Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst

Hier hebben we 's avonds tijdens het avondeten (voor de tv met bord op een schoottafeltje) altijd een aflevering van een Netflixserie op staan. Series die ik nu nog even boven kan halen waren 'Six Feet Under' (met 'Dexter' als begrafenisondernemen), Anne with an E, de hele Downton Abbey, Dept. Q, 'Thursday, en nog zo wat.. Je snapt wel dat, met 1 aflevering per avond, dat het verre staat van bingen. Het gebeurt wel eens dat we aan een nieuwe serie beginnen en er dan na twee afleveringen achterkomen dat we deze al eens gezien hebben... alsof er niet genoeg te kiezen valt..😁

Geplaatst

Zo vanuit de woonkamer kan ik wel genieten van het winterweer. Maar moet er vanmiddag nog uit met de hond. Die vindt het al snel klaar. Beetje lui aangelegd, dus benieuwd hoe lang we het vol gaan houden. 
Eerst binnen maar eens aan de poets. Gisteren niet gedaan, omdat ik een serie aan het bingen was 😇 Vond ik wel verdiend na een erg drukke week.

Hierboven al genoemd, maar Oogappels is idd een erg mooie serie. Kan je terugkijken via NPOplus. En verder kijk ik alles wat los en vast zit op Netflix. Net hoe mijn stemming is. Gewone tv wordt hier bijna niet meer gekeken…

Geplaatst

Nee, series bingen kan ik me niets bij voorstellen .Vind films vaak al te lang om naar te kijken.
Wat ik wel heel leuk vind is B&B winter vol liefde.
Daar ga ik echt voor zitten
Hoewel ik zelfs dat al lang vind duren (1.5) uur.
Ach ja, zo heeft ieder zijn ding he

Geplaatst (bewerkt)
3 uur geleden zei Musashi:

Goeie morgen,

Thee nog steeds in het gesloten zakje. Ik werd eerst overvallen door faalangst en daarna was het te laat om nog groene thee te drinken. Ben dus maar bij mijn classics gebleven. 😇
Als een serie te veel seizoenen heeft, haakt mijn man af. Dat vind ik erg lastig en daarom kijken we meestal mini-series. Fargo is een uitzondering want elk seizoen staat op zich zelf. Vind ik een echte aanrader. Nu zijn we The beast in me ah kijken, ook heel goed. White Lotus heb ik dit jaar op het vliegtuig gekeken en smaakt naar meer maar die kan ik hier nergens vinden? Jammer want was ook echt geweldig. Heb je adolescence al gezien? American horror story heeft ook wel enkele leuke seizoenen. This is us (Disney +) heeft ook veel seizoenen en was absoluut niks voor mijn man dus dat heb ik alleen gekeken en kon ik lekker meejanken onder een dekentje met al dat familiedrama/ trauma. Ik kan bijna geen film meer uitkijken maar wat series bingen, daar blijf ik wonderwel voor wakker. Zou verslaving hier iets mee te maken hebben?

White Lotus zit op HBO geloof ik of anders kan je op Apple tv ook heel veel zien maar dat moet je per keer betalen.

Adolescence was goed idd.

Onze all-time favourite op Netflix is How to get away with murder, daar moet je wel goed je kop bij hebben om alle vooruit- en terugverwijzingen op te pikken, echt pittig en een enorm tempo.

Breaking bad hebben we geprobeerd maar vonden we erg traag.

Black mirror is ook top. 

bewerkt door bumperjim
Geplaatst

Hier eigenlijk vandaag kommer en kwel. Vannacht wakker gelegen van een raar opgeblazen gevoel in mijn maag. Verrot uit bed gekomen. Mijn lievelingsbeker, waar mijn naam op staat en eigenlijk een souvenier was, kapot gevallen. Was dus al in tranen vanochtend. Straks word m'n kleindochter weer opgehaald. Die kinderen van tegenwoordig hebben alleen maar ook voor een beeldschermpje, waar ze een of ander oneindig spel aan het doen is. Gisteren kwam ik met ouderwetse spelletjes aan. Ooit eens gekocht op een rommelmarkt. Valkuil, wie is het, electro, mens erger je niet. Ik dacht dat ze dat wel leuk zou vinden. Nee hoor Oma, saaaaai. Ben blij dat ik de tijd nog heb meegemaakt, dat er echt spelletjes werden gespeeld. Pffff, hoop er voor de rest van de dag er voor ons nog wat van te maken. Mijn vriend is ook wat van streek door mijn huilbui van vanochtend. Dan ben ik even ontroostbaar.

Geplaatst

Wat een vervelend begin van de dag Spirit, hopelijk wordt het nog beter inderdaad. En anders maar even een off dag. Ik kijk momenteel naar een serie die zich afspeelt in de jaren 30. Vermaak was de radio, kruiswoord en simpele maar leuke creatieve spelletjes buiten voor de kinderen. Dat zag ik ook wel met de sneeuw, dat kinderen hele bouwwerken aan het maken waren. 

Ik vond Breaking Bad een goede serie, maar de spin off Better call Saul vond ik helemaal geweldig. Ik heb geen Netflix meer, maar met NPO plus en crimezenders op de tv mis ik dat eigenlijk ook niet zo. 

 

Geplaatst

@Adri03 Ja dat kan ik me nog wel herinneren, daarom vroeg ik het ook aan jou!😆

@Lonster1 Better call Saul heb ik ook gezien. Ook goed idd. En ik vind het trage van beide series ( Breaking Bad) juist prettig maar dat zal de leeftijd wel zijn denk ik. 

Geplaatst
2 uur geleden zei bumperjim:

Onze all-time favourite op Netflix is How to get away with murder

O ja inderdaad, hier ook een absolute favoriet!

Doet me denken aan Blacklist, al gezien?

 

Geplaatst (bewerkt)
6 uur geleden zei Francoise:

Squid game 

Heeft de Stier al gezien en Alice in Borderland ook, iets soortgelijks maar dan Japans.

Dit soort series kijken we altijd samen.

Kijk ik alleen dat zijn het dingen waar de Stier niks aan vindt, The Office, South Park, Ricky Gervais...

Ricky Gervais After Life, prachtig 🥰

bewerkt door bumperjim
Geplaatst (bewerkt)

Bedankt voor alle kijktips. We zijn er nu aan toe om ze eens te bekijken. Het is geen bos geworden. Mijn zoon was er pas half 6. Heb wel nog even mijn ronde kunnen maken met de hond. Het pad was goed te doen om 3 uur vanmiddag. Al met al een dag met een lach en traan. Morgen lekker zondag!!!

O, het gaat breaking bad worden nu.

bewerkt door Spirit

Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen

Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten

Account aanmaken

Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!

Registreer een nieuw account

Aanmelden

Ben je al lid? Meld je hier aan.

Nu aanmelden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...