Jannigje Geplaatst 6 uur geleden Rapport Geplaatst 6 uur geleden 8 uur geleden zei Yana: Ik kan me mijn eigen imperfectie wel vergeven. Dat vind ik mooi @Yana, ik heb daar nog steeds moeite mee. Mildheid, mooi woord, voor mij nog niet altijd gemakkelijk naar mijzelf toe. Maar ik blijf het proberen.
Jannigje Geplaatst 6 uur geleden Rapport Geplaatst 6 uur geleden Goedemiddag allemaal, ik meld mij ook weer eens. Het stormt, regent en een paar keer hagelde het hier. Ik was in een pluktuin groente aan het oogsten, alleen. Regenpak aan, dus wie doet me wat. Ik realiseerde me weer eens hoe verschillend we allemaal zijn. Vandaag sprak ik een aantal mensen die eigenlijk allemaal een hekel hebben aan harde wind. Ik niet, ik vind het heerlijk! Niet altijd op de fiets als ik er tegenin moet fietsen, maar verder wel. Ik heb er niet om gevraagd, er niet mijn best voor gedaan, dus waarom hou ik er dan van? Geen idee. Sommige dingen “zijn” er en andere niet. Zo maar wat mijmerend in de wind en de regen.
bumperjim Geplaatst 6 uur geleden Auteur Rapport Geplaatst 6 uur geleden Herfst is best lekker inderdaad
renaldo61 Geplaatst 4 uur geleden Rapport Geplaatst 4 uur geleden Weer naar een sessie van de Herstelacademie geweest. Ik kom dus buiten en praat met mensen.
Lika Geplaatst 3 uur geleden Rapport Geplaatst 3 uur geleden Hartstikke top @renaldo61. Van harde wind word ik vaak onrustig. Beetje het Shaffy gevoel: ‘als het stormt in je hart ; ga mee, ga mee….’ Het gekke is nu hier op vakantie doen regen en wind me minder. Ik moet er niet doorheen. (Maar doe het wel zonder probleem). Op de fiets naar mijn werk vind ik het vervelend. Nou ja. Dat is pas maandag weer. Maja reageerde hierop 1
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden