Spring naar bijdragen

erik

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    3.996
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    26

Profile Information

  • Geslacht
    Zeg ik liever niet

Recente profielbezoeken

6.700 profielweergaven

erik's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. erik

    Jaarpact

    Ja dat gaat lukken en ik kijk er naar uit. Weer op het punt van een jaar staan. Terug van weggeweest. Wat attent dat je dit zo voor ons bijhoudt. Vandaag stond ik er echt bij stil en dacht van jaarpact opzoeken. Ook succes een Pete Maverick en Mijngerrit, mijn datumgenoten.
  2. erik

    Jaarpact

    Claudius, chapeau een vol jaar en er speelt veel is je leven. Erg knap en om trots op te zijn. En natuurlijk ook Emmy Nieuwbegin en Fabienne1985 van harte.
  3. erik

    Jaarpact

    Sorry voor late reactie. Ik dacht hieraan toen ik al op vakantie was in Frankrijk en ik had geen inlogcodes bij mij. Ook niet erg bezig geweest met het moeilijk hebben met niet drinken. De eerste vakantie dat ik niet eigenlijk toch wilde drinken maar weerstand moest bieden. Ik was bezig met heel veel wandelen en gezond leven. Geen triggers gehad op die paar seconden na in een cafe. Het is inmiddels bijna 11 maanden. Moest toch even een teken van leven geven hier en dat alles goed gaat.
  4. erik

    Jaarpact

    Ja ik zit over de 9 maanden. Nog steeds droog maar even mijn aandacht op andere dingen. Toch even hier om te laten weten dat het goed gaat.
  5. Goedemorgen iedereen. Fijne pasen, geniet van het lange weekend ook. Ik ga nu slapen na nachtdienst. Mooie dag gewenst.
  6. erik

    Jaarpact

    Het is alweer een keer de 15e geweest. Even erg drukke weken met gesprekken rondom transgenderzorg waar ik jaren op gewacht heb en juist die weken veel werken. Kom nu uit de nacht en ga slapen. Dank voor de felicitatie en succes iedereen.
  7. erik

    Jaarpact

    Dank Bob, ik bedenk mij vandaag pas dat het al de 15e geweest is. Ben bezig met gesprekken met psychologen rondom gender. Dat eist mijn aandacht op en vergat dit een beetje. Geveeliciteerd iedereen op dit jaarpact met elke maand (elke dag eigenlijk) weer een stap verder. We stappen verder.... @jackjanssen lange tijd gestopt al. Welkom hier.
  8. erik

    Jaarpact

    @MijnGerrit @Monster en @Jan1000 van harte gefeliciteerd. Ik zelf merk dat de 15e steeds meer een datum met betekenis weer wordt zoals ooit de 5e was. Ergens voelt het als op de oude voet weer doorgaan zoals ik ooit jaren gestopt was. Ben er nauwelijks mee bezig vergeleken met eerdere keren.
  9. erik

    Jaarpact

    Dank Bob. Gaat mij goed af op dit moment. Terug van een weekje wandelen in Limburg. Voel mij goed bij gezond eten en bewegen en daarbij hoort niet drinken.
  10. Hoor net deze in een café in Luik waar ik geniet van helder zijn en hoeveel ik gewandeld heb deze mini vakantie (laatste vakantiedag vandaag) Deze staat op en het raakt mij onverwacht. Zomaar met natte ogen aan mijn espresso. Dankbaar dat mijn lijf zo veerkrachtig is vooral.
  11. erik

    ARRESLEE-PACT 2024

    Beste wensen iedereen 🥳🫶🧨✨️ een keidroog Nieuwjaar.
  12. erik

    ARRESLEE-PACT 2024

    Hier gaat het prima. Het enige is het onrustige maar bezig blijven. Zonder drank nixxen kan ik nog niet goed. Word wat moe van mezelf. Kijk uit naar 5 dagen Zuid Limburg vakantie vanaf 1 januari. Lekker wandelen en sauna. Ben hier niet zo actief maar deze belofte voor de hele eind december periode is fijn.
  13. erik

    ARRESLEE-PACT 2024

    Ik stap halverwege mee in, was bijna deze traditie vergeten. ARRESLEE-PACT 21-12-2024 tot 1-1-2025 Bolletje Moeps Jane Bob Freekie Claudius rapilos Artemis Dyem Jannigje Wimmelt Rosee Oskar Maja Kunsie JamesM Fonny Erika
  14. Fijne kerst iedereen 🎅. Gisteren avonddienst en vanaf 15.00 weer werken. Zo kerstontbijten bij ouders. Dagpact: Claudius Fonny Etty Erika
  15. erik

    erik stelt zich voor

    Vandaag dag 100 nuchter. Een andere app wees mij op deze mijlpaal. Vlak na 3 maanden heb je blijkbaar dag 100. Dit blijven toch lastige dagen de komende dagen. Deze mijlpaal herinneren met kerst en oud en nieuw. Dagen waar het verleden mis ging. En ja Bob, idd de 4 jaar cycle van bitcoin veroorzaakt doordat ze de beloningen voor de miners (de computerkracht) halveren elke 4 jaasr waardoor dit ontstaat. En het nu een jaar met kansen is. Behalve dat ik er geld aan overhoud is het effectief om mij bezig te houden met iets anders dan aan drank denken. Het vraagt nuchterheid, zonder mij in emoties zakelijk kijken en het zou nooit met drank goed kunnen. En ik ben ergens net zo een cijfer fetisjist als mijn opa en oom die wiskundigen zijn. Ben er niet zo goed in als zij maar vind het wel leuk. En het gaat beter dan mij zorgen maken over Israel Palastina en Oekraine etc. In Corona tijd was ik helemaal politiek twitter betrokken. Daar raak ik van in een stemming dat de kans op drinken groter wordt. Daarom blijf ik maar sporten en hodlen. (holding on for their life van crypto, dit is een uitdrukking)
×
×
  • Nieuwe aanmaken...