Spring naar bijdragen

Klassement

Populaire bijdragen

Inhoud met de hoogste waardering op 05-02-14 in alle secties tonen

  1. Kurkdroog

    Wensdag vijf februari

    Goedemorgen iedereen. (Ik post niet veel maar lees wel iedere dag even bij.) Jaap, nog van harte gefeliciteerd met de dag van gister. Gelijk heb je dat je er aandacht aan besteedt. Mijn verjaardag zit er ook aan te komen. Voorgaande jaren kreeg ik nog wel eens een fles drank...ben benieuwd hoe dat dit jaar gaat. Straks met mijn huiswerk naar mijn coach. Kijk er naar uit om te vertellen dat het goed gaat. Heb ondertussen nog een aantal mensen op de hoogte gebracht dat ik geen alcohol meer drink. Merk dat ze het allemaal stuk voor stuk terugkoppelen naar hun eigen drinkpatroon. En van een aantal denk ik dat ze hetzelfde probleem hebben maar nog in een ontkenningsfase zitten. Misschien zet het hun aan t denken. Heb nog geen enkele negatieve reactie ontvangen in ieder geval! Afgelopen weekend een vuurproef gehad bij het NK van kroegsport nummer 1...pijltjes kwakken. We deden mee maar lagen er al rap uit en ja, toen konden de consumptiebonnen ingeleverd worden. Wat een drank gaat er dan in...heeft mij wel een spiegel voorgehouden en gesterkt om het gewoon bij fris te houden. 's Avonds nog uit eten geweest en de groep ging gewoon door met drinken, het eten ging bijna onaangeroerd weer naar de keuken. Dat vond ik erg vervelend om te zien. (Was ik ook zo????? ging door mij heen...) Tegelijkertijd had ik mijn bord bijna leeg en was ik trots op mezelf. Had mezelf ook benoemd tot BOB. Te lui zijn om te fietsen heeft ook zijn voordelen blijkbaar. Enniewee, ik weet ook dat ik er nog lang niet ben. Verschillende keren per dag klapt een bordje met de tekst ALCOHOL op in mijn hoofd en probeer ik te bedenken/op te schrijven waar ik dat aan te danken heb. Dat bordje was er eerder ook wel maar dan stond er een pijl onder richting buurtsuper. Het levert wel een emotionele achtbaan op in mijn hoofd in ieder geval, zeer vermoeiend maar het dient vast een goed doel :-) Ik neem een kopje koffie met wat nog over is van Jaaps traktatie, suikerpeil een beetje op hoogte houden tenslotte. Hier doet de zon haar best, hou ik van, ziet de wereld er heel anders uit!
    2 punten
  2. Lieselot

    Wensdag vijf februari

    Goed Peet!!!!
    1 punt
  3. Peet

    Wensdag vijf februari

    .
    1 punt
  4. Kate

    Ben ik alweer

    Erik, dit mag een keer stoppen En dat is goed nieuws.
    1 punt
  5. Lieselot

    Wensdag vijf februari

    Mooi Peet!
    1 punt
  6. Peet

    Wensdag vijf februari

    .
    1 punt
  7. lady jane

    NU dan echt?

    misschien kun je het woord moeten wel vervangen Dribbeltje door: mogen en dan niet in de zin van: je mag verdoven/drinken maar je mag voelen wat je wegdronk je mag je drankprobleem aan je vrienden vertellen en je mag hun steun vragen wie weet hoe bijzonder die 5 dagen dan mogen worden.
    1 punt
  8. Daantje65

    Een nieuwe baclofen draad

    Dank je wel Jen en VM. Ben nu een week aan de Baclofen en ik kan alleen maar heel positief zijn. Ben nog wel een beetje voorzichtig, maar....ik slaap als een roos, heb geen bijwerkingen, geen trek, veel minder opvliegers, heb ook zin om dingen te doen. Het gekke is dat mijn hoofd helemaal niet bij alcohol is. Ben zelfs net nog in de supermarkt speciaal door het wijnpad gelopen om te kijken wat het met me deed. Ik ben er met een big smile en lange neus doorheen gegaan. Ik neem nu 's ochtends 1x5mg. en 's avonds rond een uur of 8 ..1x10mg. Wat ik eigenlijk nog vergat te zeggen. Het ging eerder over angsten. Die heb ik er wel een aantal, die duw ik alleen altijd weg en zet een maskertje op. Hoef ik jullie allemaal niet uit te leggen denk ik, dat hebben de meesten van ons, we drinken niet voor niets. Mijn allergrootste angst was echter....dat ik alcohol niet de baas zou kunnen worden....daar ga ik nu langzaam wel vertrouwen in krijgen.
    1 punt
  9. Redroos

    Een nieuwe baclofen draad

    Wat fijn dat er een nieuwe baclofen draad is opgestart en deze draad hopelijk bij de kern blijft waar het over gaat: Baclofen. Zelf ben ik gestopt met baclofen na 5 maanden. Ik merk dat ik na die tijd ook zonder baclofen geen echte behoefte heb om te drinken. Mijn doel is bereikt, eerst echt de fles niet kunnen laten staan en nu voor de lekkerte een of 2 glaasjes en daarna met gemak over kunnen gaan naar thee of fris. Dit wel dankzij Baclofen. Als ik een terugval krijg zal ik zeker weer baclofen gaan gebruiken, maar het moet nu vanuit mezelf komen. Baclofen was voor mij een hulpmidden om de knop om te draaien en dat is gelukt. Succes allemaal.
    1 punt
×
×
  • Nieuwe aanmaken...