Spring naar bijdragen

ikkanhet

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    10.263
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    82

4 Volgers

Recente profielbezoeken

18.863 profielweergaven

ikkanhet's Achievements

Oudgediende

Oudgediende (4/4)

  1. Goeiemorgen lieve frummers Even een update van mijn kant. Heb nog niets bijgelezen kom er even niet aan toe. Er gebeurd teveel op dit moment. Heb net 3 bestralingen achter de rug van de bijnieren. Krijg dinsdag een telefoontje of ik een rug operatie krijg. Inmiddels 3 forse wervelverzakkingen. 7 mei krijg ik een MRI van het hoofd. Dat is de spannendste van allemaal. 15 mei een scan van de longen en denk laatst mei een van de bijnieren.
  2. Van de rug heb ik terug zijn forse wervelverzakkingen. Heb dinsdag een afspraak daarvoor. De 11e weer naar Maastricht krijg dan afspraak bestraling bijnier. Belangrijkste is de mri 7 mei. Daar hangt veel vanaf.
  3. ikkanhet

    KiloKiller

    58.9
  4. ikkanhet

    KiloKiller

    59.2
  5. Goeiemorgen @Yvonne het gaat so so krijg maandag weer een MRI maar nu van de rug. Bed staat in de huiskamer omdat ik bitter weinig kan op deze manier. Heb 3 forse inzakkingen van de wervels.
  6. Goeiemorgen @Claudius en alle andere frummers
  7. ikkanhet

    KiloKiller

    60.2
  8. Ja heb altijd alles in huis ook voor visite en als mijn man eens wat wilt drinken
  9. Nou @Yana het smaakte naar limonade dus heb erna ook niets meer van alcohol gehad. Ook totaal geen behoefte aan. Van mijn sigaretten geniet ik wel als zelfs de longarts zegt rook jij maar lekker en mijn oncoloog en huisarts. Waarom zou ik me dan druk maken. Gisteren een scan gehad vsn de longen dat is wel heel spannend. Heb in 1052 dagen alleen die 2 glaasjes gehad dus ben dik tevreden
  10. Goeiemorgen lieve allemaal
  11. Dank je @Spirit we proberen sterk te blijven.
  12. Dank je @Smaragdiede laatste tijd heb ik het wel vaker moeilijk.
  13. Dank je @Claudius
  14. Op het moment niet zo goed @Yvonne maar dat ligt meer aan mijn rug dan wat anders. Plak nu al 200mg fentanyl anders is het niet te doen.
  15. ikkanhet

    KiloKiller

    59.7
×
×
  • Nieuwe aanmaken...