Spring naar bijdragen

renaldo61

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    7.526
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    46

5 Volgers

Profile Information

  • Geslacht
    Man
  • Interesses
    Femke, internet, fora,

Recente profielbezoeken

24.904 profielweergaven

renaldo61's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. Ik weet niet goed waar dit te plaatsen. Maar maken jullie je ooit zorgen om leden die zeer actief waren en dan plots verdwijnen?
  2. Mijn slaap is nog steeds niet in orde, want ik dommelde deze ochtend weer in. Verder momenteel niet veel klagen meer wat dat betreft. Maar zoals ik verwacht had ik van artsen geen slaapmedicatie gekregen en bij Hestia moet blijkbaar ook niet zijn voor steun als het er echt op aan komt.
  3. renaldo61

    Ik kan niet meer

    Heb je voor de moment begeleiding van een arts of psychiater? Voor af te kikken kan die medicatie voorschrijven. Medicatie zoals Traxene, dat kreeg ik toch. Voor een beperkte tijd, ook vitamines.
  4. renaldo61

    Ik kan niet meer

    Welkom hier
  5. DAGPACT: Yvonne Oskar kaatje🌺 renaldo61πŸ•
  6. Dagpact: MaryArt Yvonne renaldo61πŸ•
  7. Dagpact: Quinn MaryArt Yvonne renaldo61πŸ•
  8. renaldo61

    KiloKiller

    Het lijkt er bij mij op dat het na het stoppen van te drinken mijn echt gevecht pas moest beginnen, maar goed het is voor mij een zeer groot gevecht en het gaat langzaam de goede kant op.
  9. Het is van paaszondag geleden dat ik nog even dacht dat ik een bier kan drinken. Geen problemen hier.
  10. renaldo61

    KiloKiller

    115,2
  11. Nee hoor hoeft voor mij niet, vast ook niet voor @MaryArt . Dank U Oskar
  12. Leuk om van het dagpact af gesmeten te worden @MaryArt ?
  13. Dagpact: Quinn renaldo61πŸ•
  14. @Mormel . Echt goed geslapen heb ik niet. Maar ik stel nu wel prioriteiten.
  15. Op woensdag had ik terug een gesprek met mijn psychiater. Veel van haar advies ben ik al vergeten. Vandaag een lang gesprek met mijn nieuwe begeleidster. Echt nieuw is ze niet, ik had ze vroeger ook. Het is werkelijk een "Blast from te past". Ze is zeer lang afwezig geweest. Maar ze wordt me nu wel opgedrongen en dat heb ik niet zo graag.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...