Spring naar bijdragen

Klassement

Populaire bijdragen

Inhoud met de hoogste waardering op 12-12-23 in alle secties tonen

  1. Bob

    Jaarpact

    Het derde lustrum voor @Kohtje. Heel hartelijk gefeliciteerd, Koh. Reusachtig! Ook @Sebastiaan wil ik hartelijk feliciteren met zijn achtste jaar op de lijst. Aan allebei het verzoek om aan te geven of ze nog een jaar doorgaan, en een terugblik of impressie van de huidige ervaring is ook altijd inspirerend. @garfield076 ook een mooie mijlpaal: een half jaar al weer, dus heel goed bezig. Verder natuurlijk applaus voor @Adam, @Lieke7777 en @Best.
    1 punt
  2. Ik merk dat ik de neiging heb deze vraag te ontwijken.
    1 punt
  3. Elonwyn

    Hallo allemaal!

    Alcoholvrij is iets anders dan 0.0 bier. In zgn. alcoholvrij mag nog max. 0,5 % alcohol zitten. 0.0 is ook echt 0.0.
    1 punt
  4. JamesM

    Hallo allemaal!

    Dat klinkt als een mooi vooruitzicht @Koala84! Gelukkig bij mij tot nu toe weinig onverwachtse momenten, die keren dat ik zin heb in drank kan ik het goed plaatsen. In een van de draadjes onder wie is wie las ik een mooie zin van @Etty: Voor mij is het helder: zou het me om één glas wijn gaan, dan was het ook niet zo erg om het te moeten missen. Dat idee van: hoe moet dat nu, dat gaat om meer wijn. Minimaal een fles ongeveer. Dan doen die prachtige uitzichten er niet meer toe. Die gedachte helpt mij ook enorm, want zo voelt het ook precies bij mij. Dank daarvoor! We zitten nu met het gezin aan de zondag ‘borrel’. Wel heel typisch trouwens dat we dit de borrel noemen. Het gaat om de houten plank met allerlei kaasjes, nootjes en chipjes. Ik heb daar om te proberen een glas alcoholvrije rode wijn bij. Ik vind het eigenlijk niet te drinken en ik merk dat ik onbewust, nu ik weer een wijnglas in de hand heb, ook weer in mijn oude tempo ga drinken. Opmerkelijke constatering en ik vraag me af wat ik zo gezellig vind aan dat glas rood bij de borrelhapjes. Mooi leermoment.
    1 punt
  5. Bob

    Jaarpact

    Hartelijk gefeliciteerd met je 2 jaar @Waldorff. Maar... ben je er nog? We hebben al heel lang niets meer van je vernomen. Zou je willen bevestigen dat je nog meedoet en door wilt gaan naar de 3 jaar?
    1 punt
  6. Bob

    Jaarpact

    De eerste maand zit er al weer op, @Oskar. Lekker doorgaan zo. Bravo, @Myriam9.
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...