je opmerking wat betreft dronken rijden er even bij, dat daar niet over gesproken mag worden en vergeven kan worden. Niet alleen met verslavingen maar ook met andere dingen in het leven, als je maar iets fout doet, worden alle dingen die je wel goed gedaan hebt vergeten. Tenminste zo lijkt het in mijn beleving. Dus ja ik kan wel begrijpen dat mensen soms terugvallen of net niet doorpakken. Ons brein is toch ingesteld op beloningen? Als je steeds geconfronteerd wordt met al je missers en dat steeds benadrukken, of je mag er niet er niet over praten. Pfff dat is lastig om je motivatie soms te behouden, want en nu spreek ik voor mezelf, voor mij zijn het stukje bij stukje grote mijlpalen die ik behaal als ik anders reageer op iets waarop ik anders zou gaan drinken of heel agressief zou worden. En ja die mijlpalen zitten er voor mij ook in dat ik open en eerlijk over mijn fouten kan praten en erop terug kan komen en niet afgemaakt hoef te worden. Ik ben over heel veel dingen die ik gedaan heb in mijn leven niet trots, wegpoetsen kan ik ze nooit meer, want ze staan in mijn geheugen gegrift en dat is niet erg omdat ik ergens vind dat ik er ook niet zo makkelijk overheen mag stappen. Maar er gewoon open en bloot over te mogen delen maakt het wel even wat dragelijker. Vol continue erop aangesproken te worden en naast al het andere wat je doet en zegt gehangen wordt, werkt uiteindelijk wel zo voor mij dat ik de ander dan gewoon gelijk geef door mijn oude gedrag er weer te laten zijn. Jammer voor mij dan, want dan heb ik me toch weer laten vangen door een ander en ben afgeweken van mijn eigen doelen. Want elke verandering bij jezelf doe je in de eerste plaats voor jezelf en de rest komt pas later.
  8. Lika

    Klaar mee

    Goeie acties @Emmy! En dapper om het aan te geven ook.
  9. Wat goed van je Ijsvogel dat je meedoet, you got this!!!
  10. Heb mezelf van de bank afgetakeld. Brood mee en nu onderweg. Kan mijn accordeonvriendinnetje van 90 jaar niet missen. Dan denk ik: Wat zeur ik kom net kijken.
  11. Emmy

    Klaar mee

    Dag alweer bijna voorbij. Afgelopen twee nachten slecht geslapen. Op het werk wel aan kunnen geven dat ik die constante stroom aan deadlines niet meer trek en er gewoon veel te veel werk ligt. Scheelt dat ik hier niet alleen in sta. Hoop dat het wat lucht gaat geven. Zo maar een rondje hardlopen, douchen en lekker op tijd mijn bed in met een boek.
  12. Emmy

    Klaar mee

    Klopt helemaal hoor wat je hier schrijft. Zo ervaar ik het ook. Beetje tegenstrijdig misschien. En zou er zelf ook meer aan kunnen doen.
  13. We moeten zo naar ons koor. @Stormy69 moest extra werken vandaag. Meestal is hij vrij op maandag, zodat we rustig aan kunnen doen. Net over mijn nek gegaan van alle spanning die ik heb gehad over mijn zoon. Die had iets heel belangrijks en moest vandaag naar de rechtbank. Gelukkig heeft hij de zaak gewonnen. Maar de spanning is nog niet uit mijn lijf. We moeten straks de deur uit en ik zit nog even als een dood vogeltje op de bank. Ben ook moe nog van gisteren. Mijn arm doet zeer van het spelen van gisteren. Maar deze muzikant gaat toch! Laat weer het koor niet in de steek, al kon ik er verleden week niets aan doen. Wil mijn avondje nu niet missen.
  14. Ik snap je lieve @Spud.Haha, heb een soort zwak voor jou, die hilarische autorit naar onze @bolletje..Jij bent ook gewoon, zoals je bent..
  15. Ja, dat blijkt steeds weer. Je wordt er sws niet blij van, dat gesteggel steeds. Dan thee, nooit stress over gehad 😃
  16. Ik heb nu die problemen met voeding en ... chocolade.
  17. Warm aanbevolen 😁 In mijn ervaring is "soms" drinken iets dat heeeeeeeeel langzaam..... maar heeeeel zeker... uiteindelijk toch weer uit de hand loopt 🙃
  18. Ik denk dat je daar zeker wel over kunt schrijven hier, iedereen zal dat begrijpen. De afkeurende reacties gingen erover dat Spirit vertelde over haar vriend en nogal laconiek schreef dat hij gelukkig zijn rijbewijs niet kwijt was geraakt. Dat is iets heel anders dan vertellen over de onverantwoorde dingen die je zélf gedaan hebt, zeker als je inziet wat een vreselijke risico's je daarmee hebt genomen.
  19. Hey @Rosee, het gaat zo zo. Ik drink toch nog soms en het geeft veel gedoe in mijn hoofd. Om doodmoe van te worden, maar ik krijg de knop niet goed om. Vandaar dat ik me vastleg....
  20. Mijn ervaring is dat de wil om te stoppen nog niet meteen een makkelijk stoppen tot gevolg had. Stoppen wilde ik al heel lang, maar het heeft heel wat zoeken en vallen en opstaan gekost om uiteindelijk daadwerkelijk te stoppen. En dat kwam uiteindelijk inderdaad tegelijk met het besef dat alcohol geen oplossing biedt, dat alcohol niet nodig is. Maar de wil om te stoppen ging daar heel ver aan vooraf.
  21. Je bent m'n grote voorbeeld, Ome Jim... 👊
  22. Koop gewoon een filtertje dat je in een mok kan hangen. Dan kan je met losse thee aan de gang. Zoiets:
  23. Pytje

    Klaar mee

    Ik herken het ook wel, @Emmy. Maar ben, net als jij, iemand die regelmatig terugkeert na een lange tijd van afwezigheid. Dan vind ik het al leuk dat sommigen mij nog herkennen. Het geeft toch wat extra steun en af en toe inloggen houdt mij scherper in mijn eigen proces. Succes met jouw proces! Als je dit op wilskracht doet (zoals je schrijft) zal het je meer energie kosten dan dat het uit een innerlijke overtuiging komt. Maar ook ik weet maar al te goed dat die laatste soms ver te zoeken is. Schade beperken is dan al een heel mooi streven, toch?
  24. Koffie.😇
  25. Ik ben een echte koffie-lurker. Maar jullie motiveren me wel om toch ook eens iets met thee te gaan proberen. Waar ga ik mee beginnen als ik op "Start" sta? En ik heb geen potje en geen ei en geen zeefje. Dus maar beginnen bij de zakjes zou ik zeggen....
  26. FRESH & FIT & FREE OF ALCOHOL Jane renaldo61 Bob Spirit bumperjim knakker Rosee Lika Yana Etty MaryArt Maja Prana IJsvogel Pytje
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...