Spring naar bijdragen

renaldo61

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    7.012
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    46

5 Volgers

Profile Information

  • Geslacht
    Man
  • Interesses
    Femke, internet, fora,

Recente profielbezoeken

23.410 profielweergaven

renaldo61's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. Het eerste appartement waar ik ging naar kijken was niet echt geschikt voor een hond. Het tweede hetzelfde. @lady jane Ik weet nog niet zeker of ik wel wil verhuizen.
  2. Ik hoop dat dit niet helemaal klopt.
  3. Eerlijk gezegd had ik zeker bij mijn laatste opname een goede klik met het personeel, ik dacht dat het ook met de psychiater goed liep. Maar dat ze me na mijn opname me nog zo lang die alcoholcontroles liet ondergaan heeft me zeker nooit gezind.
  4. @lady jane Ik kijk uit naar een nieuwe woonst. Deze week naar 2 appartementen in de buurt gaan kijken. Deze namiddag naar een huis, waar voldoende groen direct in de omgeving is om met een hond te wandelen.
  5. Dat ik niet terug naar alchohol grijp zou voor mij een bewijs moeten zijn dat ik aan mijn problemen werk. Helaas grijp ik nog wel naar voedsel.
  6. @MaryArt Naar verschillende kranten heb ik ooit een bericht gestuurd over mijn opnames waar geen eind leek aan te komen. Nooit geen antwoord van gehad.
  7. Ik heb enkele dagen geleden per mail laten weten dat ik haar niet meer wens te spreken. Nog geen enkele reactie daarop. 19/2 hadden we nog een afspraak gepland.
  8. @stroumfke Van Hestia geraak ik niet zomaar meer vanaf want ik woon in een huis van hun. En mijn psychiater heeft vroeger al de woorden gedwongen opname in haar mond genomen. Maar ik denk dat ze dan vooral zichzelf wil helpen, maar niet mij. Ik acht haar nu wel zeker verantwoordelijk voor al mijn lange opnames en voor de voor mij eindeloos lijkende vernederende alchohol controles, controles die voor mij geen enkel nut hadden.
  9. Ik weet alleen dat bepaalde uitspraken van mijn hulp van Hestia en mijn psychiater een totaal averechts gevolg hebben bij mij. Als het hun doel was mij veel stres te bezorgen en mij radeloos achter te laten dan hebben ze hun doel bereikt. Ik weet niet meer wie te vertrouwen. De woorden "helpen en opname" gaan voor mij zeker nu niet meer samen.
  10. WEEKPACT 8 februari 2026: renaldo61
  11. Goeiemorgen iedereen. Dagpact: renaldo61
  12. renaldo61

    KiloKiller

    122
  13. Ook geen zelfbeschadiging.
  14. Terwijl ik nooit zelfmoordneigingen heb geuit en zeker nog nooit een zelfmoordpoging ondernomen heb.
  15. Mijn psychiater en hulpverleners van Hestia vermoeden dat ik zelfmoord wil plegen.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...