Spring naar bijdragen

Lonster1

Forumdeelnemers
  • Aantal bijdragen

    1.232
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    16

Recente profielbezoeken

Het blok recente bezoekers is uitgeschakeld en wordt niet getoond aan andere gebruikers.

Lonster1's Achievements

Ervaren Forummer

Ervaren Forummer (3/4)

  1. Aan wie vraag je dat? Als je met iets nieuws begint, ben je meestal niet 100% zeker dat het je lukt. Wat weerhoud je ervan om het gewoon uit te proberen?
  2. Ja zeker. Veel ouderen krijgen of willen die chemo dan ook niet. Zelf zou ik er ook niet voor kiezen.
  3. Hoe lastig is het voor je om NIET te drinken? Is het iets dat je bespreekbaar kunt maken in je sociale omgeving?
  4. De ene voet voor de andere. Ik ga met opgewekte tegenzin naar de sportschool. Als kind dacht ik vaak "was ik maar twee uur ouder" of iets anders magisch, en dat kan ik nog steeds wel denken. Was ik maar alvast thuis na het sporten, met een gebakken ei voor mijn neus.
  5. Lonster1

    hoi

    Cursus volgen hoeft niet per se, ik bedoelde meer om eens te lezen over het gedachtengoed van ACT, om mentale flexibiliteit te vergroten. Een halve dag per week minder werken kan trouwens ook al lucht geven.
  6. Lonster1

    de weg naar herstel

    Nou daar zou ik niet op durven vertrouwen. De meeste mensen zijn vooral met zichzelf bezig en wat ze hier schrijven gaat dan ook vooral over hun. Soms heb jij als lezer er dan ook wat aan, dan is dat mooi meegenomen. Je eigen koers varen en daarop vertrouwen klinkt sterk. Of het wijs is, geen idee.
  7. Zo Rapilos, goed gewerkt. Ik help hier en daar met tuinieren, dat levert wat super verse groente of iets anders op. Ik doe steeds vaker klusjes met gesloten beurs; iemand helpen en daar producten of andere diensten (zoals schilderen of schoonmaken) voor terug krijgen. Of soms gewoon om een buur die het zelf niet kan te helpen. Zolang ik zelf maar niet hoef te plannen of verantwoordelijkheid heb. Heb weer een mooi boek gelezen: De bandagist. Dat gaat over een jonge Amsterdammer die bij de mensen thuis voet- en beenverzorging doet. Woningnood en leven in een groot grachtenpand vol met dure spullen. Wat zijn herinneringen, waar blijven gedachten en klopt het dat dementerenden in de tijd kunnen reizen?
  8. Lonster1

    hoi

    Dat was onze Renaldo. Die doet een cursus ACT, misschien is dat ook wel iets voor jou?
  9. Het helpt ook om je eigen teksten terug te lezen misschien. Je schrijft dat "het een strijd blijft" maar volgens mij klopt dat niet.
  10. Lonster1

    Ik ben

    Als er érgens gerookt wordt, dan is het wel in de psychiatrie. Dat verbod geldt bij sommige klinieken in NL ook, jammer genoeg want inderdaad wat BJ zegt, je slaat er de plank mee mis. Quinn van mij ook nog een voor onder je riem, ik heb je gelezen.
  11. Kaatjemamma ik vind vervangen helemaal niet zo'n slecht idee hoor. Vooral niet als je nog aan het 'oefenen' bent. Toen ik stopte met dagelijks drinken, heb ik liters 0.0 bier gedronken. Dat wordt soms ook afgeraden, maar voor een korte periode vond ik dat prima vervanging. En niks mis met jezelf verwennen met gezonde producten. Of stroopwafels Het is ook het weer, zin om op een terrasje te zitten. Maar ik heb net ook mijn wandeling gedaan, ga nog even wat nuttige dingen doen en dan ook uitgebreid koken. Met een kop thee erbij.
  12. Er zijn veel praktische toepassingen van AI die de werkdruk in zorg en onderwijs kunnen verminderen. Zo hoeft een docent bijvoorbeeld niet meer zelf de toetsen op te stellen, af te nemen en te corrigeren. De student/leerling kan zelfstandig de toets maken, én direct de uitkomst ontvangen. Alles valt of staat natuurlijk met wie AI gebruikt/toepast/initieert en hoe. Het vergt weer allemaal nieuwe vaardigheden, zoals echt nieuws van fake-nieuws kunnen onderscheiden, kritisch denken. Helaas is het niveau van de leerling/het onderwijs tegenwoordig bedroevend slecht, dat is volgens mij pas echt het grote gevaar. Niet de technologie, maar de gebruiker. Resultaat is ontevreden consumenten met een basisloon die achter de populisten aanlopen en enkel kunnen klagen.
  13. Het boek waar ik van de week nog enthousiast over was, eindigt deprimerend en nogal onrealistisch. Een man die filosofische discussies houdt over de moraal van leven en sterven met een robot. Op naar een nieuw boek maar weer. Er staat verder niet veel op mijn to-do-lijst van vandaag.
  14. De goede zoon.
  15. Lonster1

    Laatste poging

    Het gaat niet over goed of fout, maar om inzicht en acceptatie, vrede met jezelf. Ik lees steeds veel oordelen, over jezelf en de maatschappij. Dat edele achtvoudige pad heb ik net gegoogeld. Ik ben snipverkouden dus mijn wattige hoofd begrijpt niet veel. Maar het klinkt wel aanlokkelijk. En wat juist is, bepaal je zelf inderdaad. Dat vind ik wel een mooie vraag. Ik ben bang dat de oudjes die wijzer zijn geworden, dat vaak voor zichzelf houden. Of gaan dementeren en daardoor niet meer serieus genomen.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...