Spring naar bijdragen

renaldo61

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    7.780
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    46

5 Volgers

Profile Information

  • Geslacht
    Man
  • Interesses
    Femke, internet, fora,

Recente profielbezoeken

26.201 profielweergaven

renaldo61's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. De zon schijnt ook al niet zoveel uren meer
  2. Je kunt ook steeds afbeeldingen kleiner maken
  3. Ik heb je volledige geschiedenis niet gelezen hier en ik heb een slecht geheugen. Maar ikzelf zat zo diep dat ik steeds als ik opstond een bier dronk. Maar verder terug ben ik opgegroeid dat men inderdaad uit dorst een bier dronk. Mijn grootouders misschien tafelbier, maar bij warm weer was het doodnormaal om een bier te drinken. Ik ben wel niet steeds iedere ochtend met bier begonnen.
  4. Het belooft weer een troosteloze dag te worden
  5. Goeiemorgen iedereen. Dagpact: renaldo61🐕 Weer een nieuwe dag ten huize van renaldo, ik heb reeds ontbeten
  6. Ik weet al niet meer juist meer wat of wanneer de eerste computer in ons gezin was. De eersten behoorden wel alle toe aan mijn broer. Hij zal dat vast via zijn werk verkregen hebben. Het was vast een HP. Veel kon je er niet mee en zelf heb ik er nooit mee gewerkt. De volgende was een Sinclair, waar ik kleine programma's op schreef. Maar de eerste echt bruikbare computer was een Mac rond 1986 denk ik en sinds ben ik aan Apple trouw gebleven.
  7. Hier ook een iPhone gebruiker sinds mijn eerste smartphone. Ik had ooit een Android toestel geprobeerd, dat leek voor mij een ramp. Ik heb dat toestel nooit veel gebruikt.
  8. renaldo61

    Een leven vol alcohol

    Mijn breekpunt was in 2004, toen was ik zeker dagelijks 's avonds teveel beginnen te drinken. Werken ging ik nog wel en lukte nog. Maar veel van mijn regelmaat was bijna definitief weg. Fietsen, tv kijken, interesse in wielrennen. Enzovoort. De alchohol moest een groot verlies compenseren. De alchohol maakte het er natuurlijk niet beter op om het te verwerken. Ik denk dat wij verschillen in wat de aanzet is of was van het drinken. Op mijn vrijwilligerswerk zijn de twee beroepsvrouwen beidde ongeveer 40 jaar. Maandag besefte ik dat daar vooral op gebied van ervaring en levensgebeurtenissen een zeer groot verschil op zit.
  9. Welkom hier. Zelf ben ik steeds de drinker geweest. De vraag of je zelf drinkt is belangrijk, dan zou ik het advies geven om de relatie te stoppen.
  10. Ik drink wel al 2 jaar geen alchohol meer maar het gaat totaal de verkeerde richting met mij huid. Dat uit zich in mijn gewicht.
  11. Dagpact: Mormel renaldo61🐕 Goedemorgen allen.
  12. Dit is helaas ook zeer herkenbaar voor mij. De gedachte iets nodig te hebben om kunnen aan de slag te gaan.
  13. renaldo61

    De avonturen van Spirit.

    @spirit het feit dat hier veel mensen schrijven lijkt me een duidelijk bewijs dat mensen begaan zijn met U. Ik heb U denk als eens geschreven dat vanuit de kliniek het sterk afgeraden werd om een relatie aan te gaan met een verslaafde. Of ex verslaafde. Jij levert een duidelijk bewijs waarom ze dit advies geven.
  14. Ik heb nu vooral problemen met mij niet begrepen te voelen. En dat voelt mij ook aan als in de steek gelaten te worden. Het lijkt alsof ik het over koeien heb terwijl mijn professionele hulpverlening begrijpt dat ik het over paarden heb. Ik had wel mensen waarbij ik me begrepen voelde, maar die hebben nu andere taken of zo . Hey lijkt me alsof het zoeken naar de gepaste hulpverlening een zoektocht is naar een speld in een hooiberg.
  15. Dagpact: Mormel rendaldo61🐕
×
×
  • Nieuwe aanmaken...