nu ja ik beschouw me niet als een leugenaar. Ik heb wel ooit eens gelogen over het feit dat ik bier gaan kopen was in de plaatselijke winkel tegen een verpleegster. Maar liegen gaat me gewoon niet.
@bumperjim Ze gelooft mij minder als de mensen van Hestia. Volgens haar uit ik teveel negatieve gevoelens. Als ik haar goed begrijp mag ik niemand nog vertrouwen.
Ik had deze middag een gesprek met mijn psychiater, ik heb een serieuze uitbrander gekregen, dat is bijna 18 maanden geleden dat ik nog zo'n reactie van haar kreeg. Vorige keer vond ik het terecht maar nu niet, blijkbaar komt mijn begeleiding veel geloofwaardiger over dan ik.
Popeye herinner ik mij zeker, maar Wimpy is toch een figuur dat ik vergeten was. Het zijn dan ook stripfiguren van bijna 100 jaar oud.
@Spirit Er wordt hier veel wijze raad gegeven.
Over ontkenning kan ik meespreken. Niet dat het ooit tegen mij echt een discussiepunt was. Maar ik leefde in ieder geval in ontkenning tot mijn gesprek met mijn psychiater op maandag 12 augustus 2024 waar ik al veel over geschreven heb, dan kwam ik tot het besef dat ik wel degelijk een probleem had. Als je zelf niet tot dat besef komt ga je het je ook niet laten aanpraten.
Ik blijf maar met dezelfde problemen worstelen. Ik hoop dat ik het alchoholvrij kan houden. Met het vermageren wil het momenteel niet lukken. Dat geef ik voorlopig op, er spookt teveel in mijn hoofd.
Ik heb het al vaker geplaatst. In de verslavingskliniek raden ze steeds een relatie tussen twee verslaafden af, ik begin nu ook te begrijpen waarom. Niet dat het onmogelijk is maar het bemoeilijkt wel de relatie. Zeker als een van de partners nog gebruikt.
Femke heb ik laten cremeren. De energie van mijn moeder heb ik ook nog een hele tijd na haar verleden gevoeld, hetzelfde als die van Femke.
Over de wil en motivatie zul je wel gelijk hebben.