Spring naar bijdragen
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum Verslavingdebaas

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zondag 24 Mei

Featured Replies

  • Antwoorden 62
  • Weergaven 5,8k
  • Created
  • Laatste antwoord

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Even melden dat pumpkin en ik maatjes zijn geworden zo... nu trek ik de natuur in. doeg

  • LABELS Als je een draad aanmaakt en je geeft het een labeltje mee, bijvoorbeeld:' heerlijk, zondag 'dan komen onderaan de pagina alle draden te staan die hetzelfde labeltje ooit mee hebben gekregen.

  • Terug uit de natuur . normaalgesproken zou ik nu een fles wijn open trekken en die in de tuin opdrinken. Zit nu aan de spa. Moet toch iets anders verzinnen. Water is niet zo lekker.. heb mezelf wel op

Geplaatst

Avond…Strand was heerlijk, veel vitamine D getankt, voel me lekker rozig.

 

Kabouter, je zal wel geschrokken zijn. Hoop dat als je dit leest alles goed is verlopen en dat je spoedig herstelt.  :rose:

 

Plof, ben benieuwd of het gelukt is met de aardappelen. Ik heb het ook zo geleerd toen ik werkte als assepoester bij een gezin in Zuid-Europa. Mijn ervaring is dat het erg afhangt van het soort aardappel. Als het niet lukt kun je ook een vork in de gekookte aardappel steken en met behulp van een aardappelmesje en je duim de schil eraf trekken. De vitaminen blijven sowieso beter behouden als je ze in de schil kookt, maar dat wist je vast al.

 

Fruit, een wijnende date. Tja, wat moet je ermee? Ik denk dat het wel aangeeft dat ze er in een eventuele gezamenlijke toekomst ook geen moeite mee zal hebben om alleen te drinken. Aan jou de vraag of je dat zou kunnen handelen. Ik zou het niet willen, een partner die regelmatig alleen thuis drinkt. Zegt natuurlijk meer over mij dan over die partner, I know.

 

Gun gemist gisteren, jammer. Gunn  :lips:

 

Goed, ik ga opslomen… Fijne avond!

Geplaatst

ik heb lekker een beetje in de tuin gerommeld Pinkman en van t zonnetje genoten.

Jij ook een leuke dag gehad?

Geplaatst

Nou ja Kabouter, ben ik even naar de Libelle Zomerweek om te werken lees ik zomaar ineens een  blindedarm onsteking.

Jou blijft ook even niets bespaard. Heel veel sterkte. 

Geplaatst

Hahaha, ja kids Pinkman, mooi spul en zo veranderlijk als t weer

Geplaatst

Ook ik meld me droog af .

Ff kletsen met mijn oudste en dan lekker slapen.

Weltrusten.

Geplaatst

Zo, even afmelden

Hard gewerkt vandaag, nu aardig afgedraaid, net thuis

Zorgt voor de nodige afleiding en is goed.

 

Kabouter;

Sterkte,

Niet te geloven, wat jou allemaal overkomt, en zo plotseling he

Wens je heel snel, veel beterschap

Geplaatst

Nuchter maar voldaan sluit ik de dag af.

Truste allemaal!

Kaboutertje, ik denk aan je. Hoop dat je vlot herstelt van de ingreep. Neem je rust vooral!

Geplaatst

een volle dag

heerlijk gevolleyed eerst

(en 1 set met dochter samen tegen drie goeie mannelijke spelers gewonnen, lekker kicken dus)

daarna zij terug naar huis en studeren en ik naar t strand en voor 2 genieten. Nog een avonddienst er achteraan

en nu heb ik een bordje maischips verdiend, vind ik zelf.

Met het mooie weer lijkt het even over helaas, dus binnen-klusjes morgen.

slaapwel frummers :moon:

Geplaatst

Fruit, een wijnende date. Tja, wat moet je ermee? Ik denk dat het wel aangeeft dat ze er in een eventuele gezamenlijke toekomst ook geen moeite mee zal hebben om alleen te drinken. Aan jou de vraag of je dat zou kunnen handelen. Ik zou het niet willen, een partner die regelmatig alleen thuis drinkt. Zegt natuurlijk meer over mij dan over die partner, I know.

 

Nooit eerder over gedacht, hoe sta ik tegenover een partner die wel regelmatig (veel) drinkt? Ja het zegt idd meer over mij dan over de partner maar ook ik zou het zoveel fijner vinden om een partner te vinden die heel beperkt of niet drinkt. Of het een go of no-go is....ik denk dat het verstandig is om het niet te willen voor mezelf. Goede vraag voor me om wat langer bij stil te staan.......

 

En voor nu meld ik me droog af en zonder blowen. Nu meteen mijn bed in want ik het het weeeer te laat gemaakt.

Geplaatst

Naar NA meeting in Reykjavik geweest! Een bijzondere ervaring. Ik was veruit de senior, de rest van 18 tot 35. Zo'n 30 personen. Alles in het IJslands, niet echt mijn tweede taal. Maar ik herkende de structuur en wat woorden. Ik voelde me erg welkom en heb met een paar mensen staan napraten. Echt de moeite waard!

Ik meld me nuchter af voor de dagpact. Welterusten.

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Account

Navigation

Zoeken

Zoeken

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.