Spring naar bijdragen

renaldo61

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    6.223
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    39

5 Volgers

Profile Information

  • Geslacht
    Man
  • Interesses
    Femke, internet, fora,

Recente profielbezoeken

21.920 profielweergaven

renaldo61's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. Alles bij elkaar ga ik veel geslapen hebben afgelopen nacht. Wel steeds korte periodes.
  2. Is dat ooit anders geweest? Vrouwen zijn nu eenmaal rare raadselachtige wezens.
  3. Huisarts, psychiater en diëtist, en nog een paar andere therapeuten allemaal al langs geweest.
  4. Je hebt @MaryArt eruit gesmeten. Dagpact: renaldo61 MaryArt Fonny🌞
  5. Mooie droom gehad. Ik lag met een hond op bed en besloot om buiten gaan te spelen met de hond.
  6. Goeiemorgen iedereen. Ik kan geen alcohol drinken, want als ik een glas drink, drink ik er twee en dan een volgende en een volgende … Daarom drink ik geen alcohol. Nooit meer of toch zolang als ik het volhou. Ik heb dit kunnen bereiken dankzij de hulp van mijn psychiater en mijn Femke. Een nieuwe dag, nieuwe kansen. Dagpact: renaldo61
  7. Welkom hier. Ik heb geprobeerd te minderen, maar ik wist dat dit steeds gedoemd ging zijn. Stoppen is wel gelukt.
  8. Snoep heb ik niet in huis, ik kreeg hier wel het advies van rijstwafels waarvan ik nu teveel eet. Ik ben geen boekenlezer, dat gaat helaas niet gebeuren. Ik hoop op begeleiding.
  9. WEEKPACT 23 November 2025: renaldo61
  10. Goeiemorgen iedereen. Ik kan geen alcohol drinken, want als ik een glas drink, drink ik er twee en dan een volgende en een volgende … Daarom drink ik geen alcohol. Nooit meer of toch zolang als ik het volhou. Ik heb dit kunnen bereiken dankzij de hulp van mijn psychiater en mijn Femke. Een nieuwe dag, nieuwe kansen. Dagpact: renaldo61
  11. Ik weet niet meer hoe mijn probleem aan te pakken.
  12. @Zbb O mijn nazorg is in de kliniek. Maar eindigt dit jaar. Ik ga ook de therapeuten missen.
  13. @Zbb Heb je geen soort van nazorg? In hun vrije tijd denk ik dat ik alleen mijn verpleegster van mijn laatste opname heb gesproken. Wat ging er gisteren dan fout? Proficiat met je 6 maanden.
  14. Troost U @Yvonne ik ben pas aan dag 49 van mijn 366 dagen durende jaarlijkse verkoudheid.
  15. renaldo61

    KiloKiller

    Ik durf mijn huidig gewicht niet plaatsen, het is explosief toegenomen 😥
×
×
  • Nieuwe aanmaken...