Alle activiteit
Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt
- Afgelopen uur
-
Vrijdag 20 maart 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van renaldo61 in Ditjes, datjes & dagdraad
Ik had mijn raarste ervaring met mijn moeder en toen was ik pas 5, nooit verwerkt en nu nog steeds mijn hoofdprobleem -
Tips om te vermageren
discussie antwoordde op een renaldo61 van renaldo61 in Hulpverlening, behandeling en medicatie
1. Als je een maaltijd gegeten hebt, denk je vaak dat je nog steeds honger hebt. De truc is dan een tijd te wachten, het hongergevoel gaat dan wel over. 2. Als je zin hebt om te eten, maak dan een wandeling. 3. Voor je een maaltijd nuttigt, drink eerst een glas water. 5. Een glas water, limonade of een kop thee drinken in plaats van iets lekkers tussendoor eten. -
renaldo61 volgt nu Zaterdag 21 maart 2026 en Zaterdag 21 maart 2026
-
Goeiemorgen iedereen. Dagpact: renaldo61
-
120,3
- Vandaag
-
En @Reacher. Tot nu toe bestaat de jury alleen uit jou. Dat is een zware taak. Je mag (moet bedoel ik daarmee) natuurlijk ook zelf meedoen, maar dan niet op je eigen inzending stemmen, goed? O ja, @Mormel, stuur maar gewoon in. Iedereen mag gewoon 2 X inzetten. Lijkt me wel eerlijk. Man of vrouw maakt niet uit. Het moet woke blijven. Je lijkt me wel een geschikt jurylid. Kun je je met Reacher in de haren vliegen, altijd meegenomen. En een beetje ophef over malversaties is de beste reclame voor een concours als dit.
-
Ja, ik lag idd te pitten. De organisatie van zo'n groot concours vreet energie. Misschien kunnen we het zo doen. Als we een jury bij elkaar krijgen (2 of 3 mensen o zo?) dan zal die bepalen wie de schoonheidsprijs wint. Lukt dat niet, dan stemmen we gewoon zelf, maar niet op onze eigen inzending. Is dat wat? Kijken wie welke acteur/actrice mooi vindt is op zich ook al leuk. O ja, geen foto’s van jezelf. Acteurs/actrices moeten wel een kans maken. (En geen van Marilyn Monroe, daar krijg ik altijd buikpijn van).
-
Vrijdag 20 maart 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van stroumfke in Ditjes, datjes & dagdraad
toen ik tiener was had mijn vader rare trekjes dan zaten we in de living en er werd geen woord gezegd ik wou dan bv naar mijn kamer gaan maar ik mocht niet weg ik moest terug de zetel in en dan keek hij naar mij zonder iets te zeggen ik had een akoustische gitaar en die heeft hij voor mijn ogen kapot gegooid ik had in die tijd dromen dat hij mij zou verkrachten ik kan tot nu toe nog steeds geen volwassen relatie aan - Gisteren
-
welke psychofarmaca heb je den gekregen da je volledig out was
-
Vrijdag 20 maart 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van stroumfke in Ditjes, datjes & dagdraad
Nachtpact Reacher Quinn Maja A. Rosee Jane stroumfke -
Vrijdag 20 maart 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van stroumfke in Ditjes, datjes & dagdraad
is hier nog iemand wakker -
Vrijdag 20 maart 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van stroumfke in Ditjes, datjes & dagdraad
ja tv kijken op mijn tabletje op mijn bedje op het forum zitten een boek lezen -
Donderdag 19 maart 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van lady jane in Ditjes, datjes & dagdraad
naar St Maarten, toch? -
Vrijdag 20 maart 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van lady jane in Ditjes, datjes & dagdraad
Nachtpact Reacher Quinn Maja A. Rosee Jane -
-
Voor vrouwen moet ik nog even denken, zoveel mooie vrouwen. Maar dat is allicht voor de volgende ronde.
-
Zaterdag 21 fmaart 2026 voor ons allemaal
-
Vrijdag 20 maart 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van stroumfke in Ditjes, datjes & dagdraad
wa wil zeggen nachtpact en wa houdt da in -
Nachtpact Reacher Quinn Maja A.
-
Nachtpact Reacher Quinn Maja
-
Nachtpact Reacher Quinn
-
Vrijdag 20 maart 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van Reacher in Ditjes, datjes & dagdraad
Nachtpact Reacher -
Reacher reageerde op een bericht in een discussie:
Pubquiz vragen
-
Donderdag 19 maart 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van Quinn in Ditjes, datjes & dagdraad
@bumperjim andersom. En dat houd ik vol tot m'n dood. Verdedig de toren, behoud de Stad. -
Donderdag 19 maart 2026
discussie antwoordde op een renaldo61 van bumperjim in Ditjes, datjes & dagdraad
Die toren is genoemd naar een vreselijk fout drankje 🫤
