Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Wij hebben frambozenstruiken in de tuin, en die probeer ik liefdevol te verzorgen. Nu zaten er luizen op. De klootzakken. In mijn geestdrift wilde ik ze wegspuiten met de plantensproeier. Maar daar zat nog een mengsel in van zeepsop met ammoniak. Hele oogst van dit jaar oneetbaar. En omdat ik niet wil dat de buurtkindertjes de gifvruchtjes in hun mond stoppen heb ik net alle rode en groene vruchtjes weggeknipt. Het voelde alsof ik kinderarmpjes af aan het knippen was. Wat een ellende.
  3. De uitgestelde boodschappen toch maar gehaald bij 33 graden! Na de koude airco bij de Lidl was het helemaal kokend heet op de fiets. Thuisgekomen leek het alsof ik ook een airco aan had haha, 23 graden is dan ineens heerlijk koel weer. Ik verheug me nu alweer op zwemmen morgen.
  4. Vandaag
  5. Mariposa

    Woorddomino III

    Zo en toen was er koffie
  6. Gewoon aluminium folie er tegenaan 😎
  7. 8 uur pas? 😜 ik heb gisteravond lekker met bumperhond in de rivier gezwommen om 21:30. Daar is verder niemand behalve wat vissen en kikkers. Bumperhond zwemt me er nog gigantisch uit op haar hoge leeftijd, dat is echt een waterrat. Ik moet altijd uitkijken want als ik zwem denkt ze dat mn voeten een soort vissen zijn of zo en dan hapt ze ernaar. In horizontale toestand in het water snapt ze niet dat het bij mij hoort. Daarom zwem ik ook maar niet in mn blootje ☠️
  8. Lonster1

    Woorddomino III

    Aard van het beestje is dat hij er maar wat op los zoent.
  9. Dat klinkt als een fijne betrokkenheid, dat je werkgever hulp inschakelt voor jou.
  10. Een cola licht reclame? Bedoel je neonletters met een merknaam? Ja heerlijk, zwemmen met dit weer. Maar om nou om 8 uur te gaan zwemmen en daarna te gaan wandelen lijkt me best overdreven Lady Jane. Ik heb morgenochtend ook een wandelafspraak, ga ik vaak met een vriendin door park en langs water en daarna koffie. Denk dat we ook maar extra vroeg moeten gaan. Heerlijk een zwembad in de tuin. Wel veel onderhoud, lijkt me. Ik wil mijn kleine raam dat de meeste zon vangt, afplakken. Heb daar een mooi ding voor, maar nergens te vinden. Grrr. Heb er al een drukke dag op zitten en denk dat ik zo lekker voor de tv ga liggen met een zak chips en een 0.0 bier. Maar eerst even verder zoeken naar dat ding.
  11. Ik heb hier soort cola licht reklame. Ken je die nog? Heb hier vanmiddag 2 knappe jongens die hard in me tuin bezig zijn. 😂😂 ach geef ze O we een ijsje 🍦 wat een hitte voor ze
  12. Zo, bijna al mijn boodschappen zijn binnen Warmpjes buiten, maar vanochtend heerlijk op het balkon koffie gedronken Er hangt weer een mega was buiten, gisteren ook al, maar daardoor heerlijk geslapen in mijn schone bedje Verjaardag vN broer morgenavond afgezegd. Moet morgenmiddag weken en had best een drukke week. Dagje uit geweest met de bejaarden . Met de rondleiding was er een snelle groep ( zonder rollator of stok)en een langzame groep. Zei tegen mijn vriend ; kom op, rennen, we horen bij de snelle groep !! Ha, ha erg om moeten lachen, toch was het een erg gezellige dag, met de bus en geheel verzorgd Hoefde nergens aan te denken, alles was geregeld, van rondleiding, tot koffie met gebak , lunch en diner Hondje was bij dochter,alweer ze drie keer een uur met haar gelopen hebben Arm beestje, ze was kapot en had de andere dag geen kind ( hond) meer aan haar Gisteren is ze weer helemaal kort getrimd Heerlijk voor haar met die hitte
  13. Hier word het nu ook wel wat drukker in het buitenbad @lady jane. Het is wel heerlijk dat het er is en het zo dichtbij is. Ik zwem ook graag op m'n rug en heb dan ook het liefste geen tegenliggers. Op m'n rug werkt mijn roer ook niet zo goed, kom vaak ergens waar ik helemaal niet wil zijn. Heb ook al een paar keer hard mijn hoofd gestoten tegen de kant. Niet wetende dat ik er al was. Nu tegenwoordig maar eerst voelen.
  14. Na een tijdje (behoorlijk lang) weg te zijn geweest, ben ik er weer eens. Mijn verslaving speelt nog steeds een spelletje met me. Ondertussen weer een kliniek bezocht voor een week, wat natuurlijk te kort is. Mijn werkgever is me uiteraard op de hoogte van de problemen en heeft hierbij de hulp van Be Responsible ingeschakeld. Vandaag eerste gesprek gehad. Het is de bedoeling dat ik een blaas apparaat thuis krijg en deze 2x per dag moet gebruiken. Op het moment dat er alcohol in mijn lichaam zit, krijgen zij hier een sms over. Daarnaast moet ik ook weer op zoek naar een nieuwe afkickkliniek.
  15. @lady janewat leuk veel plezier wel warm denk
  16. @spirit goed er komen idd nog zat dagen dat je oma kan spelen een relaxe oma is ook belangrijk. rustig aan met je gal . gisteravond heb me snel in hoekje gewurmd bij de niet drinkers.was een hele leuke avond maar helaas had ik echt die flinke steen in me maag.en heb wel even me best moeten doen. Mezelf wel betrapt op het staren naar een glas hoe triest 😂 gewoon zo nerveus en de enige manier die ik weet is wijn nemen dan .Vanavond lekker even varen met me man samen en morgen voetbal kijken bij niet drinkers heel fijn.even goed zo
  17. Net terug van het buitenbad, eindelijk lekker water dus ik kon nu langer doorzwemmen dan eerder deze week. Helaas trekt de warmte nu ook meer zwemmers en mensen die doen alsof, dus het was wat laveren. Maar toen de snelle baan vrij kwam, was ik ook even heel snel daarheen en toen kon ik nog 20 min. in mn uppie op mijn rug zwemmen. Voor morgen een wandeling gepland met vriendinnen van voedselbos stadsakker en kloostertuin, Gauw een uur naar voren gehaald dus half tien op de fiets eerst. En als ik dan nog wil zwemmen moet dat om 8 uur al. Geen idee of me dat lukt.
  18. Sterkte @Fonny. Ik mis @renaldo61 ook. Heb er geen goed gevoel bij. Hoe is het gegaan gisteren @Kaatjemama? Rustig aan maar @Yvonne. Het is te warm om je druk te maken. Hier ook maar een tandje terug. Hoewel het buitenbad mij wel lonkt, ga ik dit keer maar niet. We hebben hier ook een groot zwembad opgezet buiten. Dat is zoveel werk geweest, dus blijf ik lekker dicht bij huis. Mijn gal gaat ook weer een beetje opspelen dus rustig aan. Weet niet of ik mijn kleindochtet uit zal nodigen. Dat is dan weer veel te druk en er komen nog veel meer dagen dat ze bij oma kan zijn. Ik ben nu even niet in functie als oma 😁.
  19. Dankjewel @bolletje voor je steun en begrip! Ik zoek het idd wel wat in die richting maar het is en blijft een zoektocht die me ook hard met mezelf confronteert. Het is zeker en vast ook een kwestie van helemaal mezelf te kunnen worden, daar voor te gaan staan en dit ook durven voor-leven voor haar. Het is vaak allemaal een diepe worsteling met mezelf en de wereld maar stilaan leer ik wel om daar kleine stapjes in zetten. Het is vooral ook groeien in mijn eigen-waarde en zelf-vertrouwen. Work in progress dus en het hangt ook nog eens vast aan mijn verslavingen en levenslange vlucht en onderdrukking van me-zelf. Groei op al deze vlakken is wel wat ik nastreef en waar ik hard voor werk. Maar het is ook niet in 1 klap allemaal opgelost en dat is soms ook wel frustrerend.
  20. Sterkte @Yvonne 😘
  21. Doe je rustig aan @Yvonneke? Sterkte @Fonny
  22. goeiemooiemorgen frummers
  23. Goeie morgen allemaal, Musashi is het niet fijner voor je om eens te kijken op een forum voor ouders met een hoogbegaafd kind? Wat dit komt heel vaak voor bij deze kinderen. En ooit gehoord van Indigo kinderen? Misschien ook eens kijken.
  24. Ik hoop dat de pijn vandaag weer een stuk minder zal zijn @Fonny
  25. Goedemorgen frummers. Pfff, het was een moeizame nacht: lang en heftig onweer. Dan mag onze hond inmiddels behoorlijk doof zijn, ze was compleet van de leg... ik heb daardoor weinig geslapen, viel tegen de ochtend pas in slaap. Ik had rond vijf uur wakker willen worden en dan alles tegen elkaar openzetten, maar dat lukte dus niet. Tis. niet anders. Een bakje nu even snel en dan aan de slag.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...