Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Ik ken het forum al. Dankzij de hulp hier ben ik heel lang geleden gestopt met alcohol. Ik ben zo’n jaar of 15 kurkdroog geweest. Ik ben weer begonnen met drinken (wat natuurlijk binnen enkele weken grenzenloos zuipen werd) toen ik ervan uitging dat ik niet lang meer te gaan had. Ik ga daar nog steeds van uit. Ik weet niet of ik de “martelgang” nog kan opbrengen om te stoppen met verdoven. Maar ik heb de keuze om in een roes dood te gaan of misschien nog wat nuchtere tijd te krijgen, zoals die, waarvan ik in mijn “droge periode” intens van kon genieten. Ik zal nog een keer een oprechte poging doen. 
 

Geplaatst

@Quinn Ja, dat was precies het woord dat ik in gedachten had, toen opeens alles anders voor me werd.

@lady jane Ik weet echt niet of het nog eens lukt om me bij elkaar te rapen. Maar ik zal er mijn best voor doen. Misschien komen de dingen die ik ooit mooi vond nog wel terug. (Ha, ik lijk wel zo'n diepzinnige dichter)

Geplaatst (bewerkt)
25 minuten geleden zei Reacher:

Spock! Wat krijgen we nu 🙁 Lukt het momenteel wel om gestopt te blijven? 

Och lieverd, ik krijg het vandaag niet klaar om ook maar een enkele raket op de Klingons af te vuren. Ondanks dat ze dit meteen verdienen, doe ik vanaf morgen een poging om me teweer te stellen. Je bent een schat, en vergeet onze date in 2307 niet. Lukt dus vandaag niet, wil ik daarmee zeggen, op zijn Vulcans.

bewerkt door hub02
Geplaatst
7 minuten geleden zei Reacher:

Ah. Schade beperken dan toch Hub, morgen beter. 

Spock zei nooit "ik weet het niet". Hij zei "not enough data". Heb morgen niks in huis, dus vanaf morgen doe ik een poging.

Geplaatst
5 minuten geleden zei Quinn:

Morgen samen doen dan?

Zal me grote moeite kosten, maar ik doe een poging. Dankjewel voor je steun. Zal het wel nodig hebben. 

Geplaatst
Zojuist zei Quinn:

Ik de jouwe ook, alle steun is welkom.

Ja, aan mijn steun heb je wat. Toen ik stopte wist ik het allemaal wel. Dikke adviezen aan anderen, ik blaaskaak. Heb er niet veel van terecht gebracht, denk ik.

Geplaatst
13 minuten geleden zei Quinn:

Je weet toch, those who can't, teach.

Of wil je echt een wedstrijdje doen wie de grootste bek heeft?

Ondanks dat ik het financieel best goed had, was ik een zuiplap. Altijd geweest. Ik zei, destijds, toen ik wilde stoppen "ik doe maar een poging". Dat scheen 15 jaar te lukken, maar in tijd van niks was ik weer dezelfde als vroeger. Als iemand iets van mij kan leren, dan is het hoe het niet moet. Als je me wil steunen, dan vind ik dat heel lief van jou. Zal het nodig hebben, om te beginnen, vooral morgen, ik heb niks meer in huis. 

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...