Spring naar bijdragen

Alle activiteit

Deze tijdlijn wordt automatisch bijgewerkt

  1. Afgelopen uur
  2. Ik ben niet helemaal alcoholvrij. Gisteren ben ik nuchter kunnen blijven omdat ik dat hier op het forum had beloofd. Ik blijf vandaag ook nuchter, dat gaat wel lukken. Het helpt me als ik hier wat schrijf/beloof, vooral als ik weer eens met mezelf overhoop lig. En dan weet ik ook dat ik niet de enige ben die zich maar weer eens in de strijd gooit. Ook dat helpt al.
  3. Senna34

    Ik ben

    Ik hoop dat je een fijne dag hebt gehad gisteren. Maar dat geldt ook voor vandaag
  4. Senna34

    Marjolijn

    Alweer een overwinning Marjolijn! Fijn dat die snelle boodschappendienst geen cent aan jou heeft verdiend. Je mag trots zijn op jezelf. En wat fijn dat je weer wat slaap kunt pakken
  5. levina

    Voorstellen

    Gister was het alweer niet gelukt .... Hij beweerde dat hij niet kan slapen zonder drank ... Maar om half zeven liep hij al te zwakken en zei dat hij naar bed ging. Maar.....van t weekend gaat t echt lukken want dan geeft t niet als hij niet kan slapen omdat hij dan vrij is
  6. Mormel

    de weg naar herstel

    Hoe je nu schrijft geeft aan dat je nog geen rust hebt gevonden. Je bent bezig met terug naar huis te keren en zelf alles op te lossen, en hoe denk je dat dit zal gaan?
  7. Marjolijn

    Marjolijn

    stom dat ik me gister dat bericht zo aantrok. Blij met het forum.. gaat goed hoor.
  8. Ik herken wel wat in hetgeen je schrijft over dieren begraven. Al mijn overleden dieren liggen ook in mijn tuin, ook Sky al was dit eigenlijk niet toegestaan; behalve de kippen die ik zelf slachtte natuurlijk. Een aantal jaren geleden lag er een aangereden vos hier in de berm en toen ben ik deze samen met mijn stiefzoon gaan ophalen en deze ook begraven, stiefzoon heeft toen ook wat bloemen geplukt om in het graf te smijten en volgens mij was dit een goede manier om hem te leren omgaan met de dood. Over je vraag. Zelfmoordgedachten zijn altijd sluimerend aanwezig bij mij, maar ik heb met mezelf afgesproken om er niet meer naar te handelen. Soms verlang ik naar de dood gewoon omdat ik niet goed functioneer in deze samenleving. Op dit moment in de tijd maakt het mij eigenlijk niet meer uit of ik de volgende dag wakker wordt. Ik heb geen doelen of verlangens meer in dit leven, er is niemand die afhankelijk van mij is, dus elke dag probeer ik er gewoon het beste van te maken maar niemand zal er last van hebben mocht ik er plots niet meer zijn. Met het topic wou ik eigenlijk de vraag openen hoe andere mensen hiermee omgaan.
  9. @hub02.wat fijn dat je ook op het dagpact staat. TOP.
  10. Natuurlijk is dat een fabeltje. Een dag duurt 24 uur, behalve die twee waarop we de klok verzetten. Je moet niet alles serieus nemen wat mensen hier schrijven, doe ik ook niet.
  11. Goedemorgen allemaal. Op het dagpact stond ik al vroeg, maar ben weer daarna mijn bed in gekropen en zowaar toen wat geslapen. Wachten op thuiszorg en prikpersoon. Verder gaat het nu echt de betere kant op. Zo fijn. Ben van plan vandaag een minuscuul wandelingetje te maken en een odidoklusje af te maken . Ik word weer mens. 😀. Dag 13!!! Fijne dag allemaal.
  12. stroumfke

    de weg naar herstel

    Ik ben in het ziekenhuis en heb het erg moeilijk ik ben nu hulp aan het instellen om vanaf di terug naar huis te kunnen en mijne plan te trekken ik meen het ik raak geen druppel meer aan het is het mij niet meer waar ik moet het witgeelkruis inschakelijke ik heb hier zitten huilen als een klein kind afhankelijk van iedereen denken nooi meer
  13. Ha @lady jane, echt, de zon schijnt hier uitbundig. Je zit niet ver weg van Scheveningen, dus komt vast goed!
  14. Vandaag
  15. Waarom duurt een dag zonder drinken langer? Dat is toch maar een fabeltje? Ik heb genoeg activiteiten tegenwoordig.
  16. DAGPACT: Reacher Marjolijn Maja Yvonne MaryArt kaatje 🌺 hub Fonny🌞 renaldo61🐕
  17. hub02

    Laatste poging

    Na mijn eerste stoppoging ging het meer dan 10 jaar goed. En dat kwam alleen doordat ik een strikte grens van 0 stelde. Ik praat mijn “verlofdag” niet goed. En toch meen ik, hoop ik, dat het me op deze manier ook lukt. Mijn situatie is nu anders. Ik ga de deur niet meer uit. De supermarkt, terrasjes enz. zijn een hel voor me. Mensen, lawaai (inclusief de herrie die men tegenwoordig muziek noemt) enz. zijn voor mij erger dan niet drinken. Ik ben altijd alleen, lees weer af en toe, ik geniet van rust en stilte hier thuis. Het klinkt als een zielig leventje, maar voor mij is het goed genoeg. Met die ingeplande drinkdag, het wekelijks bezoek van mijn vriend, zet ik een deur open, dat snap ik. Die rot beestjes in mijn hersenen die om alcohol roepen blijven klieren. Maar die donderdagavond met mijn vriend, schaken, dom kletsen over de maanlanding en de zwaartekracht (hij gelooft daar werkelijk in) èn ja, de dààrbij behorende drank kan ik niet missen. Ik heb de dingen nu beter gepland, zoals een vast bezorgmoment voor boodschappen op donderdagmorgen, en ik weet op dit moment (nog?) niet waarom dit fout zou gaan. Misschien door mijn ruggengraat, maar tot nu toe lukt het min of meer. En dat is altijd beter dan hoe ik voorheen bezig was. Ik vind de berichtjes hierboven van @lady jane en @Yana heel lief en dat helpt me enorm.
  18. lady jane

    Laatste poging

    Het is te waardevol om makkelijk te zijn Hub. Maar het wordt wel makkelijker. Ook dit kan wennen. Ik vind je dapper. (voor mij is de 0 het gemakkelijkst)
  19. Yana

    Laatste poging

    Dat heb je goed gedaan Hub! Hopelijk zijn er vandaag ook momenten dat het even makkelijker is.
  20. goeiemooiemorgen frummers waar blijft die zon?
  21. Goedemorgen Heerlijk een lang weekend. Ik heb niks met het koningshuis, maar een extra vrije dag na het weekend is welkom. Vorige week hadden we het nog over muizen etc. Help, ik heb er weer twee rondlopen boven. Ik ben echt bang voor ze. En bang dat het snel meer worden. (Als er niet nog meer zijn) Alles is schoon in huis, misschien wel té schoon zelfs. Ik snap het echt niet. Er staan altijd valletjes op vaste plekken, omdat ik nog net geen trauma had. Hoe dan
  22. goeie morgen.
  23. hub02

    Ik ben

    Hoe ging het gisteren? En, belangrijker, hoe gaat het nu?
  24. 😂😂nope
  25. Haha, het is natuurlijk niet de bedoeling dat we straks allebei zitten te drinken omdat we op het dagpact staan😀.
  1. Meer activiteit laden
×
×
  • Nieuwe aanmaken...